320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esmalt tahaks kiita Meinhardit julge ja kvaliteetse arvamusloo eest, mida teatud seltskond kvalifitseerib kindlasti laimuna ning Eesti jalgpalli vastutöötamisena ning võimalusena autorit valgustada.

    Üle 10 aasta olen ma siin foorumis olnud aktiivne postitaja ning kaasamõtleja. On olnud lapselikku rumalust, napsise peaga tehtud öömaagiat ning ilmselt omajagu ka asjalikke mõtteid. See nädal tundsin ma esimest korda, et ei soovi enam EJL-i keskkonnas sisu toota. Seega see jääb mu viimaseks vutiteemaliseks postituseks siin foorumis. Vähemalt senimaani kuni jalgpalli juhitakse lõpuks ka reaalselt osapooltele ja ma näen võimalust, et läbi kaasamõtlemise saavad asjad paraneda. Olles nüüd väga ebaoriginaalne, siis otsestest põhjustest ma rääkida ei taha, aga kasutades Santose peatreeneri väljendit, siis kui kõrgemal olevad isad arvavad, et minusugused "kasulikud idioodid" töötavad jalgpalli arendamise vastu, siis on aeg lahkuda. Vastutöötamine seisneb mõtete edastamises, mida kannab valdav osa Eesti jalgpalliga seotud isikutest. See ei ole aga kohe kindlasti mu eesmärk olnud. Kõlab imala solvumisena? Ilmselt küll, aga ma ei näe enam, et oleks otstarbekas seista ja võidelda asjade eest, mida ma nvn muuta ei saa ega suuda ja mis pealegi raskendab jalgpalli arendamist. Ja mis siin salata, ma tunnen ka ise, et üpris läbiv toon ka minu postitustes on negatiivne, mida see kombineerituna spordist ja meelelahutusest kohe kindlasti olema ei peaks. Ju on sellel siiski mingi põhjus. Ja mitte ainult minul. Seega lihtsam on olla vait.

    Ma olen seda asja siin Eesti jalgpallis teinud südame, kire ja suurte lootustega, aga lõpuks on kadunud ka minu usk, sest kui Eesti jalgpall ei taha, et teda aidataks, siis ei saa seda ka teha. Foorumis on olnud tegelikult väga meeleolukas aeg ja eks sellest on kahju loobuda, aga kuskil on siiski piir ka minu jaoks. Ma loodan paljudega teist sellegipoolest staadionitel kohtuda, sest lõppkokkuvõttes on jalgpall siiski rahvale ja seda ei saa meilt keegi võtta.

    PS! Tänagi oli Hiiul päris pull mäng, kahjuks pooled staadionile tulnud pealtvaatajad olid sunnitud mängu jooksul lahkuma ning jäid ülimalt dramaatilisest lõpplahendist ilma. Õnneks oli minusuguse jaoks siiski teleülekanne olemas, kes viimase nädala jooksul mitme staadionil värisemise tulemusena haigestuda suutis.

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Esmalt tahaks kiita Meinhardit julge ja kvaliteetse arvamusloo eest, mida teatud seltskond kvalifitseerib kindlasti laimuna ning Eesti jalgpalli vastutöötamisena ning võimalusena autorit valgustada.

      Üle 10 aasta olen ma siin foorumis olnud aktiivne postitaja ning kaasamõtleja. On olnud lapselikku rumalust, napsise peaga tehtud öömaagiat ning ilmselt omajagu ka asjalikke mõtteid. See nädal tundsin ma esimest korda, et ei soovi enam EJL-i keskkonnas sisu toota. Seega see jääb mu viimaseks vutiteemaliseks postituseks siin foorumis. Vähemalt senimaani kuni jalgpalli juhitakse lõpuks ka reaalselt osapooltele ja ma näen võimalust, et läbi kaasamõtlemise saavad asjad paraneda. Olles nüüd väga ebaoriginaalne, siis otsestest põhjustest ma rääkida ei taha, aga kasutades Santose peatreeneri väljendit, siis kui kõrgemal olevad isad arvavad, et minusugused "kasulikud idioodid" töötavad jalgpalli arendamise vastu, siis on aeg lahkuda. Vastutöötamine seisneb mõtete edastamises, mida kannab valdav osa Eesti jalgpalliga seotud isikutest. See ei ole aga kohe kindlasti mu eesmärk olnud. Kõlab imala solvumisena? Ilmselt küll, aga ma ei näe enam, et oleks otstarbekas seista ja võidelda asjade eest, mida ma nvn muuta ei saa ega suuda ja mis pealegi raskendab jalgpalli arendamist. Ja mis siin salata, ma tunnen ka ise, et üpris läbiv toon ka minu postitustes on negatiivne, mida see kombineerituna spordist ja meelelahutusest kohe kindlasti olema ei peaks. Ju on sellel siiski mingi põhjus. Ja mitte ainult minul. Seega lihtsam on olla vait.

      Ma olen seda asja siin Eesti jalgpallis teinud südame, kire ja suurte lootustega, aga lõpuks on kadunud ka minu usk, sest kui Eesti jalgpall ei taha, et teda aidataks, siis ei saa seda ka teha. Foorumis on olnud tegelikult väga meeleolukas aeg ja eks sellest on kahju loobuda, aga kuskil on siiski piir ka minu jaoks. Ma loodan paljudega teist sellegipoolest staadionitel kohtuda, sest lõppkokkuvõttes on jalgpall siiski rahvale ja seda ei saa meilt keegi võtta.

