320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See on asi, millest ma pole kunagi aru saanud. Et mille poolest on hooajakeskel (või alguses või lõpus) mäng sama vastase vastu vähem huvitav kui muul ajal. Nagu eelmistel aastatel oleks vähe neid nähtud? Aga sel aastal järsku kopp ees? Inglise liigas on Everton ja Aston Villa omavahel mänginud üle 200 korra, kas selle peale peaks fännid seda mängu põlgama, kuna on juba küll nähtud?

    Kui on mängupäev, siis ma lähen mängu vaatama. Mul ükskõik, kes vastane on, ma vaatan omasid. (kehtib ka koondise kohta)
    Mu jutt ei pea olema 100% tõde, see on minu isiklik arvamus. Aga sinu väited sellest inglise jalgpallist on ju jumala mööda. Mis hooajal Everton ja Aston villa omavahel 200 korda kohtusid? Ei meiki senssi.

    Kui on hooaja keskpaik, kuum suveilm ja mänguaeg on kell 13:00 laupäevasel päeval (olgu kasvõi kell 19:00), siis mul on see puhkepäev ja olen valiku ees, kas minna randa (v õhtul grillima), või minna vaatama mängu, mida ma olen juba näinud, ning mida ma saan veel 2 korda sel hooajal näha, siis ei teki ju küsimust, mille kasuks ma valin.

    Neid variante oleks veel teistsuguste ilmadega,. Aga point jääb samaks.

    Kommentaar


      Kas tänapäeval, kui kogu maailma tippjalgpall ühes parimate väravate, live ülekannete, skillivideote ja Ronaldo riistapikkuse guugeldamisvõimalusega on vaid telefoni silmade kõrgusele tõstmise kaugusel, üleüldse on võimalik enam kohaliku klubijalgpalli populariseerida? Tasemele kus tribüünile jõuaks silmale viisakas arv pealtvaatajaid?
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas k2bo Vaata postitust


        See on puhtalt halbade tingimuste teema. Küll sa näed, kui Tartusse peaks esimene hall tuleb, et publikut on märksa kergem sinna meelitada. (Kui see hall muidugi saab tulema korralik, ilma puudusteta)
        Samuti on see ka liigasüsteemi ebaatraktiivsus süüdi. Seni kuni 4 ringi mängitakse, siis hooajakesksed kohtumised jätavad suurem osa jalgpallihuvilisi külmaks.
        Ei saa nõus olla, et halvad tingimused on probleem nr 1. Sel juhuks käiks Arenal iga mäng korralikult rahvast, aga ei käi ju. Ja ärge tulge rääkima, et Alekokil on halvad tingimused.

        Kommentaar


          Algselt postitas k2bo Vaata postitust
          Samuti on see ka liigasüsteemi ebaatraktiivsus süüdi. Seni kuni 4 ringi mängitakse, siis hooajakesksed kohtumised jätavad suurem osa jalgpallihuvilisi külmaks.
          Algselt postitas Stok
          See on asi, millest ma pole kunagi aru saanud. Et mille poolest on hooajakeskel (või alguses või lõpus) mäng sama vastase vastu vähem huvitav kui muul ajal. Nagu eelmistel aastatel oleks vähe neid nähtud? Aga sel aastal järsku kopp ees? Inglise liigas on Everton ja Aston Villa omavahel mänginud üle 200 korra, kas selle peale peaks fännid seda mängu põlgama, kuna on juba küll nähtud?

          Kui on mängupäev, siis ma lähen mängu vaatama. Mul ükskõik, kes vastane on, ma vaatan omasid. (kehtib ka koondise kohta)
          Tegelikult on k2bo jutul point olemas. Kui tegemist ei ole just väga intriige pakkuva mänguga, siis hooaja keskel kaob pigem huvi ära, eriti kui mängud on tihedalt. Ma ise käisin see hooaeg vist umbes 70% Kalju mängudest, selle hulgas ka võõrsilmängud. Vahepeal, kui kalender oli julmalt tihe ning mäng iga 2-4 päeva tagant, siis tekkis sisse selline rõve rutiin ning kadus ära järgmise mängu ootuse põnevus. Kuigi mängudele kohale sai ikka mindud, siis pigem vaatasin mänge tagumise poolega emotsioonidevabalt ning erilist pinget need ei enam ei pakkunud.

