320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nasfali spordiennustused-analüüs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ah magama ära minema... Cleveland võib sügavalt p... käia. Knicksilt mingi 20nene pakk saada oma enda kodus no...

    Kommentaar


      Vaatasin ka tänaseid jalkamänge ja mitte midagi huvitavat ei leidnud... Las Palmase vs Deportivo mängus oli mõte, et panustaks üle 2,5 või üle 3,5, aga no need liinid olid nii hästi ära võetud bookide poolt, et mingi 1,5 koef ja 2,00 koef ei tasu ära.

      NBA ka täna 9 mängu lausa ja kui vaatan koefe ja liine, siis oleks täpselt selline tunne, et ma oleks nagu ise neid analüüsinud ja ise kirja pannud. Boston-Spurs seal on Spursi võidukoef 2,4 jah Spurs ei ole hetkel väga säranud, aga kaks kaotust järjest ja täna vast kolmandat ei taheta lubada. Spurs on hetkel Bostonist siiski kõvasti tugevam ja 2,4 on kindlasti riskimist väärt. Utah vs Dallase liin on 190, mis on samuti NBAs 190 on selline, et kui visked mõlemal meeskonnal lähevad enamvähem, siis see tuleb alati ära. Teine on Bostoni ja Spursi mängu 193 liin, mis on ka nagu... Pigem oleks see palju loogilisem.

      Kui kellegil on täna NBA kohta mõni hea mõte võib alati kirjutada loeks ka huviga, aga endal täna midagi head silma pole jäänud.

      Kommentaar




        Ma mõtlesin korraks just Bostoni peale, et see oleks mu valik kui relv kuklas peaks valima midagi
        Relva pole õnneks ja saab rahulikult vahele jätta. Btw eile oleks Detroit+NY double koef olnud mingi 70+ ja ei taha mõeldagi palju oleks olnud double -5 DET+NY -15 Cavs oli eile teine poolaeg nii hädine, et paar-kolm sellist käkki veel ja Luel on suusad ka...

        Kommentaar


          Algselt postitas vendetta Vaata postitust


          Ma mõtlesin korraks just Bostoni peale, et see oleks mu valik kui relv kuklas peaks valima midagi
          Relva pole õnneks ja saab rahulikult vahele jätta. Btw eile oleks Detroit+NY double koef olnud mingi 70+ ja ei taha mõeldagi palju oleks olnud double -5 DET+NY -15 Cavs oli eile teine poolaeg nii hädine, et paar-kolm sellist käkki veel ja Luel on suusad ka...
          Clevelandil on hetkel küll midagi reaaleslt paigast ära... Kohati ei meenutata enam meeskondagi. Hooaja alguses Bostoni ja Bucksi vastu näidati korraliku mängu ja nüüd on totaalne katastroof. Asi ei ole isegi selles, et vastasel oleks visked läinud ja neil mitte, aga meeskond tervikuna on nagu lagunenud.

          Täna ka outsideritele mõelda, siis

          Tornoto Raptorsi 2,4 vs Portland on kindlasti mõtekas, sest kaks head põhiturniiri meeskonda ja kellel lihtsalt parem päev on. Knicksil on emotsioon kindlasti ülivõimas ja Nuggets on siiani suht sitt olnud ja Knicks mängib kodus seega Knicksi 2,55 oleks mõtekas. Heati 2,20 vs Timberwolves. Spursi 2,5. Pmst on need mängud kõik coinflipid hetkel ja kui võrdsed panused panna ja 2/4 pihta läheb oled kasumis.

          Kommentaar


            CL ma kahe päevapeale ei leidnud mitte midagi head... ei viitsinud coinflippe hakata panema ja NBAs pole ka midagi erilist leidnud

            Täna NBA on mitu täitsa head kohta

            1) Hornets vs Bucks

            Hornetsi kodumängud ja Bucksi võõrsilmängud on seni kõik olnud kõvasti üle 200 punkti. Liiniks pakutakse 203. Hornets saab aina paremini oma mängu käima ja Bucksi kaitse käib iga mänguga alla. Usun, et ka siin Hornets suudab kolmeste ja lauavõitlusega Bucksi kaitsest läbi minna ja Hornetsi enda kaitse on ... Liin on madal seega on sellel suhteliselt hea väärtus.