      PS! Tänagi oli Hiiul päris pull mäng, kahjuks pooled staadionile tulnud pealtvaatajad olid sunnitud mängu jooksul lahkuma ning jäid ülimalt dramaatilisest lõpplahendist ilma. Õnneks oli minusuguse jaoks siiski teleülekanne olemas, kes viimase nädala jooksul mitme staadionil värisemise tulemusena haigestuda suutis.
      Nii nad tapsidki meie roMario



      Loodan, et kasutab markofkini taktikat ning muudab meelt
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Nii nad tapsidki meie roMario



        Loodan, et kasutab markofkini taktikat ning muudab meelt
        Hetkel Mario protesteerib õige asja eest! Soccernet ei ole enam sõltumatu, premm ei ole fännidele jne...kindlasti on temaga liitujaid veel.
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas budu Vaata postitust
          Soccernet ei ole enam sõltumatu
          Meintz kirjutas Aivari käsul selle loo, jep.

          Kui tõsiselt rääkida, siis jah, OÜ Vutivõrk osalus on jaotunud wiineri ja EJL-i vahel, aga viimase osalus tähendab seda, et nad tegelevad reklaamimüügiga. Foorum, portaal, Ristnurk - EJL-il pole voli sekkuda. Seega Soccernet on Soccernet ja julgustan Romariot naasma! Mida rohkem erinevaid mõtteid, seda parem.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            julgustan Romariot naasma!
            Liitun palvega.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Kas Mariot kuidagi kesa ja budu vastu vahetada ei saaks?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Tsiteerides klassikuid, siis see mis tõid meid siia ei vii meid enam edasi. Midagi peab muutuma. Me mitte ainult ei tammu kohal vaid käime tagurpidi. Julgetakse mingeid totraid piiranguid mängijatele kehtestada, aga kellegil pole mune isegi mitte proovida liigat atraktiivsemaks muuta. Või ei taheta. Ma tõesti ei tea. Aga nii ka enam ei saa. Paroodiaks on see muutunud juba.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Kas Mariot kuidagi kesa ja budu vastu vahetada ei saaks?
                  See eeldaks paraku, et võetaks arvesse Meinhardi poolt ühte kirjutisse kokkukirjutatut, mis kattub suures osas mõtete, tähelepanekute ja ettepanekutega, mida ma olen aastaid viitsinud siia foorumisse kirjutada.
                  Tülikas kesa jääb vait ja saate Romario tagasi.

                  Kommentaar


                    Nojah, ei julge uskuda, et too ebastabiilne tüüp uuesti ei naase siia, aga loodame.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas peters Vaata postitust
                      Nojah, ei julge uskuda, et too ebastabiilne tüüp uuesti ei naase siia, aga loodame.
                      Usun, et su unistuste foorum kus saad omaette rääkida pole enam kaugel. Arvamusküllane diskussioon jätkub, aga mõnes teises meedias ja tõenäoliselt seal kus sind ei ole. Keelde panduna mida sa mõistad, siis Juku kutsus end peole, peeretas toa täis ja vaatas vaimustusega kuidas külalised ükshaaval teise tuppa irdusid. Kuni ühel hetkel oligi jäänud vaid Juku ja peeruhais. Ainsateks helideks kõrvaltoast kostuv peomöll, millest Juku nüüd suu puhtaks pidi pühkima. Äkitselt poldki enam nii lõbus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas peters Vaata postitust
                        Nojah, ei julge uskuda, et too ebastabiilne tüüp uuesti ei naase siia, aga loodame.
                        Sul peaks küll klaviatuur ainult selleks olema, et endale sellega vastu pead anda kui tuleb tahtmine siia midagi kirjutada.
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Kas Kalju mängul toimus midagi mida me võiksime teada? Tundub väheusutav, et lampi sellised avaldused tulevad, või on "kes teab, see teab" situatsioon?
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Natuke tõbisena oli 10 minutit vaba aega.

                            Senised neli vooru.



                            Hooaja keskmised (EJLi omad võivad olla valed, sest süsteem arvutab neid veidralt)
                            2018: 182 (tegelt 177,6)
                            2017: 282
                            2016: 248
                            2015: 325
                            2014: 256
                            2013: 215
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Taandudes globaalsetest küsimustest, mis paljusid (kaasarvatud mind) seoses 2018. aasta hooajaga vaevavad, siis tooksin mõned tähelepanekud (suvalises järjekorras) "külmaperioodist".

                              1. Ma nägin päris palju tõrjeid Nõmmelt ja Pechterilt.

                              2. Ma nägin 3 jaburat valikut 4-st ETV telemängule.

                              3. Ma nägin Kruglovi ilusa karistuslöögi.

                              4. Ma nägin sitaks head platsivälist tööd Viljandis.

                              5. Ma nägin räigelt halvasti valgustatud väljakuid.

                              6. Ma nägin suurepärast mängu Kalevilt, mida suudeti tulemuseks realiseerida vaid korra.

                              7. Ma nägin, et Narvast saab pähkel.

                              8. Ma nägin, et Paides imesid ei juhtunud.

                              9. Ma nägin, et viimased 3-4 hakkavad TOP3 käest pakke saama.

                              10. Ma ei näinud ühtegi mängu laivis otsast lõpuni ja ei käinud ühelgi mängul koha peal.

                              Elu on ilus.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                10. Ma ei näinud ühtegi mängu laivis otsast lõpuni ja ei käinud ühelgi mängul koha peal.
                                +1 ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X