320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
    Ma lihtsalt tean, et ma ikka rumal vahin seda liigat järgmine aasta edasi.
    Nagu kunagine Meistriliiga arengujuht Dmitri Skiperski ütles, et Koondise fännamine on auasi, aga Meistriliiga fännamine on üksikute hullude pärusmaa.

    Kommentaar


      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
      Vastupidi, õhtustest spordiuudistest saime teada, et väga hea, et Maardu jt amatöörid tõusmisest loobusid:

      Lõppenud jalgpallihooajal esiliiga võitnud Maardu Linnameeskond ei mängi tuleval aastal Premium liigas, neid asendab Eesti klubijalgpalli tipptasandil FC Kuressaare.

      Pohlaku sõnul näitab see selget suunda, et klubi juhtimine ei ole enam ühe metseeni projekt, vaid strateegiline ülesehitustöö, mida läbi solidaarsusmehhanismide aitab koordineerida ka EJL.
      "Need on tegelikult hädavajalikud asjad selleks, et realiseerida Eesti kultuuriruumis, Eesti väikeses ühiskonnas ambitsiooni täisprofessionaalsele Premium Liigale"



      ei, ma olen siiralt üllatunud, et Pohlak suutis ka sellest väga nukrast uudisest midagi üdini positiivset leida
      See plaat hakkab tal juba korduma. Vana suutis positiivsena näha ka Sillamäe ja FCI kadumist. Kui see ja muud asjad kokku panna, siis meenub vägisi kapten kes mööda lekkivat laeva hüsteeriliselt plaksutades ringi kepsleb. Asi on tegelikult ikka väga hapu. Kui kahe klubi kadumine, kolmanda pea-aegu kadumine ja neljanda loobumine Premium Liigast ei ava tegelaste silmi olukorra tõsidusest, siis on pikk võimuperiood tekitanud ilmselt pimeda armastuse oma enese ideedesse. Ideedesse mis aasta-aastalt lähevad aina veidramaks ja jäigemaks. Ehk oleks parim viis olukorda adekvaatselt hinnata asju veidi aega kõrvalt vaadata ja lasta Eesti jalgpallijuhtimise parkunud soontesse veidi värsket verd?

      Me ei vaja neid üheksakümnendate lahendusi, kus auke liigasüsteemis lapiti mingite Flora satelliitide kõrgliigasse toomisega. Kui ei saa kümmet iseseisvat klubi kokku, siis tuleb kaheksaga mängida. Kui need Pohlaku mainitud II liiga ambitsiooniklubid lõpuks kohal on, eks siis saame endale uuesti 10 liikmelist PL lubada. Seni saame üle tüki aja nautida normaalse pikkusega hooaega ja tervet konkurentsi. Selle asemel, et vaadata kõledas veebruaris kuidas isa korraldatud võistlustel poeg iseenda klubiga mängib.

      Kommentaar


        Kui Maardu ja Tarva jänespüksid perspektiivis maha tõmmata, siis kas 2018 a. Esiliiga A hooaja eel peaks ehk neljalt ülejäänud
        esiliiga A klubilt (Santos, Welco, Elva, Keila) kinnitust küsida, kas nad on valmis 2019 a.-l vajadusel Premium liigasse tõusma?
        Kui mitte, tuleb vist Esiliiga B ( v.a. esiliiga jänespüks Vändra Vaprus) klubidelt küsida

        Kommentaar


          Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
          See plaat hakkab tal juba korduma. Vana suutis positiivsena näha ka Sillamäe ja FCI kadumist. Kui see ja muud asjad kokku panna, siis meenub vägisi kapten kes mööda lekkivat laeva hüsteeriliselt plaksutades ringi kepsleb. Asi on tegelikult ikka väga hapu. Kui kahe klubi kadumine, kolmanda pea-aegu kadumine ja neljanda loobumine Premium Liigast ei ava tegelaste silmi olukorra tõsidusest, siis on pikk võimuperiood tekitanud ilmselt pimeda armastuse oma enese ideedesse. Ideedesse mis aasta-aastalt lähevad aina veidramaks ja jäigemaks. Ehk oleks parim viis olukorda adekvaatselt hinnata asju veidi aega kõrvalt vaadata ja lasta Eesti jalgpallijuhtimise parkunud soontesse veidi värsket verd?