            Üle 203 @1,91 50 ühikut

            2) Boston vs Sacramento

            Boston on enda mängu ikka üllatavalt hästi tööle saanud. Idas tüüritakse tipus. Kodus on nii heas hoos Knicks kui Spurs seljatatud 15-20 punktiga. Sacramento on tõsine hunnik õnnetust ja täna Bostoni sugune meeskond purustab nad ilma probleemideta.

            Boston üle 106 või Boston -12,5 on mõlemad väga head ja ma ise mõtlen veel jooksvalt millele ma panustan, kuid mõlema koef on 1,91.

            3) Utah Jazz vs Portland

            191,5 on siin punktide liin. Mul jäi ausaltöeldes üllatusest suu lahti kui ma seda vaatasin. Ise eeldasin 210? Portland kütab siin korralikult rünnakul ja eile oli tõesti mängus korraks tõeline kollaps teisel veerandajal, aga see oli lihtsalt ühekordne juhus. Utah skoorib ise kodus ka ikkagi alati 100 punkti lähedale vahest mõni punkt alla mõni üle. Portland võõrsil paneb siin 115 ja 124 jne seega 191 liin eeldab, et mõlemad panevad sinna 95 juurde. Seega ülisuure väärtusega ja kindel bet 100 ühikut lendab siia @1,91

            Kommentaar


              Ma ei usu eriti Jazzi-Portlandi punktide liini. Raptorsi fännina julgen väita, et Raptorsi kaitse on küll tugev, aga siiski mitte päris sama tugev kui Jazzil, Raptors on siiski palju ründavam tiim. See on minu silmis küll vähemalt 50% tõenäoline, et läheb underisse. Jazz on puhas kaitsemeeskond ja Portland ei pruugi hea kaitsemeeskonna vastu rünnakul hakkama saada.

              Kommentaar


                Aaa, ja seda ka, et mulle tundub Raptorsi 2.06 Nuggetsi vastu päris hea, eriti arvestades, et väidetavalt on nii Valanciunas kui Ibaka tagasi. Aga võib-olla olen ma lihtsalt biased

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Aaa, ja seda ka, et mulle tundub Raptorsi 2.06 Nuggetsi vastu päris hea, eriti arvestades, et väidetavalt on nii Valanciunas kui Ibaka tagasi. Aga võib-olla olen ma lihtsalt biased
                  Kusjuures ma seda Raptorsit mõtlesin ise ka kohati, sest Nuggets on olnud suhteliselt ebastabiilne ja mängualgused on Nuggetsil olnud väga perses. Ma see hooaeg nägin Raptorsilt kõige esimest mängu ja seega ma ei oskand seisukohta võtta seal, kuid lugesin ise ka teistest bettingtipsidest et Raptorsi koefil on väärtust. Ma just eeldan, et Portland viskab Jazzile nagunii ja Portlandi enda kaitse on... Jazz peaks neile ka probleemideta viskama. 190 liin on ikkagi natukene liiga madal, aga no samas eks mängus ole näha. NBA ei tea kunagi, mis saama hakkab.

                  Kommentaar


                    Hornets vs Bucks algas väga ilusti poolaja norm oli -101,5 visati 117 punkti ning varem oli veerandaja norm 50,75 ja nüüd on see kukkunud 43 peale. Mäng on väga tasavägine seega kolmanda veerandajal pannakse täiega edasi ja no suure tõenäoususega on siin tehtud ka. Kahte ülisitta veerandaega ikka ei tule. Boston pani ka esimesel veerandajal 27 punkti ja Sacramento püsis ilusti kannul, kuid noh mängupildist on aru saada, et Sacramento meeleheitevisked ei kesta ja siin Bostoni omateed minek on 2-3 veerandaja küsimus.

                    Kommentaar


                      1) Hornetsi mäng kindlalt pihtas see juba tehti pmst 3mandal veerandajal ära kui pandi 59 punkti kui norm oli 43 ja lõpuks pandi 247 punkti kokku kui liin oli 203. Väga magus.

