320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fännid Baaris

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas dareth Vaata postitust
    Kelle fänn oled muidu?
    Sillamäe nimetas ennast vist kunagi Eesti Chelseaks, kui valesti ei mäleta. Meenub justkui mingi pilt Eesti kaardiga ja Eesti jalgpalliklubidega Postimehes aastaid tagasi, hetkel ei suuda üles leida. Vabandan, kui valesti mäletan.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Andres. Vaata postitust
      Sillamäe nimetas ennast vist kunagi end Eesti Chelseaks, kui valesti ei mäleta. Meenub justkui mingi pilt Eesti kaardiga ja Eesti jalgpalliklubidega Postimehes aastaid tagasi, hetkel ei suuda üles leida. Vabandan, kui valesti mäletan.
      Eesti jalgpalliklubid end maailma tippklubidega meeleldi ei võrdle, sest tahavad luua oma identiteedi. Samas on selline mõttemäng fännidele alati huvi pakkunud.


      Kalju ei ole igatahes.

      Kommentaar


        #18
        Flora on Eesti Manchester United.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Andres. Vaata postitust
          Sillamäe nimetas ennast vist kunagi Eesti Chelseaks, kui valesti ei mäleta. Meenub justkui mingi pilt Eesti kaardiga ja Eesti jalgpalliklubidega Postimehes aastaid tagasi, hetkel ei suuda üles leida. Vabandan, kui valesti mäletan.
          Kas sulle meeldib Levadia ristimine Eesti Chelseaks ja seega sinu ristimine Eesti Abramovitšiks?

          Lugesin ajalehest, et Rüütlile ei meeldi meie võrdlemine Chelseaga. Mina ei tea, kas meeldib või ei meeldi, aga leian, et teatud sarnasused on ju olemas. Erinevatel tasemetel loomulikult. Meil on Eesti parim koosseis ja Eesti parim treener – nagu Chelseal Inglismaal.
          Kunagi oli nii vähemalt.
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            #20
            Materjali on kuhjaga tõesti, mida järgmises ülekandes sirvida. Aga päris foorumi tasemel arutelu ei viitsiks kuulata. Mida ma tahan öelda, on see, et oleks meeldiv, kui kasutatakse võimalikult palju fakte või detaile, mida iga inimene veel ei ole kuulnud, et ei oleks väga palju sellist ümmarguse jutu puhumist. Pole kahtlustki, et sealne fännipunt on selleks võimeline.
            Tõotab tulla korralik bättel Flora ja Kalju vahel, seal oleks lausa vahekohtuniku vist tarvis.

            Kommentaar


              #21
              Hei võitlejad! Teeme täna õhtul uue salvestuse, mille läbivaks teemaks on arusaadavalt kahe proffiklubi kadumine, aga nipet näpet võtame muud ka. Kes soovib midagi küsida või oma mõtte meile järamiseks anda, siis õhtuni on seda võimalik siin teha.

              Ilgelt tahaks kedagi Infoneti fännigrupist külaliseks kutsuda, aga too on osutunud keerukamaks ülesandeks kui algul arvata võis. Kui kellelgi on ideid ses osas siis tulistage. Mingeid klubi funktsionääre ümmargust juttu rääkima saada ei taha. Samuti oleks vajalik eestikeele oskus, seda pelgalt seikade pärast, et pole mahti pärast subtiitreid vorpida ja meie seltskonna venekeele oskus on suht kesine.

              Kommentaar


                #22
                Millal osa üles tuleb?

                Kommentaar


                  #23
                  Üsnagi huvitav osa, üsnagi terav ja konkreetne. Kuigi vastus ei saanud ikkagi kuhu kalju rahad on kadunud.
                  Ja romariol on õigus, uus tulnuk maardu on üks rikkamaid eesti klubis nüüd premmis ( kredoinfo päringu järgi) Kui Maksim Krivosein suudab cashi jagada ka klubile stabiilselt võib arvestada üsnagi arvestatava tiimiga.

                  Kommentaar


                    #24
                    Brandon võiks jalkaliidu vormis olla

                    Kommentaar


                      #25
                      Arutelud olid põnevad ning mitmed küsimused jäid ootama vastuseid.
                      1. Kuhu on pannud Kalju oma euroedu miljonid?
                      2. Kas soccernet ei avaldanud mingit väga lahedat lugu, sest ei tahetud Aivar Pohlakuga riidu minna?
                      3. Kui palju jalgpalliliit maksab Flora staadioni kasutamise eest? Või kui palju maksab Flora jalgpalliliidu staadioni kasutamise eest?
                      4. Kas Pärnu mängijad võidavad Florat, kui neile hakata palka maksma? Sellele vastaks ise, et vaevalt, kuid võimalus on kordades suurem nii, sest kui mängijad ei pea lisaks palli taga ajamisele tööl käima, siis nad saavad rohkem trennidele panustada, ehk siis loogiliselt võttes peaks tekkima mängijatel rohkem taset ning motivatsiooni.