          Me ei vaja neid üheksakümnendate lahendusi, kus auke liigasüsteemis lapiti mingite Flora satelliitide kõrgliigasse toomisega. Kui ei saa kümmet iseseisvat klubi kokku, siis tuleb kaheksaga mängida. Kui need Pohlaku mainitud II liiga ambitsiooniklubid lõpuks kohal on, eks siis saame endale uuesti 10 liikmelist PL lubada. Seni saame üle tüki aja nautida normaalse pikkusega hooaega ja tervet konkurentsi. Selle asemel, et vaadata kõledas veebruaris kuidas isa korraldatud võistlustel poeg iseenda klubiga mängib.
          Võtsid väga hästi kogu selle jama kokku. Kirjutan alla.
          Ehk oleks aeg klubidel, kes samuti kõike seda nõutult pealt vaatavad moodustada vasturinne? Suuremad saaksid ju kaaluda seejuures võimalust mängida mõnes naaberliigas? Viina käime juba mõnda aega lätlastelt ostmas, miks siis ei võiks ka koos sporti teha?

          Kommentaar


            Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
            Võtsid väga hästi kogu selle jama kokku. Kirjutan alla.
            Ehk oleks aeg klubidel, kes samuti kõike seda nõutult pealt vaatavad moodustada vasturinne? Suuremad saaksid ju kaaluda seejuures võimalust mängida mõnes naaberliigas? Viina käime juba mõnda aega lätlastelt ostmas, miks siis ei võiks ka koos sporti teha?
            Sellisel moel on meie liiga lõpuks nagu hokiliiga, kus meistrivõistluseid peetakse kolme klubi vahel. Pole just parem alternatiiv. Ma vaatan pigem kümne amatööri heitlust, kui kolme poolprofi üritust kõrgliigat etendada.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Sellisel moel on meie liiga lõpuks nagu hokiliiga, kus meistrivõistluseid peetakse kolme klubi vahel. Pole just parem alternatiiv. Ma vaatan pigem kümne amatööri heitlust, kui kolme poolprofi üritust kõrgliigat etendada.
              Ma soovisingi oma äärmusliku ideega viidata sellele, et enne korralikku raputust siinses jalgpallijuhtimises ilmselt suurt ei muutu.

              Kommentaar


                "meie liiga areng on klubide arengust ees ja see on loomulik. Samas olgu asjad pigem seda- kui vastupidi." - Aivar.

                Mul on liidutarkadele hea soovitus. Kuidas meie liigast saab maailma parim liiga.
                1. Laadige netist alla LaLiga võistlusjuhend.
                2. Pange allkirjad alla ja laadige see liidu lehele üles. Voilaa

                Kaks liigutust is all it takes...
                Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                Kommentaar


                  Ahh, poogen ju! Mis siin ikka nutta ja halada, ega see üldpilti ei muuda. Rikute ainult enda tuju. Jõulud tulevad, võtke tšillilt. Tahame või ei taha, siis Narva peab võib-olla kaks korda 2018. aastal Kuressaarde sõitma. Juba selle eest neile nukid! Kes aga muudatusi tahab, siis võtku Uibolehelt käest kinni ja esitagu oma Eesti jalgpalli memorandum. Pelle Pohlaku jutt on ka nii ümmargune, et ta vist ei paneks pahaks ega tähele seda kui teine mees tema naisega kinos ja õhtusöögil käiks..