          Hooaja lõpupoole, kui mängud harvemaks jälle jäid, siis tekkis see uue vooru ootus tagasi.

          Kommentaar


            Ei saa nõus olla, et halvad tingimused on probleem nr 1. Sel juhuks käiks Arenal iga mäng korralikult rahvast, aga ei käi ju. Ja ärge tulge rääkima, et Alekokil on halvad tingimused.
            Ma ei tea, kas see võiks olla probleem nr 1, 2, 3 või 4. Aga kui vaatame natuke Florast kaugemale, siis kohaliku vuti fänlust mõjutab see kindlasti kõvasti.
            Muidu asjalik vastuväide, selle argumendi kohaselt peaks tõesti Flora staadionil koguaeg rahvast pungil olema. Ma ei ole ise Flora kodumängudel käinud, kuid koondisemängudel ikka olen ning peab nentima, et kui kevadeti ja sügiseti seal soe oleks (jah pane soojalt riidesse jms), siis mul ei olegi midagi ette heita.
            Tõsilugu on ka see, et välismaal ju ometi vaadatakse vutti sarnaste ilmadega, ehk siis ilmselgelt on ka kohaliku liiga tase probleemiks. Võibolla midagi muutuks, kui mõni Eesti klubi suudab euroopas midagigi saavutada, vb mitte. Ei oska öelda.

            Minu esimene kogemus A Le Coqil oli vist 2006 aastal, kui käisin Newcastli mängu vaatamas. Olin küll muidugi Levadia poolt, aga reaalselt läksin kohale ainult Newcastli pärast. Rahvast oli mõnusalt palju, võrreldav koondisemängudega.

            Kommentaar


              Edukas esinemine euromängudel ei too Meistriliigas klubile publikut juurde, või kui toob, siis marginaalselt, paraku on see nii.

              Kommentaar


                Kuidagi peab see tunne ju tekkima, et sa lähed professionaalset vutti vaatama.
                Sul ei ole mitte mingit tõestust selle kohta, et edukas euroopas esinemine seda ei mõjuta kuidagi, sest me pole euroopas veel mitte kunagi edukalt esinenud. Okei, Kalju ja Levadia on peaaegu.

                Rõhutan veelkord, et ma räägin enda seisukohast, mis mind ehk veenaks rohkem staadionil käima. Inimesed on erinevad. Tooks näiteks Kalevi fänni, ta on EJL tegevusega täiesti rahul, talle meeldib minimaalse seltskonnaga klubi mänge vaadata ja ei kurda millegi üle.

                Kommentaar


                  Pileti ja õlle hind on ikka väga määravad. 5 võib veel maksta eesti liiga eest. See on ülim lagi ka. Õiglane hind oleks 2 täiskasvanule ja 1 lapsele\õpilasele. Aga leva 7 ja kalju 10 on ikka ulmevaldkonda kuuluvad. Ja ärge tulge sonima midagi faceboogist. Soe õlu plasttopsis ... 4 euri palun.
                  Teen tapeeti.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                    Kuidagi peab see tunne ju tekkima, et sa lähed professionaalset vutti vaatama.
                    Sul ei ole mitte mingit tõestust selle kohta, et edukas euroopas esinemine seda ei mõjuta kuidagi, sest me pole euroopas veel mitte kunagi edukalt esinenud. Okei, Kalju ja Levadia on peaaegu.

