320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nasfali spordiennustused-analüüs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oki, hoian aega kokku... max chase bet GSW - WAS Over
    Kui tuleb mingi 204-205 total, siis fuck this shit kuni playoffideni.

    Kommentaar


      Bordeaux vs Monaco

      Bordeaux mängib väga ilusat ja ründavat jalgpalli ning Monaco kaitseliin ja kogu kaitseosakond on viimasel ajal ikka väga sitt. Võõrsil nagunii mängitakse suhteliselt koledasti ja pole väga domineeritud. Bordeaux mängib kodus väga hästi, ründavalt ja hea pressiga. Monacol mängib keskväljal täna täiesti kogemusteta vend Raggi, kes on väga ebakindel on kaitses koha sisse võtnud samuti Jogre. Usun, et Bordeaux kuskilt läbi pääseb. Monaco rünnak Keitaga tipus pole väga midagi nii erilist olnud seega usun, et Bordeaux saab hakkama.

      Bordeaux win @2,5 panus 50 ühikut

      Kommentaar


        Panin ka teise panuse milleks on üle 2,5 värava @1,79 50 ühikut

        Kommentaar


          Võtsin poolajal 0-0 seisult välja ja sain 100 ühiku asemel tagasi umbes 50 ja seda põhjusel, et Bordeaux mängis jube sitasti ja Monaco mängis nagu vana Monaco. Nüüd kui Monaco 2:0 juhib, siis peab mainima, et kohati oli väga õige tegu.

          Otsustasin selle peale panna Chelsea -1 Bournemouthi vastu @2,55 50 ühikut

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Võtsin poolajal 0-0 seisult välja ja sain 100 ühiku asemel tagasi umbes 50 ja seda põhjusel, et Bordeaux mängis jube sitasti ja Monaco mängis nagu vana Monaco. Nüüd kui Monaco 2:0 juhib, siis peab mainima, et kohati oli väga õige tegu.

            Otsustasin selle peale panna Chelsea -1 Bournemouthi vastu @2,55 50 ühikut
            Morata nussis sul kõik ära, mulle aga Hazard tõi nii mõndagi

            Kommentaar


              Algselt postitas Navas Vaata postitust
              Morata nussis sul kõik ära, mulle aga Hazard tõi nii mõndagi
              Hazard lõi 1 0, siis ma otsustasin õnneks seal Cashouti teha, sest pakkus kasumit ja Chelsea ründemäng oli nii nüri, et ma ei näinud kohta kus riskida. Pärast As Roma pelas pandud alla 2,5 tõi ka sisse lihtsalt polnud kodus ja ei hakanud mobiilist kirjutama Panid Chelsea võidule?

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Panid Chelsea võidule?
                Panin, et Chelsea lööb mängu esimese värava. koeff oli tol momendil 1.8 ja panin 10€

                Kommentaar


                  Algselt postitas Navas Vaata postitust
                  Panin, et Chelsea lööb mängu esimese värava. koeff oli tol momendil 1.8 ja panin 10€
                  Siis sul vedas tõesti

                  Otsustasin pikalt, mida ma NBA nüüd edaspidi teen... vaatasin tänaseid mänge ja üks asi jäi silma ja see ei andnud rahu ning leidsin väga hea Value sellest.

                  Bulls vs Oklahoma

                  Bullsi mängude tempo sõltub väga palju vastasest ehk ma olen näinud mitut Bullsi mängu ja lugenud nende kohta mida näinud ei ole kokkuvõtteid, siis vastane hakkab seal mängu dikteerima ja selle tempot ehk täna siis Oklahoma. Oklahoma mängib muidugi ülikiirelt ja see on ka loogiline kui sul on George,Anthony ja Westbrook meeskonnas. Kolm kogenud ja väga kõva viskajat + supervormis Adams. Bulls on Bulls ja Atlanta vastu suudeti tõesti võit võtta, aga no Atlanta on samasuguses sitas. Oklahoma ründemäng paraneb iga mänguga ja siin heale kaitsemeeskonnale Minnesotale kõmmutatud kaks mängu 113 ja 116 punkti ja Pacersile 114. Bullsi suurim nõrkus ongi meeskonnad kellel on rohkem kui 2 head viskajat platsil ehk ntks Cleveland ja Raptors, kes panid vastavalt 117 ja 119. Suurim + peaks siin ikkagi see olema, et Oklahoma nn suur kolmik mängib väga palju ka isikliku average nimel ehk kui vahe peaks väga suureks minema, siis päris 3 etaloni platsile nüüd ka ei oota. Oklahoma pingimehed samas on suuteliselt ka viskama ja seda on episooditi ka näidatud.