                      Kommentaar


                        #26
                        Veits häirib see Myrgli või Myrka koguaegne hala FCF ja EJL seotusest või suisa ühisesest eelarvest. Jääb mulje, et Kalju jaoks oleks ainuõige kui Flora ära kaoks sest selline pätikamp kes opereerib vabalt jalgpalliliidu rahadega ja laseb liugu liidu asjade peal on ikka kuradima jube jh. Vabandust mu ebapädevuse pärast nime puhul. Muidu pull saade, aga need 25 min kui Myr... ja Brandon omavahel diskuteerima hakkavad. Mingi hetk adekvaatseid vastuseid ei tule, ainult silmade pööritamine ja hädaldamine. Mis väikesel määral on okei, selline mõnus nöök vastasfänni pihta. Kui aga pool saadet on selline siis kaob jume ära.

                        Kui sa hakkad amatöôr mängijale palka maksma, siis tal pole vaja enam tool kaija. Selle aja ta saab keskenduda treeningutele ja taastumisele. Sellest tulenevalt ta hakkab kindlasti ka paremini mängima, kindlasti ka Flora vastu. Väga loogiline minuarust.

                        Alati on lihtne teisi süüdistada(EJL) aga enda klubi sisse keeruline vaadata. Kui liit ei tee midagi on halvasti kui teevad on ikka halvasti. Kui kysitakse kuhu teie raha on kadunud, siis on "oh uh see paarmilli mis see nii vähe, Turkyes saab uks mees sama palju".

                        Tegelikult tundute mõistlikud inimesed olevat ning suudate kõik ka huvitavat juttu ajada. Peace.

                        Kommentaar


                          #27
                          Ot aga kui klubile antakse lisaraha, siis on ju klubi asi kuhu ta selle kulutab? Klubi ei pea ju amatöörile hakkama palka maksma, vaid palkab meie amatöörist parema välismängija. Amatöör saab profilepingu ja palga peale siis kui on juba piisaval tasemel
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            #28
                            Kui ma ei eksi, siis ainult KTM'd hakkavad solidaarsuspalka saama. Raha ei anta klubile, vaid mängijatele.

                            Kommentaar


                              #29
                              Raha antakse sihtotstarbeliselt palkadeks ja KTM seekord asjasse ei puutu.

                              Kommentaar


                                #30
                                Saatest ei tulnud ilmselt otseselt välja, aga point on laiemas plaanis selles, et kõik meie noortekoondised on nõrgad või väga nõrgad ning seda on mõnes mõttes halb öelda, aga nende mängijate kunstlik toetamine ei vii meie jalgpalli edasi ja neil tuleks lasta minna tegelema valdkonnaga, milles nad on ehk edukamad. Kes vähegi kaela kannab, see jõuab niigi profiklubisse. Jah, ma olen nõus, et nende mängijate tase tõuseks, kui nad saaksid ainult keskenduda jalgpallile ning seeläbi saaksid ka tipptiimid rohkem konkurentsivõimelisemaid mänge, kuid see ei ole ilmselt ikkagi tase, mida on vaja mängimiseks Euroopas. Kui me vaatame U12 Eesti jalgpallureid, siis nad on ka Euroopa mõistes täiesti lubaval tasemel, kuid siis tulevad need valulikud aastad, kus kõik lähevad meist mööda. Ja pole ka ime, kui põhimõtteliselt iga parm fännid baaris projektistki võiks noortetreener olla. Ehk siis ma arvan, et vahendid tuleks suunata põlvkonna arendamiseks, keda veel on võimalik kujundada, mitte mängijatesse, kelle rong on pigem juba minemas. Noh, nagu on ammu teada, et Rehemaadest ja Tammjärvedest ei tule suures plaanis enam midagi ja kogu süsteem tuleks nullist uuesti ülesehitada. Ma tean, et mu tekstis on palju vasturääkivusi ja ka mina olen ammu unistanud professionaalsest liigast, aga mis see 5+ aastat veel oodata pole ja teha seda sellisel tasemel, et Island U21 tiim ei näe Eesti U21 vastu välja nagu Hispaania.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X