                    Rõhutan veelkord, et ma räägin enda seisukohast, mis mind ehk veenaks rohkem staadionil käima. Inimesed on erinevad. Tooks näiteks Kalevi fänni, ta on EJL tegevusega täiesti rahul, talle meeldib minimaalse seltskonnaga klubi mänge vaadata ja ei kurda millegi üle.
                    Mis asi on Euroopas edukalt esinemine .... jõuda läbi ussi emmi ja õnne alagruppi, kus kõigilt lutti saada?
                    Milleks seda meile, väärtustagem parem koduliigat, seda enam, et tänapäeva rahavutis Levada/Leškini unistus kunagi alagruppi jõuda on pigem märg unistus, see eeldaks Levadia komplekteerimist selliste palganumbritega mängijatest, mis ebaõnnestumise korral, mis on enam kui tõenäoline, lõppeks ka Levadia pankrotiga.
                    Kui kihvt oleks Meistriliiga, kus lammutaks klubi, mis Florat/Kaljut, teistest rääkimata, lüpsaks lõdvalt skooridega 5:0

                    Kommentaar


                      Kui kihvt oleks Meistriliiga, kus lammutaks klubi, mis Florat/Kaljut, teistest rääkimata, lüpsaks lõdvalt skooridega 5:0
                      Oleks, loodan et ühel ilusal hooajal nii juhtubki, aga selleks on vaja kõigepealt KTM reeglist lahti saada, siis saab edasi unistada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kesa Vaata postitust
                        Mis asi on Euroopas edukalt esinemine .... jõuda läbi ussi emmi ja õnne alagruppi, kus kõigilt lutti saada?
                        Milleks seda meile, väärtustagem parem koduliigat, seda enam, et tänapäeva rahavutis Levada/Leškini unistus kunagi alagruppi jõuda on pigem märg unistus, see eeldaks Levadia komplekteerimist selliste palganumbritega mängijatest, mis ebaõnnestumise korral, mis on enam kui tõenäoline, lõppeks ka Levadia pankrotiga.
                        Kui kihvt oleks Meistriliiga, kus lammutaks klubi, mis Florat/Kaljut, teistest rääkimata, lüpsaks lõdvalt skooridega 5:0
                        Kesa ära pahanda, aga siin on tunda kadeduse nooti, sest Levadia on selle alagruppile kõvasti lähemal olnud kui Flora! Ehk nüüd see meeskond suudab Floral sellest kuradima esimest tõkkes lõpuks üle saada! Ja Euroopas oleme ikka kõikide Eesti klubide poolt!
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                          Oleks, loodan et ühel ilusal hooajal nii juhtubki, aga selleks on vaja kõigepealt KTM reeglist lahti saada, siis saab edasi unistada.
                          Sellise klubi mängijatele kulutatav eelarve osa oleks vast sama suur kui saaks ehitada ühe korraliku, Meistriliigasse sobiva ca 3000-5000-le pealtvaatajale mõeldud moodsa jalgpallistaadioni, mis pikemas perspektiivis teeks klubist tõelise rahvaklubi.

                          Kommentaar


                            Kas on üldse kusagil mujal sellist liigat, kus kogu tabel mängib hooajaga 4x üksteisega läbi?
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Sellise klubi mängijatele kulutatav eelarve osa oleks vast sama suur kui saaks ehitada ühe korraliku, Meistriliigasse sobiva ca 3000-5000-le pealtvaatajale mõeldud moodsa jalgpallistaadioni, mis pikemas perspektiivis teeks klubist tõelise rahvaklubi.
                              Noo, igatahes KTM reegliga seda ei juhtu, aga kui mingil klubil kunagi peaks selline eelarve tekkima ja Euroopas lüüakse jalaga uks lahti, siis kindlasti ka kohalikud omavalitsused muutuvad rohkem vastutulelikuks staadioni ehitustele + liit ka toetab omaltpoolt, mõni mängija tehakse veel suuremaks rahaks ja rajataksegi uus staadion ning ongi olemas tõeline rahvaklubi.
                              Kui nii plekki peale pritsib, siis tulevad ka paremal tasemel noorteakadeemiad (Flora noored hakkaksid nutma, kui mõttetu tasemega nende noorte trennid on). Uued sponsorid lähevad omavahel kaklema, kelle logo jääb suurelt särgi peale, kelle logo väikelt pükste peale jms.

                              See on tegelikult maru naljakas ja ebatõenäoline jutt, aga KTM reegliga on see veel naljakam ja täiesti võimatu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                                Kas on üldse kusagil mujal sellist liigat, kus kogu tabel mängib hooajaga 4x üksteisega läbi?
                                Šveits, Austria tulevad esimesena pähe.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X