320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nasfali spordiennustused-analüüs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalkaga läks sul täna väga hästi!

    Kommentaar


      Algselt postitas Navas Vaata postitust
      Jalkaga läks sul täna väga hästi!
      Seda oli vaja ka ja 220 ühikut kasumit pmst siin kahe mänguga Aga ma olen kindel, et see NBA läheb perse Ma olen NBA rahul ku 1/2 pihtagi läheks.

      Kommentaar


        Trmv... mis ASI see NBA on üldse, ma just nägin esimest korda peale umbes 1992 aasta hoovikossu, et vabaviskel jääb kellelgi tubli pool meetrit isegi rõngast puudu

        Kommentaar


          Esimesel veerandajal pandi 51 punkti kui 52 on norm. Orlando kolmesed ei lähe üldse täiesti vabadest kohtadest, aga loodan et minema hakkavad. Hetkel suht tasavägine, aga Hornets parem olnud. Mäng on kiire, aga pudistatakse palju. Lootust on.

          Kommentaar


            Mis mängus? 😄

            Kommentaar


              SAC - WSH, Koufos sai hakkama sellega, tema kaitseks tuleb mainida, et kogu Kingsi meeskond paistab mingite ainete mõju all olevat.

              Kommentaar


                Hahaha sacramento ülisitt olnud see hooaeg, bogdanovic tuleb veab playoffi välja 😂😂😂

                Kommentaar


                  Teisel veerandajal pandi 59 punkti väga võimas algus oli ja lootsin, et ehk visatakse rohkem, aga Orlando puterdas palju lihtsaid korve ära. Enne mängu oli vaja visata 52,75 veerandajaga ja nüüd 50,5 ehk veits varu. Vahe on 12, aga õnneks Hornetsile seega nemad kodupubliku ees vast väga selga sirgu ei lase ja Orlando võitleb kõvasti seega lootust on veel.

                  Kommentaar


                    Pean vendetta fraasi kasutama ja ütlema, et mv see nba on... Knicks juhib 10nega clevelandi vastu

                    Kommentaar


                      Kolmandal veerandajal pandi fucking 69 punkti ja orlandol on mängus. Viimasel on vaja visata 32 punkti ja kui see ei peaks ära tulema, siis homme loete uudistest kuidas inimene suudab ennast peaga vastu seina surnuks joosta.

                      Kommentaar


                        Sacramento on küll kindel vastu bettimise materjal kui vähegi normaalne vastane. Probleem on muidugi see, et normaalseid vastaseid ühe käe sõrmedel hetkel NBAs

                        Kommentaar


                          Õnneks üks mäng kus ei pidanud higistama ja tuli 4 minutit juba enne lõppu ära. Vähemalt 1/2. Cleveland suutis vahepeal ilusti viigistada Knicksiga ja siis lõpus lasti Knicks ikka 8 punktiga eest ära. No wtf Cleveland... no nii perses omadega see season.

                          Gsw vs Pistonsi mäng tuleb eelduste kohaselt väga huvitav, aga Gsw liin on üle 118 ehk ikkagi väga kõrge... Punktide liin on 220,5, millel oleks nagu mõte, aga ka ikkagi kahtlane samas GSW kodupubliku ees paneb alati täiega ja Pistonsile see jookse viska mäng meeldib ja sellega nad kaasa lähevad, aga usaldan parem sisetunnet ja ei pane. Loodetavasti Cleveland võtab ennast Fucking kokku ja hakkab kaitses ka mängima ning purustab selle Knicksi ära. Hetkel on Clevelandi visketabavus ka muidugi ülisitt ja hullemaks enam minna ei saa.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                            Sacramento on küll kindel vastu bettimise materjal kui vähegi normaalne vastane. Probleem on muidugi see, et normaalseid vastaseid ühe käe sõrmedel hetkel NBAs
                            Sacramentolt ei saagi midagi loota kui sul on alg 5 mingi Bogdanovici sugune vend, kes suutis Euroliigas mõned head mängud teha ja meeskonna kaaslased lasid tal möllata... Em oli näha ju, et ta ei ole meeskonna kandija ja sellise mehega minna NBA peale ongi totaalne surm.. Kreeklastest ja ühe jalaga hauas Vince Carterist ei räägigi... mingi tase võiks ka tankimise puhul meeskonnale jääda.

                            Kommentaar


                              Ma proovin live overit Clevelandis, tundub kaitsemäng on totaalselt lagunenud ja vaja Knicksile jookse ja viskaga järgi saada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                                Ma proovin live overit Clevelandis, tundub kaitsemäng on totaalselt lagunenud ja vaja Knicksile jookse ja viskaga järgi saada.
                                Vaatasin siin Knicksi mängu Pistonsiga ja kellegagi veel, juhiti ntks Pistonsi vastu ka 18nega ja siis kustuti täielikult. Pingilt ei ole kedagi võtta ja põhivendadel tekib väsimus. Clevelandi pingilt Jeff Greenid, Waded jne on koguaeg valmis paugutama seega lootus on, et siin viimasel veerandil võib Knicks kokku variseda totaalselt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X