320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas Pruuli punasest kollane sai?

    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Algselt postitas dareth Vaata postitust
      Kuidas Pruuli punasest kollane sai?

      http://jalgpall.ee/voistlused/protocol/79160
      Nagu ühes teemas juba kirjutasin siis veits kehva päev oli Urmaril

      Kommentaar


        Algselt postitas dareth Vaata postitust
        Kuidas Pruuli punasest kollane sai?

        http://jalgpall.ee/voistlused/protocol/79160
        Pigem oli seal siiski alguses kogu aeg kollane. Punase kaardi lisamine on lihtsalt nii keeruliseks tehtud, kiirel ajal võib midagi viltu minna. Kontrollida pole ka aega.

        Olen ikka siiani lähtunud põhimõttest, et võimalikult kiiresti sündmus kirja panna.

        Kommentaar


          Levadial on juubel ja õhkkond on nagu neljanda liiga mängul. 50 inimest. Masendav.

          e-130 inimest. same shit still

          Kommentaar


            Klassikaline Levadia ju.

            Kommentaar


              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
              Klassikaline Levadia ju.
              Ei, ma ei nimetaks seda klassikaks. Ma nimetaks seda kuradima tegemata tööks, kuradima sitahädad. Sul on 20 juubel ja sul on 130 inimest vaatamast mängu. Ma ei tea, võib-olla ma tahaks rohkem näha aga see on piinlik as hell, mis ma nägin. Ma ei tea, mida türa seal Leva turundusosakonnas tehakse aga see on hullem, kui enamus madalama liigade tiime. häbi, mis häbi.

              Ja siinkohal, türa küll, see on küll ammune probleem aga ma võtaks kõik Leva rahad ära, mis nad eurorahades teenivad ja annaks need amatööride tiimi käsutusse. türa sa oled proffi punt ja kõik saavad selleeest palka, ja suudad 130 inimest tuua oma väljakule. süda türa läheb pahaks, mida te seal teete, ausalt ka.

              Kommentaar


                Mattias Männilaan sai enda nimele omalaadse rekordi.

                Ta on esimene mängija, kes on ühel hooajal skoorinud FC Flora eest Meistriliigas, Esiliiga A-s ja Esiliiga B-s
                Vastavalt siis Flora, Flora U21 ja Flora U19 eest.

                Kommentaar


                  Tänasest alustab Soccernetis uus jalgpallisaade "Silm peale!", mille fookuseks on Premium liiga. Neljapäeviti kell 21. https://soccernet.ee/artikkel/uus-sa...ale-silm-peale
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    Tänasest alustab Soccernetis uus jalgpallisaade "Silm peale!", mille fookuseks on Premium liiga. Neljapäeviti kell 21. https://soccernet.ee/artikkel/uus-sa...ale-silm-peale
                    Huvipärast küsin, et miks ei alustata sellega uuest hooajast? Hetkel on 3 mängu ainult lõpuni jäänud või lihtsalt hetkel testitegi uue hooaja jaoks?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Huvipärast küsin, et miks ei alustata sellega uuest hooajast? Hetkel on 3 mängu ainult lõpuni jäänud või lihtsalt hetkel testitegi uue hooaja jaoks?
                      Uut hooaega on kergem alustada jah, kui praegu aimduse kätte saame.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Esimene osa väljas: https://soccernet.ee/artikkel/vaata-...ks-teha-tuleks
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Tulevik - Narva (ja ka PJK - Nõmme United) homsele edasi lükatud.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Talv tuli taaskord ootamatult?

                            Kommentaar


                              Kuna mänge ei näinud täna, siis üheksal väraval ei olnud ühtegi assisti või neid enam ei märgita või futbol24 pani jälle pange midagi?
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Kuna mänge ei näinud täna, siis üheksal väraval ei olnud ühtegi assisti või neid enam ei märgita või futbol24 pani jälle pange midagi?
                                Võibolla kõnekaardil sai limiit täis? Helistamine odav lõbu ei ole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X