320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Mis tekstid ära kaovad? Kust kohast?
    Ükskord sai näiteks internet täis, siis kadus ära. Tõsi, see tundub juba läbu või võta tuba teemana
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      koolis pole käinud?

      mott on ju kõige legendaarsem mataväljend ehk "mida oligi tarvis tõestada" - MOTT

      Signe mulle ei õpetanud ekas jah, mis definitsioon on sõnal mott, andesta. Teemassssssse kah, siis kui suvaline siin mainis, et präänikut ja asja on vaja, siis ma väga ei taha sellega nõustuda, miks? Kas flora ultrat huvitab kui kallis on saku orginaal või alekok( sorri aga kahtlen) kui flora mängib, siis ta mängib ja ollakse igahinna eest oma persega alekokil. või siis kasvõi kas roosa pantrid jätavad mängule tulemata ainult sellepärast, et burks sai saamata? Samuti kahtlen-kuno räägib siin juba aastaid, et investeerib nõmmele, kui tema hingele, kui ka tema " kogukonnale" Mulle kui fännile on natukene naljakas näha olukorda, kus eurorahad on läinud tegelikult prive klubi päästmiseks ja sada häda, naljakas, et keegi ei maini seda viimast, aga enamus oskavad kõik hädad lasta ejl kaela, nagu nemad ehitaks ülesse klubi, mis tegelikult on aastaid teinud sitaks tööd, nagu sitaks( ausalt ka) pean siin kohal silmas nõmmet kui viimast kaljut, aga see häda viimasel ajal, mis ma olen kuulnud, et ala" ejl ja aivar ja co on kõiges süüdi" on veidi hale, sorri, andestage.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Signe mulle ei õpetanud ekas jah, mis definitsioon on sõnal mott, andesta. Teemassssssse kah, siis kui suvaline siin mainis, et präänikut ja asja on vaja, siis ma väga ei taha sellega nõustuda, miks? Kas flora ultrat huvitab kui kallis on saku orginaal või alekok( sorri aga kahtlen) kui flora mängib, siis ta mängib ja ollakse igahinna eest oma persega alekokil. või siis kasvõi kas roosa pantrid jätavad mängule tulemata ainult sellepärast, et burks sai saamata? Samuti kahtlen-kuno räägib siin juba aastaid, et investeerib nõmmele, kui tema hingele, kui ka tema " kogukonnale" Mulle kui fännile on natukene naljakas näha olukorda, kus eurorahad on läinud tegelikult prive klubi päästmiseks ja sada häda, naljakas, et keegi ei maini seda viimast, aga enamus oskavad kõik hädad lasta ejl kaela, nagu nemad ehitaks ülesse klubi, mis tegelikult on aastaid teinud sitaks tööd, nagu sitaks( ausalt ka) pean siin kohal silmas nõmmet kui viimast kaljut, aga see häda viimasel ajal, mis ma olen kuulnud, et ala" ejl ja aivar ja co on kõiges süüdi" on veidi hale, sorri, andestage.
        aga asi ongi selles,et ejl,aivar ja co on kõik üks ja ainus ja selles asi ongi!

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Signe mulle ei õpetanud ekas jah, mis definitsioon on sõnal mott, andesta. Teemassssssse kah, siis kui suvaline siin mainis, et präänikut ja asja on vaja, siis ma väga ei taha sellega nõustuda, miks? Kas flora ultrat huvitab kui kallis on saku orginaal või alekok( sorri aga kahtlen) kui flora mängib, siis ta mängib ja ollakse igahinna eest oma persega alekokil. või siis kasvõi kas roosa pantrid jätavad mängule tulemata ainult sellepärast, et burks sai saamata? Samuti kahtlen-kuno räägib siin juba aastaid, et investeerib nõmmele, kui tema hingele, kui ka tema " kogukonnale" Mulle kui fännile on natukene naljakas näha olukorda, kus eurorahad on läinud tegelikult prive klubi päästmiseks ja sada häda, naljakas, et keegi ei maini seda viimast, aga enamus oskavad kõik hädad lasta ejl kaela, nagu nemad ehitaks ülesse klubi, mis tegelikult on aastaid teinud sitaks tööd, nagu sitaks( ausalt ka) pean siin kohal silmas nõmmet kui viimast kaljut, aga see häda viimasel ajal, mis ma olen kuulnud, et ala" ejl ja aivar ja co on kõiges süüdi" on veidi hale, sorri, andestage.
          Nii huvipärast.On sul kindlaid tõendeid et eurorahad läksid Prive päästmiseks? Või lahmid niisama ja naised saunas rääkisid?
          b-day

