320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nasfali spordiennustused-analüüs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas..kas su Liverpooli võidu analüüs seisnes selles, et nad tagusid mingile lambi sloveenia satsile väravaid?

    Kommentaar


      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
      Kas..kas su Liverpooli võidu analüüs seisnes selles, et nad tagusid mingile lambi sloveenia satsile väravaid?
      Mkm, pigem mäng Manuga ning alg 11 vaatamine, kus mindi peale Can/Milner/Henderson millega ma eeldasin, et hetkel suhteliselt mitte jõuline Tottenhami keskpoolik surutakse totaalselt ära ja Salah mängib Aurieri äärel ja sealt hakkab rebenema. Samuti Tottenham ei olnud suutnud enne seda mängu Wemblyl ennast kehtestada. Paraku ma ei arvestanud ühe asjaga... Dejan Lovren... see kiire 2:0 algus tema pärast muutis mängu käiku.

      Kommentaar


        Kuna Juventus oli 2:1 ees, siis sai õnneks Cashoutiga enamvähem panuse raha tagasi. Mandzukic otsustas 27 minutil punase saada... Troyes otsustas punase saada... Milan otsustas päeval punase saada... Täiesti perses Unluck täna... No ei kannata lihtsalt sellist jama.

        Kommentaar


          Et ikkagi sloveenidele tagumine ja poolikud?
          Olgu mainitud, et mina ei tea Inglismaa jalgpallist ega Liverpooli poolkaitsjatest mitte mõhkugi, aga selline analüüs paistab ikkagi natuke kentsakas, et nad tagusid suvalisele meeskonnale 7(?) ja nüüd selle pealt siis Tottenhami vastu minna? Aga võibolla ma ei peagi kõike mõistma

          Aga vähemalt on üks aktiivne blogi tekkinud.
          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

          Tottenham-Liverpool, siin lähen ma Liverpooli võidule ja puhtalt sellepärast, et CL suudeti väravaid lüüa terve karja ja lõpuks minnakse korralikult 3 kontrolliva poolikuga peale. Tottenhami koduvorm on suhteliselt masendav. Palju usaldan siinkohal lihtsalt ka sisetunnet kuna olen mõlema meeskonna mänge viimasel ajal vägapalju näinud.

          Liverpool win @3,39 50 ühikut

          Kommentaar


            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            Et ikkagi sloveenidele tagumine ja poolikud?
            Olgu mainitud, et mina ei tea Inglismaa jalgpallist ega Liverpooli poolkaitsjatest mitte mõhkugi, aga selline analüüs paistab ikkagi natuke kentsakas, et nad tagusid suvalisele meeskonnale 7(?) ja nüüd selle pealt siis Tottenhami vastu minna? Aga võibolla ma ei peagi kõike mõistma

            Aga vähemalt on üks aktiivne blogi tekkinud.
            Ma kiiesti kirjutasin, sest mäng oli algamas... Aga eks mingilmääral on kindlasti see Cl mäng ka seos sellessuhtes, et mehed said ju seal enesekindluse lakke, et suudetakse lüüa küll.

            Kommentaar


              Liverpooli ja Troyese mängudega tuli -100 kahjumit, kuid õnneks Hoffenheim läks juhtima ning ei suvatse rohkem riskida ja otsustasin cashouti teha. pakkus 90 võimaliku ühiku asemel 70. Hetkel täna -32 ühikut kahjumit. Meeletult ebaõnn olnud täna just punaste kaartidega...

              Kommentaar


                Hoffenheimi panuse Cashout tabas kümnesse, Wolfsburgi rünnak oli koguaeg ohtlik, kuid siiski esimene eesmärk oli viik ning peale Hoffenheimi väravat võis eeldada laos survet. See tuli ja Hoffenheim murdus. Juventuse panuse cashout oli küll tulemust vaadates väga möödapanek, aga siiski Udinese suutis 11vs11 Juvele värava lüüa ja peale vähemusse jäämist hakkas meeletu surve ning löödi 2-2. Peale seda, aga Juve täiesti ebaloomulikult võõrsil vastu mängu käiku hakkas 10ne mehega väravaid tulema. Kuna pakkus Ikkagi Juve eduseisul panuse raha tagasi, siis otsustasin riske vältida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Liverpooli ja Troyese mängudega tuli -100 kahjumit, kuid õnneks Hoffenheim läks juhtima ning ei suvatse rohkem riskida ja otsustasin cashouti teha. pakkus 90 võimaliku ühiku asemel 70. Hetkel täna -32 ühikut kahjumit. Meeletult ebaõnn olnud täna just punaste kaartidega...
                  Kuidas sa ühe betiga -100+ pealt -32 peale said?

