320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet Betting Tournament 19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Lõplik järjestus:
        1. PETSPETSPETS 150EUR + 60EUR Betsafe boonusraha
        2. giga204 90EUR + 30EUR Betsafe boonusraha
        3. ChelseaFC 30EUR + 20EUR Betsafe boonusraha
        4. telekavaataja
        5. Redman
        6. Kaurr
        7. QRKood
        8. EgoTrip
        9. ltrubetsky2
        10. Rando#6
        11. mazz
        12. -RoMaRiO-
        13. Tauri.T
        14. richardkoppel154
        15. Väravavaht
        16. rallikas
        17. janiion
        18. Svenniid 10 EUR Betsafe boonusraha
        19. j6u1uv4n4
        20. Mõmmik
        21. Lauriisimo
        22. lauri432
        23. saxzz

        Ma lähen nüüd magama. Kõik kokkuvõtted ja värgid homme. Need, kelle Betsafe kontosid ma ei tea, ootan.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Nüüdseks olen raha üle kandnud Petsile ja gigale. Boonustega võib aega minna, kui täna ei jõua, siis alles neljapäeval (olen homme-ülehomme eemal). Aga kõik saadakse kätte nagu peab.

          Rääkides SBT19-st siis tõesti, wtf ma olen väsinud uuendamast "suurim 4. koha punktiarve" rekordit. Nagu ma aru saan, siis Redman ja Kaurr oleks igas teises SBT-s esikolmikus vist olnud. Aga selline see turna oli. Eks ta mõnele liiga keeruline tundub, aga päevad pole vennad. See turna läks niiviisi. Mina skeptitismi ei jaga. Siiski oli selge, et tugevaim võitis ja tugevaim on lõpus ka eelisseisuses. Seega ole mees ja püsi turniiri vältel tipus. Siis ei pea lõpus ka all-innitama. Eks seekord paar venda vedasid end üles tänu sellele.

          Lisaks on ilmselt QRKood ehe näide sellest, et palju parem on end säilitada viimasele võistluspäevale konkurentsis. Palju ägedam. Enne viimast nädalavahetust omas umbes 14 mängijat mingit võimalust saada esikolmikusse. See oli hullumeelne tegelikult.

          Ja tunnistagem, sitaks põnev on ikka. 16 päevaks vajub meie foorum kergesse träänsi ja võistlus käib. Olge aktiivsed ja võtke osa! Teeks seekord nii, et ma ei pea osavõtumakset vastu võtma turniirieelsel ööl pubis.

          Igatahes järgmiste turnade ajad on juba väljas, "maha magamise" vabandus on megaleimo.

          Samas tänan kõiki, kes osa võtsid ja kes edaspidi osa võtavad. Väga tihe on rebimine ka lõppmängu pääsemiseks.

          Head pühadeaega ja SBT raames näeme juba veebruaris.

          PS! Uuendasin ka STATISTIKALEHTE.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Oi , kahju, et niipikk paus sisse tuleb ausaltöeldes.
            Aga super turniir oli. Kuna nüüd siis olen teiselpool maakera siis on raske panuseid ka teha kuna kõik mängud toimuvad öösel.
            Aga ütleme nii, et pole elus niipalju refreshinud ja päevas kümneid kordi foorumit kiikamas käinud kui tänu SBT'le.
            Vinge värk . Ilusaid pühi, edukat panustamist kõigile ja ''kohtume'' Veebruaris.

            Kommentaar


              Tore turna tõepoolest ning ka võit läks õigesse kohta! Eks tänu Petsile suuresti need summad lõpus nii suureks ka läksid kuna mingi hetk ei olnud lihtsalt valikut enam. Ise jäin turniiriga väga rahule, kuna tegelikult nii mina kui ka Romario siin enda tegelike panuseid postitada ei saanud ning seetõttu valisin tihtipeale üsna teisejärgulisi panuseid. Mingist hetkest peale hakkasin ka aga oma rahaga ka kaasa mängima ning seetõttu võib üritust kordaläinuks lugeda.

              Üldises pildis oli küll lõpus paljudel korraliku hittimist, samas neid 12seid kombosid enam pole, nii et minu poolest võib ka nii. Kuniks ühikuid per panus piirama ei hakata, siis kerge gambling on see nii või naa ning pahatihti kõige paremad panused kogu turniiri jooksul sulle võitu ei taga. Seekord läks vähemalt võit õigesse kohta. Aga oli muhe ning järgmise korrani!

              Eraldi tänud ka muidugi telekavaatajale selle asja üleval pidamise eest!

              Kommentaar


                Alla tonni esikolmikusse asja ei ole - no väga võimas ikka. Ei tea kas sattus nii üllatustevaba periood või ongi turniiri tase ajaga ropult üles läinud.

                Kahjuks ei tea ma midagi arvutimängudest ega näosaadetest, nii et ei oska paljutki hinnata, aga ChelseaFC minek paistis küll ülihea - tema panuseid peaks edaspidi silmas pidama

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                  Lisaks on ilmselt QRKood ehe näide sellest, et palju parem on end säilitada viimasele võistluspäevale konkurentsis.
                  Ei saa päris täpselt aru mida sa silmas pead või miks mind näitena tõid. Mu panused läbi kogu turniiri ei olnud väga suured, va arvata viimasel päeval ning isegi siis võrreldes teistega üsna väiksed. Ka panuste arv ei olnud väga suur, sest olen üritanud viimasel ajal ikkagi hoiduda nendest liigadest ja spordialadest, millest teadmised kehvemad. Vaikselt üritasin oma asja ajada, enamasti jäin ikkagi nurgalöökide juurde ning sinna hulka natuke NBA-d. Sisse lipsas ikkagi ka kiiruga tehtud rumalaid panuseid ning nende arvu tahaks veelgi vähendada ehk parandada sellist bettimise distsipliini. Varasematel turniiridel olen tundnud kuidagi kohustust kolmandas kvartalis iga hinna eest täiega panka suurendada. Seekord võtsin rahulikult, väga palju üldseisu ei vaatand. Eesmärgiks oli kolmanda kvartali needus murda ning neljandasse kvartalisse minnes suures mängus sees olla. Esimene pool sai täidetud, teine niivõrd poolenisti. 200 ühikut neljanda kvartali alguses pole paha ning annab mingid võimalused aga selle turniiri võtmes jäi sellest väheks. Neljanda kvartali kohta polegi väga midagi kommenteerida, neljapäev tegin ühe panuse mis võitis. Reede, laupäev polnud hetkegi aega tegeleda mõne panuse välja vaatamisega. Pühapäev peale lõunat sain tunnikese asjaga tegeleda ja üritasin sellest seisust midagi välja võluda. Midagi õnnestus, kuid kõrgetest kohtades jäin üsna kaugele. Isiklikus plaanis annaks turniirile hindeks 4 ning järgmine kord oleks eesmärgiks teha jällegi väike samm edasi. Tänud teistele osalejatele ning telekavaatajale turniiri eest.

                  Kommentaar


                    Sa eelmine turna rääkisid, et tahad "3. kvartali sündroomist" üle saada. Ja nüüd vaatasin, et olid turniiri lõpuni kõrges mängus sees. Seeläbi eeldasin, et äkki oli sulle endale põnevam turniir.

                    Samas isiklikult ütleksin, et olid kannatlikum. Ja kannatlikkus õigel ajal on väga tähtis selle turniiri puhul. Isiklikult tänud sulle ja kõigile, kes viimasel ajal osalevad.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar

                    Working...
                    X