                      2) Bostoni Sacramento mängus tundusid mõlemad pojakesed nii ilusad, et ei suutnud otsustada kumba võtta või kumba jätta ja mõtlesin, et kütan mõlemale peale, et no 1 läheb for sure pihta. Boston kütis 27 pakki pannes ise 113 nii, et mõlemad pihtas. FAMOUS

                      3) Utah vs Portland... Veerandaja norm 48 ja esimesel pandi 42. Alguses ei saanud Utah käima ja pärast Portland. Natukene vist tõesti ülehindasin seda mängu ja lasin sellel 191,5 mis tundus pealtnäha nii magus ennast korralikult petta. Samas nüüd on veerandaja norm 50 punkti ja no NBA on see ikkagi tagasihoidlik ja lootused kadunud ei ole. Kuna 3 panust on pihtas ja kasum on 120 ühikut, siis noh saab natukene pingevabamalt vaadata seda kuigi peale selle möödaminekut jääks kasum 70nele. Kuna ma otsustasin Bostoni mängus panustada mõlemale, siis kahandasin selles mängus standardbetini ehk 50 ühikuni. Ei pane üle 200 ühiku korraga mängu ja tundub, et oli õige otsus. Seega kasum on täna garanteeritud ja seda siiani väga pingevabalt, et ei ole pidanud kordagi küüsi närima, et kas tuleb ära või mitte, siis peab rahul olema.

                      Kommentaar


                        Kopeerisin Bostoni betti Või noh, ainult -12.5 poolt. Tuju teeb heaks Clevelandi häving. Ei julgenud isegi handicapi võtta kuigi mulle tundus isegi ML täiega valujev, aga enamus tipstereid jauras, et no way, Cle ei kaota 4 in row ja Lebron paneb mehed jooksma jne jne, kurat, kas nad neid kaotusemänge isegi stattidest ei vaadanud? Cle on uppuv laev...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                          Kopeerisin Bostoni betti Või noh, ainult -12.5 poolt. Tuju teeb heaks Clevelandi häving. Ei julgenud isegi handicapi võtta kuigi mulle tundus isegi ML täiega valujev, aga enamus tipstereid jauras, et no way, Cle ei kaota 4 in row ja Lebron paneb mehed jooksma jne jne, kurat, kas nad neid kaotusemänge isegi stattidest ei vaadanud? Cle on uppuv laev...
                          Kusjuures ma ise ka mõtlesin pikalt, et Pacersi 5ene koef on ikka väga magus arvestada, et Pacers on viskevõiskond sita kaitsega nagu ka Cleveland. Pacersil handikäp tundus ka magus, aga Clevelandi vastu on ikka kuradima raske panustada... nad olid nüüd mitu kaotust saanud ja sisimas kartsin ka, et kurat võtavad ennast kokku, aga no sittagi. Järgmine Clevelandi kohtumine Wizardsiga ja seal on kindel bettimise koht Wizardsile lihtaslt küsimus on selles, et kui Bookid pakuvad 50-50 seisu, siis ei tasu ära.

                          Kommentaar


                            Spordiennustuse lahutamatu osa on muidugi õnn

                            Portland vs Utah oli visatud 188 punkt ja seis oli 94-94 ning mõlemal olid super viskekohad ja ei visatud sisse. Oleks sisse visatud oleks järgnenud teise meeskonna kiire vise + vabavisked jne kes teab kas oleks 2 punkti ära visatud või mitte, aga seis jäigi 94-94 ja tuli lisaaeg ja esimese 20 sekundiga pandi 4 puuduolevat punkti ära ja olemas. 4/4 siis täna ja 165 ühikut kasumit. Viimased panused tegin pühapäeval kus kasum tuli üle 200 ühiku ja nüüd 165 seega võib rahul olla. CL kohapealt olen õnnelik, et midagi ei puutunud kahel päeval, sest igast Dortmundi ja Atletico händikäpid oleks vastu taevast lennanud kõrge kaarega.

                            Kommentaar


                              Kas sa keskendunud peamiselt NBA-le või tuleb sarnaselt eelnevale voorule mõtteid Euroopa Liiga kohta?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                                Kas sa keskendunud peamiselt NBA-le või tuleb sarnaselt eelnevale voorule mõtteid Euroopa Liiga kohta?
                                Jalgpall on ikkagi mu põhiline kirg, aga Euroopa liiga on ülikahtlane... Ma olen niipalju raha maha mängnud sellega ja tulemused on nii vastupidised loogikale tihtipeale, et ma olen täitsa loobunud...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X