Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123
Näidatakse tulemusi 41 kuni 53, kokku 53
    Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kebab Vaata postitust
    Vastupidi jah on õige. FCF ja jalkaliitu tuleb kogu aeg kiita ja ülistada. Siis on teatud seltskond rahul, kui ei kiida, siis hakkab teatud osa foorumlastest hädaldama ja vinguma. Minu meelest tuleb trummi taguda kuni kasvõi pulgad ära kuluvad. Ja näiteks Kasper ja asdf ülevaated on mul igatahes väga meeldinud ja olen aru saanud, et EJL-s käib korralik töö.
    Eiei mitte kiita ja ülistada koguaeg, keegi üldse teeb seda siin? Aga kriitika vöiks olla siiski mingisuguste faktidega, mitte paugutada, et Vest juhib endiselt Florat, jagab rahasi liidu rahakotist flora omasse ja vastupidi ning Pelle on ùldse käpik kes kuulab Aivari käsklusi. Kindlasti nad omavahel raagivad klubi asjadest, mis on ka loogiline. Samuti see, et Aivar andis Pellele Flora üle. Kui ma peaks oma firmat või klubi vms. müüma või edasi andma, teeksin ka seda igaljuhul oma pereliikmele kui voorale.
    Ja minu probleem polnud üldse kriitikas, vaid selles uhe asja surumist, mis on kellegi arvamus mitte fakt. Pm sama kui Brandon nuud raagib kolm jargmist saadet, et Kuno raha kaob joontele ja mitte ainult neile joontele mis staadionile kaib, vaid ka klaaslaua omale.

Tulevane president
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Ja minu probleem polnud üldse kriitikas, vaid selles uhe asja surumist, mis on kellegi arvamus mitte fakt. Pm sama kui Brandon nuud raagib kolm jargmist saadet, et Kuno raha kaob joontele ja mitte ainult neile joontele mis staadionile kaib, vaid ka klaaslaua omale.
    Mis joontest jutt üldsegi on? Pakun variante:
    Ma joon (tegelikult vale)
    Ta joob (klubiomanikuna on kuno kindlasti karsklane, seega vaevalt sobib)
    Nad (fännid nagunii) joovad - ilmselt õige variant, aga võiksid vähem juua, et klubile jätkuks raha ikka rohkem.

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas riivo.94 Vaata postitust
    Mis joontest jutt üldsegi on? Pakun variante:
    Ma joon (tegelikult vale)
    Ta joob (klubiomanikuna on kuno kindlasti karsklane, seega vaevalt sobib)
    Nad (fännid nagunii) joovad - ilmselt õige variant, aga võiksid vähem juua, et klubile jätkuks raha ikka rohkem.
    Eesti keeles on nimi ja tegusõnad, äkki see toob su maailma selgust.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2017

Algupärane

Screenshot_3.jpg123.jpgGv3jY6e1LYs.jpg

Tere , härra Aleks !

Mis klubi sa toetad ?)

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2009

Algupärane

Suur skandaal on kerkinud. 6 tölli hulgas on keegi Alex olnud3 aastat tagasi.

Tõenäoliselt õõnestas seest poolt nagu Ansip kunagi.

Asjahuviline Kasutaja baller avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

suht cringe vaatamine see saade
    aga ehk läheb paremaks ajapikku

Algupärane

Väga hea idee ja isegi huvitav vaatamine. Mu meelest oleks parem, kui kamraadid laseks üksteisel oma mõtteid avaldada ka nii, et keegi vahele ei seleta. Laske inimesel oma argument ära öelda ja siis küsi omi küsimusi..

Amatöör Kasutaja Hyrax avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Võib-olla kuluks ära üks nii öelda saatejuht fänn, kes on rohkem neutraalne ja suunab. Hetkel myrgel nagu täidab seda saatejuhi rolli, aga osade teemade juures läheb veits lappama ja arusaadavalt.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Kuulge, ei ole vaja liigselt mingeid raame ette panna. Minu meelest väga värskendav, et nö väga kindel struktuur puudub. See on ikkagi Fännid Baaris. Pole vaja asja liiga steriilseks ajada.

Asjahuviline Kasutaja trikimees avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Brandon on sümbaatne, ajab asjaliku juttu. Romario ka. Myrgel võiks vähem juua, see rumal purjus inimese lälin paneb cringima, sorri. Kainemana sümpad ka.
    Alex prostituut fänn? Levadia, transi, infoneti ja mingi soome klubi fänn? Attention whore rohkem nagu.

Musid kallid :*

Eesti koondislane Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Cringe kindlasti ei ole. Tore, et tehakse. Kaks asja tho (ja üldse mitte paha pärast):

1) Nagu lihtsam oleks nagu kuulata nagu, kui nagu natuke vähem asjad nagu oleks päriselt, mitte nagu.

2) Ma arvan, et teil oleks endal mugavam, kui istuksite laua taga üksteise vastas ja mikri ümber. Muidugi, kui tahta teha asja videos, siis see tähendaks mitut kaamerat ja omajagu mähkimist mingile produtsendionule. Mulle isiklikult on nagunii sisu tähtsam kui pilt ja seega mu poolest võiks see ainult audiopodcast ka olla.

Teine punkt on whatevs, aga esimene on kohustuslik. Edu ja pikka iga saatele!
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

Eesti koondislane Kasutaja Andres. avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Andres. Vaata postitust
    Sillamäe nimetas ennast vist kunagi Eesti Chelseaks, kui valesti ei mäleta. Meenub justkui mingi pilt Eesti kaardiga ja Eesti jalgpalliklubidega Postimehes aastaid tagasi, hetkel ei suuda üles leida. Vabandan, kui valesti mäletan.

Mitte, et sellel enam erilist tähtsust oleks, aga koperdasin juhuslikult otsa (Postimees 16. veebruar 2012, Eesti klubide identiteediotsingud):

- \\\\\\\\\\\\ R A K V E R E - JK - T A R V A S //////////// -

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Seekord pange oma baarilett ülesse Fänniturniiril!
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud