320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Aga ka eelmine aasta salamisi lootsin, et midagi sarnast keegi spordiajakirjanikest üles võtab.
    Naah, nende ülevaadete väärtus seisneski selles, et need polnud sellised klassikaliselt spordiajakirjanduslikud.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Eelmise hooaja vooru kokkuvõtete tipp oli muidugi kaerajaan.

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Tead, mul on tõesti veidi piinlik su ees, kuna tõepoolest tundsin, et sa olid üks neljast inimesest, kes neid hoolega luges ja seda ka tagasiside näol teada andis.

        Ja ma ei taha vastata lihtsalt "ma ei viitsi" inimesele, kes veab hetkel kuumimat projekti Premium Liigas. Ma ütleks isegi üht kõige paremat ja südamega tehtud asja. Pealegi asi ei ole üldse viitsimises. See ei ole raske, pealegi ma jälgin ikka veel Premium Liigat, kuigi ilma entusiasmita.

        Ja miks mu entusiasm on kadunud?

        a) Võimalik, et ma kütsingi end eelmised hooajad üle. Mul ei ole seda "oma" klubi Premium Liigas, aga mulle on väga meeldinud Tartu Tammeka läbi ajaloo. Jah, ka olles ise nende eest mänginud (tõsi paaril lambil lasteturnal), ning koos ühes satsis viibinud selliste meestega nagu Reio Laabus, Kennet Jädal ja Albert Prosa (jah, me ju saame aru, et ta on tõsine Annelinna huligaan, mitte Tallinna mažoor). Lisaks on mu sümpaatiat võitnud Tulevik. Juba sellest, kuidas nad esiliigast tõusid ja mida nad siin on teinud. Igatahes kõik liikus sinnapoole, et minust oleks saanud emma-kumma (või lausa mõlema) kapifänn Tallinnast, kes oleks kaasas käinud koos teatud jalgpallile võõra seltskonnaga, aga...

        b) siis planeeriti järgmine hooaeg. Ja ma ütlen ausalt, ma pole midagi nii pettumustvalmistavat oma elus lugenud. Eesti SuperKarikas 23. veebruar? dafakkk. See, miks see planeeriti. Ma ei tahagi seda teemat hetkel lahata. Fakt on see, et me planeerime eos jalgpalli mänge mittejalgpallilisele ajale. Ehk siis meie probleem on eos vales arusaamas. Vales minu meelest ja vales nende inimeste meelest, keda ma jalgpalli juurde tuua tahtsin. Asi on siin oluliselt sügavam, kui külmaga mängimine või soojaga mittemängimine. Või hallis mängimine. Probleem algab Premium Liiga defineerimises jalgpalliliidus.

        c) Mulle ei meeldi, et kuigi pole seda mitte keegi jalgpalliliidust otse välja öelnud, on Premium Liiga eesmärk toota Eesti koondisele materjali. Nagu dominantselt esmane eesmärk. Minu nägemuselt peaks Premium Liiga eesmärk olla kuulutada välja Eesti meister jalgpallis ning pakkuda Eesti rahvale iganädalaselt elamusi.

        d) Ja noh tööl võeti ka ära mult Premium Liiga koefitsientide tegevuse, seega nagu otseselt isegi ei pea jälgima...

        Aga kuna mulle meeldib Eesti jalgpall, ma olen olnud selles osaline, siis ma üritan silma hoida ning üritan ka Tammeka ja Viljandi mängudele Tallinnas jõuda. Kasvõi vahepeal.

        Mis puudutab kokkuvõtteid, siis nad ei oleks hetkel nagunii südamega tehtud ja nii tark lugeja, hammustaks seda kohe läbi.
        Noh, ära siis vähemalt La Liga ja Serie A püssi põõsasse pane. Ja see lause Premium Liiga ainsast mõttest, toota koondisele mängijaid, sellega olen 100% nõus. Sulakuld.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
          Sa võid näiteks mõnd La Liga mängu PL mängu kõrvale vaadata, siis saaksid aru, et tempot pole ollagi.
          No täpselt. La ligas mängivad ka amatöörid ju. Oota... ei mängi ju.
          Gunner since 97

          Kommentaar


            Algselt postitas manni Vaata postitust
            No täpselt. La ligas mängivad ka amatöörid ju. Oota... ei mängi ju.
            Et kumb siis on - kas on tempo või ei ole? La Ligaga võrreldes on PL tempo 3 x aegalsem, kuid seda saab "adekvaatselt" hinnata ainult kodanik, kes on ise PL kaasa löönud?

            Kommentaar


              Peab ikka eriline ajuhiiglane olema, et võrrelda La Ligat meie Premiumiga
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Peab ikka eriline ajuhiiglane olema, et võrrelda La Ligat meie Premiumiga
                Peab ikka ajuhiiglane olema, et mitte hoomata PL tempo olematust.

                Kommentaar


                  Kahltustan et nasfal ja härra suvaline jope on kaksikvennad või siis üksjaseesamaisik, kuidagi kahtlaselt sama käekiri koondub välja.

                  Kommentaar


                    Rimo Hunt: mäng Floraga on kõige tähtsam mäng!

                    Nõmme Kalju tõrjus 2:0 võiduga Tallinna FC Flora Eesti jalgpalli meistriliiga uue hooaja alguse liidrikohalt ja lõi tiitlikaitsja võrku tänavused esimesed pallid.

                    Kommentaar


                      jalgpallikolmapäev derbi ja taguotsalahinguga (Kure ja Kalju juhivad!)

                      Võiks lausa tagumikuderbiks kutsuda
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        See voor on päris palju huumorimaterjali. Nimelt need 2 Pärnu väravat ja täna Tkatšuki otse nurgalöögist värav.
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          No ei saa ikka üle ega ümber sellest kohtunike tasemest. Vaatasin kohapeal Tammeka ja Levadia madistamist (kohtunik Grigori Ošomkov).

                          Jah, reegleid mees tunneb, et väravavahi lahtilöögi ajal ei tohi omad ega vastased olla karistusalas jne, aga mängupsühholoogiat ei taju. Levadia mehed läksid kohe peremehetsema (a la, kohtunik paneb paika, kus vabalöök on, Debelko läheb ja lükkab kaugemale, kohtunik ainult jutustab temaga, et ära palun nii tee jne). Siis pole üldse üllatav, et lõpus madinaks läheb. Pluss, kui ikka madinaks läheb, siis ei ole ühegi mängija asi juurde tõuklema minna (a la Morozov ja teised), et siis kollasega pääseda. Huviga vaataks seda olukorda kordusest kui jalkaliidu kodukas lõpuks jalad alla võtab.

                          Igaljuhul jah, hästi nõme tunne oli kuidagi seda Levadia-värki vaadata, kuidas nad ääretult üleolevalt kõigesse (k. a kohtunikku) suhtuvad.

                          Muidu tjah, põnev mäng, aga skoor üksluine. Tammeka kutid - pingutavad nii et näod punased, aga kui proffide vastu ikka joosta ei jõua siis ei jõua.

                          Mängu vaadates, siis mul on sihuke tunne nagu Laabus oleks leidnud päris hea enesekindluse. Ma ei kujuta ette, mida nad ilma temata teeksid.

                          Kommentaar


                            Postimehe kajastus Raudteederbist: analüüs, videointervjuud Rimo Hundi ja Martin Milleriga, galerii, peatreenerite kommentaarid ja mängust tehtud otseblogi.

                            Nõmme Kalju tõrjus 2:0 võiduga Tallinna FC Flora Eesti jalgpalli meistriliiga uue hooaja alguse liidrikohalt ja lõi tiitlikaitsja võrku tänavused esimesed pallid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                              Igaljuhul jah, hästi nõme tunne oli kuidagi seda Levadia-värki vaadata, kuidas nad ääretult üleolevalt kõigesse (k. a kohtunikku) suhtuvad.
                              Jürgenson lükkab seisul 0-2 Laasi piirdesse. Laas omakorda närvi minnes teeb talle tagasi. Kui ma Jürgensonile ütlesin, mis ma asjast arvan, ütles ta, et see on jalgpall. Tema arvates on normaalne sihilikult vigastada teist meest. Igal juhul andis ta mõista, et meelega tegi. Munn

                              Jürgensoniga toimus vestlus siis peale mängu. Kuid kohe peale seda rüselust juhtus naljakas asi.Kui ma siis paar krõbedat sõna teele saatsin, ilmus välja Levadia 40-50ndates meeskonnaliige. Nähes et mul käel kips, lubas teise käeluu ka ära murda
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Pärast tänast pole liigas ühtegi meeskonda kes poleks punkte kaotanud, aga on üks sats kes pole punkte saanud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X