                  Kommentaar


                    Real Madrid vs Eibar

                    Eibari suurim probleem on meeskonnad, kes valdavad neist palju paremini palli ja võtavad keskvälja enda kontrolli alla. Kaotused Barcale (6:1), Villarrealile (3:0) ja Celta Vigole (4:0), Sevillale (3:0) näitasid selgelt, et meeskonnad, kes on hästi tehnilised ja kiire sööduga ning ründekvaliteet on heal tasemel mängivad Eibari kaitse kerge vaevaga üle. Real Madridi algkoosseisus on täna Keskväljal Casemiro-Ceballos-Modric ehk Ceballos, kes kindlasti tahab täna hakata tõestama ja siiamaani on ju megahästi mänginud selle vähese ajajooksul mis ta mängida on saanud. Eibari kaitse on ligadi logadi täna, mõni mees on vigastuspausilt tulnud, kes pole mängida saanud ja kes on lihtsalt jube aeglane. Real Madridi Ründeliin Asensio-Ronaldo-Isco Kahel äärel on megahead driblajad, kes hakkavad mängu jooksul kindlasti Eibari kaitses auke leidma, Ronaldo noh temakohta ei pea lihtsalt midagi ütlema. Äärekaitse on täna Hernandez ja Nacho ehk Hernandez kindlasti tahab täna tõestama hakata, et suudab rünnakule väga head panust anda. Nacho puhul ma ei tea ta on lihtsalt selline terve elu kõigi kattevari. Pole mänge näinud väga kus ta äärekaitses on, kuid ju on ta pandud põhjusega sinna ja mitte Hakimi.

                    Mina usun, et peale viiki Tottenhamiga on natukene tehtud järeldusi just rünnakute lõpetamise kohapealt. Seal andis see väga hästi tunda ja Zidane on ju treener, kes kohe nõrkuse avaldumisel pöörab tähelepanu. Eeldan, et täna hakatakse väravaid lööma.

                    Real Madrid Win (EH -2) @1,66

                    2) Marseille - Psg

                    Marseille kaitse on kohutavalt alavormis, mitte midagi aru ei saada. Viimased mängud imetakse igaltpoolt sisse. Vastu tuleb PSG, kelle ründeliin on.... ülemõistuse. Mängitakse Marseille kaitseliin kergelt üle lüüakse väravaid kerge vaevaga. Teiselpoolt Marseille ainuke lohutus, mis neid liigatabelis ja üleval hoiab on ründetegevus. PSG viimased mängud ei viitsi 90 minutit hoida survet ja vahepeal antakse inistatiiv vastasele, sest eduseis on kindel. Marseille oma kodus kindlasti mingihetk domineerima ja kui PSG taas laisaks muutub nagu Anderlechti vastu ( Anderlecht ei suutnud väravat lüüa lihtsalt, kuid võimalusi oli kõvasti), siis Marseille oma klassi karistab kindlasti ära. Ootan väga lahtist mängu, kus kordamööda domineeritakse. Mängu käiguks usun, et PSG taob alguses 1-3 väravat, siis võetakse tempo maha, Marseille lööb ja pärast PSG lööb naelad kirstu.

                    Väravate arv üle 4,5 @2,75 ja teine panus PSG Win (Eh-2)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                      Kuidas sa ühe betiga -100+ pealt -32 peale said?
                      Hoffenheimi võiduconf oli enne mängu 2,7 ja panus oli 50 ühikut ja ümberarvutatult oli võimalik võit vist 140? ja Cashoutiga pakkus tagasi 70 ehk sealt tuleb 100-70.

                      Kommentaar


                        Miks sa cashoutid koguaeg?

                        Kommentaar


                          Reali ja PSG mängude ühikud?

                          Kommentaar


                            Mis krdi conf???
                            Koefitsient!!! Sellest oled midagi kuulnud?

                            Kommentaar


                              Ma cashoutin juhul kui ma näen, et sellel on mõte. Wolfsburgi ja Hoffenheimi mängul oli reaalne mõte, sest Wolfsburgi rünnak oli väga ohtlik olnud Hoffenheimile terve mängu ja pidurdas neid see, et mängiti silmnähtavalt viigile ja peale kaotusseisu jäämist oli arvata, et 1 1 on väga reaalne. Oligi.

                              Udinese-Juventus. Juventus oli 2-1 ees, 27 minutil saadi punane, cashout pakkus tagasi mulle mu panuse raha ma ei näinud mõtet seal edasi riskida kui ma saan riskivabalt enda panuse raha tagasi võtta ja selle investeerida kuhugi mujale, kus algab kõik ilusti 0st.


                              Conf/Koef no saate ju aru issand jumal on see nüüd tõesti selline koht kus norida nii hullult?

                              Panused on 50 ühikut nagu ikka - standard bet mul.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ltrubetsky2 Vaata postitust
                                Mis krdi conf???
                                Koefitsient!!! Sellest oled midagi kuulnud?
                                Ma olen muidu rahulik aga tra ajab sitakeema küll. Conf on tohutult mugavam kirjutada ja mõte jääb samaks. Loomulikult kõikteavad, et õige asi on koefitsent ja võiks ju kirjutad koef aga mis see krt sinu faking perset torgib mees. Tee enda blogi , kajasta mida soovid ja kirjuta kuidas soovid. Kui sulle ei meeldi miski siis mitte üks hing ei sunni sind seda lugema. Aga ole ometi normaalne ja ära hakka targutama.

                                See kirjutis pole mitte miskit isiklikku aga no mingi hetk saab kõrvaltvaatajana ka villand sellest, et tullakse ja targutatakse.
                                Las mees ajab oma asja siin ja nagu öedud, mitte keegi ei sunni seda lugema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X