320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Vabandust, aga miks peaks riigieelarvest just jalgpalli toetama?
    Ma mõtlesingi selle fraasiga ,,fuck sport,, et võiks rohkem sporti toetada üldiselt ja sellejuures ka jalgpalli. Loengutes siin aasta tagasi näidati palju eesti eelarvest tuleb spordile protsentuaalselt ja sinna toodi kõrvale võrdluseks teised Euroopa riigid, siis on ikka kõige otsesem mõnitus meie spordile.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Ma mõtlesingi selle fraasiga ,,fuck sport,, et võiks rohkem sporti toetada üldiselt ja sellejuures ka jalgpalli. Loengutes siin aasta tagasi näidati palju eesti eelarvest tuleb spordile protsentuaalselt ja sinna toodi kõrvale võrdluseks teised Euroopa riigid, siis on ikka kõige otsesem mõnitus meie spordile.
      Esmalt tuleks ikkagi rahastada olulist, seejärel alles kultuuri. Oskad ehk siis ka välja tuua mille arvelt ja mis summa ulatuses raha spordile üle kanda?
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Esmalt tuleks ikkagi rahastada olulist, seejärel alles kultuuri. Oskad ehk siis ka välja tuua mille arvelt ja mis summa ulatuses raha spordile üle kanda?
        Valitsussektori tööjõukulud on ELi keskmisest suuremad

        Kui Euroopa Liidus moodustavad valitsussektori keskmised tööjõukulud 2016. aastal 10,1 protsenti SKPst, siis Eestis oli see protsent kõrgem - 11,8 protsenti.

        See protsent võrreldes Euroopa keskmisega on veel tõusnud.

        Tervisehoiule tõsteti see aasta 150 miljonit toetust?? Mille eest? Ma lähen traumapunkti ma maksan, ma lähen arstidele ma maksan või ootan aasta aega järjekorras. Sellest ei ole mingit kasu, et sinna neid 100 miljoneid topitakse. Toetage Sporti 100miljoniga ja ma saan ennast mõne eestlase saavutuse peale südamest välja elada ja stressi maandada ja ei pea vanemas eas seal arstide vahet tolgendama ravimikott kaasas.

        Kommentaar


          Ebareaalne rant käib Premium Liiga 2018 teemas. Nagu Vox Populit kuulaks. Kuradi Ansip, ma ütlen.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Valitsussektori tööjõukulud on ELi keskmisest suuremad

            Kui Euroopa Liidus moodustavad valitsussektori keskmised tööjõukulud 2016. aastal 10,1 protsenti SKPst, siis Eestis oli see protsent kõrgem - 11,8 protsenti.

            See protsent võrreldes Euroopa keskmisega on veel tõusnud.

            Tervisehoiule tõsteti see aasta 150 miljonit toetust?? Mille eest? Ma lähen traumapunkti ma maksan, ma lähen arstidele ma maksan või ootan aasta aega järjekorras. Sellest ei ole mingit kasu, et sinna neid 100 miljoneid topitakse. Toetage Sporti 100miljoniga ja ma saan ennast mõne eestlase saavutuse peale südamest välja elada ja stressi maandada ja ei pea vanemas eas seal arstide vahet tolgendama ravimikott kaasas.
            Ma ühe korra proovin.
            Oma riiki pidada ongu kallis. Me peame üleval pidama samu institutsioone mida suuremas ja rikkamad riigid, selge see, et see on meie jaoks suhteliselt kallim.