                  Oklahome over 107 @1,91 100 ühikut

                  Kommentaar


                    Soccerball tootis soliidselt, donkame ka siis veidi kasumit NBA lototronis maha või hoopis duublisse OKC tundub paberil küll no brainer... võtsin OKC over 105.5 @ 1.8 suurema single betina. Lisaks veel Markkanen pts+rb over 24.5 mõne bockiga ja panin combosse Bostoniga, see bet pigem hetke Miami vastu kui Bostoni poolt, äkki näkkab!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                      Soccerball tootis soliidselt, donkame ka siis veidi kasumit NBA lototronis maha või hoopis duublisse OKC tundub paberil küll no brainer... võtsin OKC over 105.5 @ 1.8 suurema single betina. Lisaks veel Markkanen pts+rb over 24.5 mõne bockiga ja panin combosse Bostoniga, see bet pigem hetke Miami vastu kui Bostoni poolt, äkki näkkab!
                      Boston vs Heat on tõesti täielik loto 50-50 kaks väga ebastabiilset satsi, kuid kui ise peaks valima valiks ka pigem Bostoni. Brad Stevens mänginud Heati üle viimased 8 mängu järjest, aga noh Boston on hetkel ka konkurentsitult nõrgim võrreldes eelmise 8ksaga. Samas Markkanenil see 24,5 on vist enamasti igas mängus ära tulnud Pts+Rebound. Ma siin eile või üleeile vandusin ja ropendasin kui vaatasin Houstoni Eric Gordoni 3mese liin oli kas üle või alla 3.. ei võtnud ja vend lahmib ju iga mäng üle 15 viske ja no ilmselge et peab ikka väga sitt päev olema kui täis ei viska. Too päev pani 1 veerandajaga 3 viset ära.

                      Eks see Oklahoma pts on ka selline tõesti veits riskantne, aga Bulls on Bulls ja seal on 1-2 head kaitsemeest, aga Oklahoma vastu on sul, et koguaeg oleks stabiilselt platsil atleast 2 ja no nii kui vahetused tekivad, siis kuskilt Anthony,George, Westbrooki või Adamsi kohapealt peaks hakkama kõvasti kärisema. See rastapatsidega Lopez on lauaall kaitses ikka väga ohmu ja aeglane seega ma just ise loodan täna, et Adamsit kerkib täna must hobune ja paneb 20+ silma.

                      Kommentaar


                        53-54 oli poolaja norm ja pandi 50. Ser vahe läks ikka liiga kiirelt liiga suureks ja oklahoma rünnak vajus ära. Liiga palju isetsemist... Loodetavasti ikka teine poolaeg mängitakse korralikult.

                        Kommentaar


                          Mis valemiga see Bulls Cavsile 112 viskas
                          Nad ei oska ju elementaarseid asjugi...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                            Mis valemiga see Bulls Cavsile 112 viskas
                            Nad ei oska ju elementaarseid asjugi...
                            Ma vaatasin Clevelandi pela Bullsiga ja seal mängiti kuidagi palju loogilisemalt... üksasi oli muidugi see ka, et visked kukkusid väga hästi, aga ikkagi... Tänane Bulls saaks mõnelt healt Ülikooliliiga klubilt ka kotte...

                            Kommentaar


                              Kolmanda lõpus pandi veits hullu nii, et mingi lootus ikka on viimases 4andal veerandajal

                              Kommentaar


                                Rsk, see viimane 3ne võibki kirstunaelaks saada... oli ilusti sees ju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X