                  Kommentaar


                    Ega see lõpmatu räuskamine midagi paremaks ei muuda. Minu kui jalgpallis mitte tegutseva huvilise (ja ca aastajagu foorumi passiivne lugeja olnu) jaoks muutub jalgpall lihtsalt ebameeldivamaks kui suurte fännide pasalasu lugeda. Ehk siis igaüks saab ise olla Eesti jalgpalli müügimees, reaalsus on see, et mina olen oma sportlikus tutvusringkonnas ainus, kes käib meistriliigat vaatamas (nii et mina ei ole kuigi hea olnud).
                    Kohalik jalgpallikultuur on Eestis õrnuke, mis ongi peamine probleem, et klubidel raha ei ole. Isegi Eesti väiksust ja vaesust arvestades on kõigi klubide eelarved väga väikesed. Arvan, et läheb veel üks põlvkond aega, et see muutuks. Tänased noored jalgpallurid saavad riigis ja ettevõtluses juhtivatele kohtadele jne.
                    Olen nõus Romarioga kes Fännid baaris teemas kirjutas, et tippspordi mõistes on Eesti jalgpalli peamine probleem noortejalgpall, aga nagu siit teemast lugeda, siis see eriti kedagi ei huvita, huvitab ikka see mis välja paistab. Ja seepärast tuleb liidul ka klubisid toetada, küllap +100 tuh eest nagu plaanis on, oleks ka Maardu rivis olnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas trk Vaata postitust
                      Ega see lõpmatu räuskamine midagi paremaks ei muuda. Minu kui jalgpallis mitte tegutseva huvilise (ja ca aastajagu foorumi passiivne lugeja olnu) jaoks muutub jalgpall lihtsalt ebameeldivamaks kui suurte fännide pasalasu lugeda. Ehk siis igaüks saab ise olla Eesti jalgpalli müügimees, reaalsus on see, et mina olen oma sportlikus tutvusringkonnas ainus, kes käib meistriliigat vaatamas (nii et mina ei ole kuigi hea olnud).
                      Kohalik jalgpallikultuur on Eestis õrnuke, mis ongi peamine probleem, et klubidel raha ei ole. Isegi Eesti väiksust ja vaesust arvestades on kõigi klubide eelarved väga väikesed. Arvan, et läheb veel üks põlvkond aega, et see muutuks. Tänased noored jalgpallurid saavad riigis ja ettevõtluses juhtivatele kohtadele jne.
                      Olen nõus Romarioga kes Fännid baaris teemas kirjutas, et tippspordi mõistes on Eesti jalgpalli peamine probleem noortejalgpall, aga nagu siit teemast lugeda, siis see eriti kedagi ei huvita, huvitab ikka see mis välja paistab. Ja seepärast tuleb liidul ka klubisid toetada, küllap +100 tuh eest nagu plaanis on, oleks ka Maardu rivis olnud.
                      Tead passiivse Kalju fännina on seis selles, et ma ei viitsi minna vaatama Kalju - Pärnu laadset mängu, kus tulemus on 95% ette ennustatav ja 25 minutiks on väravad löödud ja Hiiul burgerid otsas.

                      Olid ajad, kus käisin pea igat Kalju mängu õhinaga vaatamas. Tunnistan, laiskus on sisse löönud ja teised huvid peale tulnud. Vaatan esmalt kes mängivad, siis millal mängivad, siis kas antud aeg on mul vaba, kui palju peab vaeva nägema, et mängule sõita, kas võitja on ette ennustatav, siis kas ilm lubab, kui lubab siis kas antud mängust tuleb teleülekanne, kas mul on elus midagi tegemata jäänud või mõni suurem kohustus kaelas, mida edasi ei saa lükata, kas kodus lubatakse paariks tunniks aeg maha võtta ja kui kõik need eelnevad punktid klapivad, siis lendan peale. Kurat teab kas see on vanusest või millest, aga reaalselt pakuvad mulle huvi ainult Kalju - Levadia, Kalju - Flora vastasseisud. Leškinit oli ka tore näha, kui Infonet veel eksisteeris.

                      Transi mängud on loterii, seal kas tuleb ilus võit või ilmetu tiksumine, never knows. Oleneb mis seisus Transi poisid mängupäeval on ja kas tšakrad on avatud. Paide mängud on ka piiri peal. Kord lubab, kord ei luba. Ülejäänud satside vastu, tehke või tina, aga no ei viitsi. Heal juhul vaatan striimi. Ja seda THIS IS SPARTA powerit ka enam pole, et kuskil märtsi kuus -10 kraadiga lumehunniku otsas istuda ja 2 tundi kannatada.

                      Aga üldine turundus on timm. Klipid, slõuganud, asjad. EJL näeb rämedalt vaeva. Selles osas respekto!
                      Last edited by Silver; 19.12.17, 09:12.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                        "meie liiga areng on klubide arengust ees ja see on loomulik. Samas olgu asjad pigem seda- kui vastupidi." - Aivar.

