320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
    Nasfal unustab meelega ära, et peaaegu kõigis Eesti jalgpalli objektide ehitustes on ka Jalgpalliliidu rahad.
    Millised? Alecoq arena, mis tuli riigi eelarvest lisana või Sepa staadion ühisrahastuskampaaniaga või millest me räägime?

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Millised? Alecoq arena, mis tuli riigi eelarvest lisana või Sepa staadion ühisrahastuskampaaniaga või millest me räägime?
      Sepa juures oli ka EJL rahastus, ühisrahastus oli üks osa sellest.
      See väide näitab juba kui pinnapealselt sa sellesse süvened.
      FC Flora

      Kommentaar


        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
        Sepa juures oli ka EJL rahastus, ühisrahastus oli üks osa sellest.
        See väide näitab juba kui pinnapealselt sa sellesse süvened.
        Jah 100 000 eurot tõesti eraldati Eesti suuruselt teise linna jalgpallikeskuse rajamiseks.

        Kommentaar


          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
          Mina oma poindiga pidasin rohkem seda silmas, et kui EJL on teada et Kalju oma korraldusega hakkama ei saa, siis kumb kaalub üle. Kas see, et tassida Kalju sellest välja aga ikkagi trahvi teha puuduliku töö ja pohhuismi eest või loota, et midagi ei juhtu ja kui juhtub siis mainekahjut lappida, sest meedias on sellises uudised klikimagnetid.
          Ma ei saa aru, mis reservidest üldse räägitakse natuke võiks sisusse süveneda. EJL on väga palju panustanud arvestades, et enamikel omavalitsustel on täiesti pohhui kas on staadion või kunstmuru.
          Minu arust võiks Nasfal oma küsimustega otse EJL poole pöörduda. Usun, et kindlasti selgitatakse kuhu ja miks mingid ressursid lähevad.
          Samamoodi sain mina oma turvalisuse teemalised vastused ja pilt on palju selgem.
          See reservide jutt oligi Nasfali jutule suunatud ja läbi aroonia põõsaste.

          Jah, nõus. Aga ma ei ole kindelt, et liit nö. väljatassimisega teeks kõige õigema otsuse.

          Ja Nasfal, ühine turvatoetus. Turvameeskond, see on üks lihtsamaid ja loogilisemaid asju kui hakkad üritust korraldama. Ma siiralt usun, et Kaljul see asi raha taha ei jäänud. Eeldan, et on tehtud hooaja lõikes mingi leping, teatud arv turvasid igamäng. Neljale kodumängule tellida lisajõudu ei ole üüratu summa. Isegi kui pole lepingut ja tellitakse igaks mänguks eraldi, saaks samamoodi toimida ikka. Lisaks mendid tulevad ju tasuta. Miks vaevuda, kui sinu arust on EJL ainuke töö paarikümne aastajooksul A le coq ehitamine, siis sa oled rumal, sind päästab ainult jumal ja mul su jutust täitsa suva.

          Kommentaar


            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            Mina oma poindiga pidasin rohkem seda silmas, et kui EJL on teada et Kalju oma korraldusega hakkama ei saa, siis kumb kaalub üle. Kas see, et tassida Kalju sellest välja aga ikkagi trahvi teha puuduliku töö ja pohhuismi eest või loota, et midagi ei juhtu ja kui juhtub siis mainekahjut lappida, sest meedias on sellises uudised klikimagnetid.
            Ma ei saa aru, mis reservidest üldse räägitakse natuke võiks sisusse süveneda. EJL on väga palju panustanud arvestades, et enamikel omavalitsustel on täiesti pohhui kas on staadion või kunstmuru.
            Minu arust võiks Nasfal oma küsimustega otse EJL poole pöörduda. Usun, et kindlasti selgitatakse kuhu ja miks mingid ressursid lähevad.
            Samamoodi sain mina oma turvalisuse teemalised vastused ja pilt on palju selgem.
            päring.jpg Saatsin kirja ära loodan, et suvatsetakse vastata. Ehk saaksin lõpuks rahulolu oma ellu tagasi ja saaksin olla sama badass nagu mehhanisaator.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              [ATTACH=CONFIG]5851[/ATTACH] Saatsin kirja ära loodan, et suvatsetakse vastata. Ehk saaksin lõpuks rahulolu oma ellu tagasi ja saaksin olla sama badass nagu mehhanisaator.
              Tuleb krediiti sulle anda, kiitus. Jääme vastuse screenshotti ka ootama.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                [ATTACH=CONFIG]5851[/ATTACH] Saatsin kirja ära loodan, et suvatsetakse vastata. Ehk saaksin lõpuks rahulolu oma ellu tagasi ja saaksin olla sama badass nagu mehhanisaator.
                Majandusaasta ja tegevusaruanded saad Äriregistrist.
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Hiiu staadioni valgustuse rahastas EJL. Wismari staadion 250000. Elva staadion 100000 ja laenu garantii. Praktiliselt kõigil kunstmurustaadionitel on EJL osaline. Ei viitsi rohkem otsida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                    Hiiu staadioni valgustuse rahastas EJL. Wismari staadion 250000. Elva staadion 100000 ja laenu garantii. Praktiliselt kõigil kunstmurustaadionitel on EJL osaline. Ei viitsi rohkem otsida.
                    Selliste toetuste eest ja selliste sihtotstarbeliste rahade eest on see minimaalsemast minimaalsem. Tegu on ju erinevatel aastatel teostatud töödega.

