320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Navase Spordiblogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Poolaeg! - 0:0!

    Taanil oli suurepärased võimalused need väravad ära lüüa, aga Randolph tassis suurepäraselt Iirimaad ja korra pidi isegi Schmeichel ühe super tõrje tegema!

    Kommentaar


      #92
      Jees, peale poolaega oligi arvata seda paska!

      Kontojääk:-2.02€

      Kommentaar


        #93
        Oeh.. Üldse ei tahaks siia panust teha, aga läheb peale!

        LiveBet: Itaalia Vs. Rootsi Itaalia saab EDASI! @2.11

        Peale esimest poolaega vaadates, on mäng väga lahtine olnud ja Itaalial nibin nabin löömata jäänud, Rootsile on andmata jäetud vähemalt 1 penalt, aga hoiab veel kohtunik seda sirgent joont seal!

        Odd: 2.11
        Panus: 20€
        Võimalik Võit: 42.20€

        Kommentaar


          #94
          Vaikselt on valus vaadata kuidas sa raha ära viskad.

          Kommentaar


            #95
            Kõigepealt ära kunagi lase endale öelda, et sa teed midagi valesti. Minu meelest saad sa olla edukas spordiennustuses ka tuginedes puhtalt intuitsioonile, samuti puhtalt statistikale ja isegi tuginedes sellele, mida sa eeleval ööl unes oled näinud. Ilma naljata. See kõik on võimalik. Aga... Ma näen sinus väga palju ennast ja ma olen kindel, et selline algus on omane väga paljudele tulevastele "longruninprofit" ennustajatele. Aga... ja ma ei taha öelda, et kõik..., aga kõik kes niimoodi alustavad ja kelle eesmärk on pidevat kasumit toota, pöörduvad pea täielikult spordienustuse algtõdede juurde. Seega, et oma aega kokku hoida, kuigi pean möönma, et see õppimisprotsess on omaette entertaining, siis tänasel internetiajastul on meil see luksus õppida teiste vigadest.
            Anyways.. keep up.

            Kommentaar


              #96
              Nonii, olen tagasi!

              19.30
              Liverpool Vs. Chelsea Topeltvõimalus Chelseale X2 @1.69

              Pärast II poolaja kaotust Sevillale ei näe ma kuidagi, et Liverpool suudaks täna kodus Chelseat võita, kes samal ajal tegid 0:4 võõrsil Qarabaqiga.

              Odd: 1.69
              Panus:20€
              Võimalik võit: 33.8€

              Kommentaar


                #97


                Ja olen tagasi.... VÕIDUGA!

                Kuigi terve mäng tundus, et avavärava lööb Chelsea, siis läks hoopis vastupidi ja Salah viis Klavani võistkonna juhtima.. Minu õnneks ja Raku fännide õnetuseks suutis Chelsea ja Willian viigi jalule seada ja mulle panuse võidu koju tuua!

                Kontojääk: -8€

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Navas Vaata postitust
                  Pärast II poolaja kaotust Sevillale ei näe ma kuidagi, et Liverpool suudaks täna kodus Chelseat võita, kes samal ajal tegid 0:4 võõrsil Qarabaqiga.
                  Kuidas need kaks asja üldse omavahel seotud on?

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                    Kuidas need kaks asja üldse omavahel seotud on?
                    Minu järeldus oli see, et Liverpool sai just sellise sita maigu Sevillalt samal ajal kui Chelsea tuli mängule hea emotsiooniga, siis Liverpool kindlasti mitte ja ma ei näinud mitte kuidagi täna Liverpooli võitmas.

                    Kommentaar


                      Copa Libertadores!

                      01:45
                      Lanus Vs. Gremio Lanus võidab @2.34

                      Kuna Lanus kaotas võõrsil kõigest 0:1 ja täna viiks neid lisaajale vaid VÕIT, siis eeldan et seda ka Lanus suudab. Lugesin ka teiste foorumlaste arvamust selle mängu kohta ja otsustasin kaasa minna nendega!

                      Odd: 2.34
                      Panus: 5€
                      Võimalik võit: 11.7

                      Kommentaar


                        ma tegelikult kardan selliseid must-win situatsioone, sest tihtilugu veab just siis tiim alt. Aga loodetavasti läheb täna kõik hästi!

                        Kommentaar


                          vihjena võib öelda, et kui kõik on superelevil mõne beti üle, siis tasub peaaegu alati vastastiimile panustada

                          Kommentaar


                            Kontojääk: -13€

                            Nonii.. Hoidke alt, see bet võidab, trust me!

                            19.30
                            Valter Soosalu võidab SNKT saate! @2.00

                            No enam kindlamat beti võitu ei ole, täna telekast ka nägin meie telekavaatajat kes ka arutas sellel teemal ja kuna jälgisin saadet, siis enam kindlamat võitjat sellel ei ole, aga no äkki arvatakse et tema poolt hääletatakse juba ja siis jätab rahvas hääletamata, aga eks paistab.

                            Odd: 2.00
                            Panus: 20€
                            Võimalik võit: 40€

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Navas Vaata postitust

                              No enam kindlamat beti võitu ei ole, täna telekast ka nägin meie telekavaatajat kes ka arutas sellel teemal ja kuna jälgisin saadet, siis enam kindlamat võitjat sellel ei ole, aga no äkki arvatakse et tema poolt hääletatakse juba ja siis jätab rahvas hääletamata, aga eks paistab.
                              Päris äge kuusk ja akvaarium on Betsafe kontoris, eks?
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Yo, kas seda näeb uuesti kuskilt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X