                        Mul on liidutarkadele hea soovitus. Kuidas meie liigast saab maailma parim liiga.
                        1. Laadige netist alla LaLiga võistlusjuhend.
                        2. Pange allkirjad alla ja laadige see liidu lehele üles. Voilaa

                        Kaks liigutust is all it takes...
                        Kus nali oli?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Silver Vaata postitust
                          Tead passiivse Kalju fännina on seis selles, et ma ei viitsi minna vaatama Kalju - Pärnu laadset mängu, kus tulemus on 95% ette ennustatav ja 25 minutiks on väravad löödud ja Hiiul burgerid otsas.
                          Tunned kindlasti südamest kaasa barca fännidele?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Silver Vaata postitust
                            Tead passiivse Kalju fännina on seis selles, et ma ei viitsi minna vaatama Kalju - Pärnu laadset mängu, kus tulemus on 95% ette ennustatav ja 25 minutiks on väravad löödud ja Hiiul burgerid otsas.

                            Olid ajad, kus käisin pea igat Kalju mängu õhinaga vaatamas. Tunnistan, laiskus on sisse löönud ja teised huvid peale tulnud. Vaatan esmalt kes mängivad, siis millal mängivad, siis kas antud aeg on mul vaba, kui palju peab vaeva nägema, et mängule sõita, kas võitja on ette ennustatav, siis kas ilm lubab, kui lubab siis kas antud mängust tuleb teleülekanne, kas mul on elus midagi tegemata jäänud või mõni suurem kohustus kaelas, mida edasi ei saa lükata, kas kodus lubatakse paariks tunniks aeg maha võtta ja kui kõik need eelnevad punktid klapivad, siis lendan peale. Kurat teab kas see on vanusest või millest, aga reaalselt pakuvad mulle huvi ainult Kalju - Levadia, Kalju - Flora vastasseisud. Leškinit oli ka tore näha, kui Infonet veel eksisteeris.

                            Transi mängud on loterii, seal kas tuleb ilus võit või ilmetu tiksumine, never knows. Oleneb mis seisus Transi poisid mängupäeval on ja kas tšakrad on avatud. Paide mängud on ka piiri peal. Kord lubab, kord ei luba. Ülejäänud satside vastu, tehke või tina, aga no ei viitsi. Heal juhul vaatan striimi. Ja seda THIS IS SPARTA powerit ka enam pole, et kuskil märtsi kuus -10 kraadiga lumehunniku otsas istuda ja 2 tundi kannatada.

                            Aga üldine turundus on timm. Klipid, slõuganud, asjad. EJL näeb rämedalt vaeva. Selles osas respekto!
                            Hahaa, selle asja nimi on tõepoolest vananemisest tingitud tuhhi langemine Aga see on ka äärmiselt loomulik.

                            Aga tegelt tahtsin siin vastuvoolu ujuda natuke ja öelda, et Pohlaku jutul on siiski tõetera sees. Tulevikku ei saa üles ehitada klubidele kel puudub vundament. Hetkeolukorras on seda küll keeruline seedida ja raske aru saada, aga ma optimistina arvan, et Sillamäe ja teiste taoliste taandumine võibki olla pikas(see on oluline märksõna) perspektiivis kasulik. Nüüd jääbki üle loota, et "päris" klubid nagu Tammeka, Tulevik, Paide, Kalev, Kure jne arenevad-edenevad jõuliselt edasi ja neist võib kunagi rääkida kui profiklubidest kes Florale ja teistele saurustele konstantselt pähe istuvad.

                            Voh, optimismipostitus on lõppenud, lähen naudin õues jõuluvihma.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                              Tunned kindlasti südamest kaasa barca fännidele?
                              Kusjuures ma olen alati natuke kaasa tundnud inimestele kes fännavad mõnda superklubi. Võit võidu otsa, aastast aastasse ei ole kuigi tore mu meelest, pigem nüristab emotsioonid nii ära, et sa ei tunnegi enam ühestki võidust õiget rõõmu. Ses suhtes on ideaalne olla Eesti koondise ja nt Viljandi Tuleviku fänn, absoluutselt iga värav ja kordaminek tekitab siirast rõõmu. Tegelt ka. Kujutage nt ette kuivõrd nüri on olla Celticu fänn? Külmavärinad tulevad peale..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                                Ehk oleks parim viis olukorda adekvaatselt hinnata asju veidi aega kõrvalt vaadata ja lasta Eesti jalgpallijuhtimise parkunud soontesse veidi värsket verd?
                                Kui viimati sellist juttu räägiti, lubas keegi kõik oma klubid meistrivõistlustelt eemaldada, kui ma õigesti mäletan.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X