                    Kommentaar


                      Nasfal presidendiks ja infra saab korda!
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                        Hiiu staadioni valgustuse rahastas EJL. Wismari staadion 250000. Elva staadion 100000 ja laenu garantii. Praktiliselt kõigil kunstmurustaadionitel on EJL osaline. Ei viitsi rohkem otsida.
                        Väga hea, kuid huvitav oleks teada kuidas ülejäänud kulutatakse ~10 milliest aastasest tulust.

                        See pole mu meelest just kõige parem kasutus:

                        http://soccernet.ee/artikkel/err-i-n...tavad-kusimusi

                        Selle raha eest oleks 4-5 staadioni saanud või siis klubidele toetust. Premmi tagumise otsa klubide büdžett on vist seal 200-300 tuhande kandis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                          Väga hea, kuid huvitav oleks teada kuidas ülejäänud kulutatakse ~10 milliest aastasest tulust.

                          See pole mu meelest just kõige parem kasutus:

                          Eesti Rahvusringhäälingu (ERR) nõukogu liige Krista Aru ütles, et luges Eesti Jalgpalli Liidu kuni 950 000 euro suurusest toetusest ERR-ile Postimehest, ehkki oleks enda sõnul pidanud enne otsust kaasa rääkida saama.


                          Selle raha eest oleks 4-5 staadioni saanud või siis klubidele toetust. Premmi tagumise otsa klubide büdžett on vist seal 200-300 tuhande kandis.
                          950 000 eest 5 staaadioni Kuidas?

                          Kommentaar


                            Tõesti puusalt paugutajad võiksid kõigepealt aruande lahti teha ja silmadega üle käia.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                              950 000 eest 5 staaadioni Kuidas?
                              Mõte oli, et raha oleks võinud infrasse paigutada. Kas siis renoveerida mitut või ehitada uus üks vms. Läheb palju läheb ja läheb kuhu läheb aga, et see oleks midagi käegakatsutavat mis edendaks jalgpallielu. Kõnealune toetus võimaldab vaadata teleka ees kvaliteetset välismaa jalgpalli samal ajal kui kodumaine jalgpall vireleb.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Selliste toetuste eest ja selliste sihtotstarbeliste rahade eest on see minimaalsemast minimaalsem. Tegu on ju erinevatel aastatel teostatud töödega.
                                Kuule mees,rahune õige maha! Palju sina ise oled panustanud Eesti jalgpalli? Oma kodukandi (ma isegi ei tea, kus pommiaugus sa elad) jalgpalli? Kui palju käid sa staadionil, et piletirahaga toetada? Kui palju panustad vabatahtlikult? Ma ei ole ja minust ei saa kunagi FC Asula 4c fänni, aga sinu meeletu kiun nende aadressil on enamus ajast tavaline möla, fakte sa välja tuua ei suuda! Tee midagi kasuliku ja palun ära ainult mölise! Iga teine foorumlane on kordi rohkem panustanud meie jalgpalli, kui sina oma vingumisega! Müts maha nende ees!
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X