            Kui meditsiin raha ei saaks, maksaksid sa veelgi rohkem. Mine digilugu.ee ja vaata mida mida eeinevad protseduurid maksnud on ja mida sa nende eest otseselt maksnud oled. Meditsiin toimib meil solidaarsuspõhimõttel - tervemad maksavad oma maksudega haihemate protseduurid kinni, sest ühel päeval võib neil endil midagi juhtuda. Aga swlge on see, et kõige jaoks raha ikka ei jätku ja on vaja teha valikuid.
            Aga see on tõesti nii offtopic rant, et liiguks jalgpalli juurde tagasi.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Õhtulehe ajakirjanikud Mart Treial ja Kaarel Täll võõrustasid jalgpallisaates "Kolmas Poolaeg" Nõmme Kalju presidenti Kuno Tehvat, kes rääkis sellest, miks oli laual nende ühinemine FC Levadia ja FC Infonetiga. Niisamuti selgitas Tehva, miks kurikuulus KTM-reegel teda häirib.


              Usun, et huvitav kuulamine jalgpallisõpradele. Kuno jutuga võib nõustuda või mitte, aga mõtteainet tekitab see kindlasti.

              Kommentaar


                Kuno jutt on nii asjalik, et olen veendnund, et KTM reegel juba järgmisel hooajal kaob sellisel kujul, nagu ta praegu on.
                Pean siis silmas seda Ungari süsteemi.

                Kommentaar


                  Nagu ma aru saan, siis ungari süsteemi, kus osasid klubisid, kes noori kasvatavad, toetatakse, siis ka see Kunole ei sobinud, sest miks ta muidu on selle vastu, et 2020. aastaks hakatakse meil kõiki klubisid rahaliselt toetama.

                  Muigama võttis ka see, et siis on vaja 250 profimängijat, ehk 25 meeskonna kohta. Ka Leskini ja FCI heas finantsolukorras ei ole eriti veendunud.

                  Kommentaar


                    Sa ei saanud millestki aru, proovi uuesti intekat kuulata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      http://www.ohtuleht.ee/839404/kolmas...alju-viimaseks

                      Usun, et huvitav kuulamine jalgpallisõpradele. Kuno jutuga võib nõustuda või mitte, aga mõtteainet tekitab see kindlasti.
                      Sai lõunaaeg kogemata facebooki live peale satutud, oli täitsa meeldiv kuulamine.

                      Kommentaar


                        Kuno jutt oli väga asjalik. Minu poolt suur pöial.

                        Kommentaar


                          Eestis on tänu eurorahale ruumi 4-le tippklubile.
                          Saab olema põnev, kes 2018 a. hooajal 4-daks trügib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            http://www.ohtuleht.ee/839404/kolmas...alju-viimaseks

                            Usun, et huvitav kuulamine jalgpallisõpradele. Kuno jutuga võib nõustuda või mitte, aga mõtteainet tekitab see kindlasti.
                            Kuulasin nüüd täna ära. Kõik muud küsimused las olla nii nagu on, aga KTM ja muude sääraste piirangute osas sajaga nõus (pole eriline üllatus muidugi).
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              http://soccernet.ee/artikkel/levada-...itte-vastupidi

                              Ära hakkab juba tüütama see Levada ja Leškini umbmäärane jutt. Me oleme väsinud, ei saa enam jalkast naudingut, meid ei kuulata - samas ei ühtegi näidet, mis häda teil siis täpsemalt oli või on ja mida peaks või tulnuks teisiti teha. Nagu eided.

                              Mis Tehva raadiointervjuusse puutub, siis ta tõi vähemalt paar näidet või argumenti, kuigi vähemalt üks neist oli lausa jabur. Pean silmas juttu, miks ta on selle vastu, et Euroopasse mittepääsenud klubidele hakatakse lisaraha maksma.

                              Kommentaar


                                Mis keeles teile rääkima peab, et te aru ei saa? Levadalt veidi agressivne ümmargune jutt, kuid täiesti aus ju. See on siililegi selge, et KTM on see kurjajuur, mis suretab meie jalgpalli välja. Sillamäe ja FCI on asjad kokku pakkinud, järgmine aasta tõenäoliselt Levadia. Alles jäävad ainult Kalju ja Flora. Oh wait... Tammeka saab 2020 Eesti meistriks, polegi väga utoopiline enam ju?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X