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Kas flora ultrat huvitab kui kallis on saku orginaal või alekok( sorri aga kahtlen) kui flora mängib, siis ta mängib ja ollakse igahinna eest oma persega alekokil. või siis kasvõi kas roosa pantrid jätavad mängule tulemata ainult sellepärast, et burks sai saamata?
            Aga nii jääbki staadionitele ainult käputäis tõsihulle. Inimesed, kes on kahevahel, 60-40 või 30-70 tuleks ka staadionile saada aga nad jätavad parema meelega tulemata, kui infra on saast.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Algselt postitas kala2 Vaata postitust
              Nii huvipärast.On sul kindlaid tõendeid et eurorahad läksid Prive päästmiseks? Või lahmid niisama ja naised saunas rääkisid?
              jes, mul on fakte! googelda natukene ja pane asju kokku ja saad puzzle kokku. Mina sain. Kui keegi ütleb siin et onu aivar on paha ja blabla, siis andestage, vaatame siis teistmoodi. kuno ajab samasugust paska, mis kõik kokku, sorri.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                jes, mul on fakte! googelda natukene ja pane asju kokku ja saad puzzle kokku. Mina sain. Kui keegi ütleb siin et onu aivar on paha ja blabla, siis andestage, vaatame siis teistmoodi. kuno ajab samasugust paska, mis kõik kokku, sorri.
                Davai tulista oma faktid välja ja valgusta meid kõiki. Nelja õlle pealt võid sa igasugust pa*ka toota. Ei sorrita siin midagi google-kunn.

                Kommentaar


                  Kuno ja prive teema kohta võtsin ma ise sõna ala kuu aega tagasi. Aga noh eks see Kuno enda otsustada, mida ta enda klubi rahadega lõpuks teeb. Poliitika on seal sarnane Arsenalile. Kütame Euroopa kohtadele ja siis lüpsame eurorahad tasku ja iga aasta sama jama. Arsenali fännid on juba masenduses, sest seal see pikka aega käinud, aga Roosad Pantrid ei taha endale tunnistada, et nad on lihtsalt tore klubi osa, kuid klubi ei ole fännide jaoks ja laias laastus suht ükskõik lasevad nad oma pürot v mitte.

                  Kommentaar


                    Nõmmel on ju püro klubi poolt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Kuno ja prive teema kohta võtsin ma ise sõna ala kuu aega tagasi. Aga noh eks see Kuno enda otsustada, mida ta enda klubi rahadega lõpuks teeb. Poliitika on seal sarnane Arsenalile. Kütame Euroopa kohtadele ja siis lüpsame eurorahad tasku ja iga aasta sama jama. Arsenali fännid on juba masenduses, sest seal see pikka aega käinud, aga Roosad Pantrid ei taha endale tunnistada, et nad on lihtsalt tore klubi osa, kuid klubi ei ole fännide jaoks ja laias laastus suht ükskõik lasevad nad oma pürot v mitte.
                      Kus su seda postitust lugeda saaks? Su jutt on sama ümmargune nagu Tanja Mihhailova kõht.
                      Last edited by Silver; 21.12.17, 11:10.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Silver Vaata postitust
                        Kus su seda postitust lugeda saaks? Su jutt on sama ümmargune nagu Tanja Mihhailova kõht.
                        Ma istun siin järgmiste jõuludeni kui ma pean sinusugustele huumorikuningatele hakkama asju sirgeks rääkima.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                          Staadionid on väiksed, katust pole, tuul puhub selga, toitlustus vilets. Hooaja graafiku on teinud vist lõunaosariikide elanik, kes kohalikest ilmaoludest midagi ei tea. Märtsis staadionil istumine on tõsine masohhism. Mis põhiline - staadionil peab midagi vaadata ka olema. Möödunud hooajal õnnestus staadionil oma silmaga paari 8:X pakki näha. Need vähesedki, kes vaatama olid tulnud, läksid poole mängu pealt minema. Piinlik oli sellist kolkimist vaadata. 2018 tuleb selles osas vist veel hullem.
                          Pealtvaatajatest kerkib kohe ka järgmine probleem - kui pole staadionil rahvast, siis pole ka sponsoreid. Ükski peaga mõtlev äri/mees ei anna raha olematu kandepinnaga valdkonnale.
                          Väga ilusti kokku võetud!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Ma istun siin järgmiste jõuludeni kui ma pean sinusugustele huumorikuningatele hakkama asju sirgeks rääkima.
                            Tüüpiline harilik Eesti keskmine kühmnokkm*nn. Tore on näha naljamehi ka pundis..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Silver Vaata postitust
                              Tüüpiline harilik Eesti keskmine kühmnokkm*nn. Tore on näha naljamehi ka pundis..
                              Sina hakkasid Tanja Mihhailova kõhupealt nalja keerutama. Mis mind naljameheks tembeldad?

                              Kommentaar


                                Ma saan aru, et pohlaklased on asunud ringkaitsesse ja üritavad tähelepanu suurematelt probleemidelt ära saada Asula tänavalt algatatud kõlakaid levitades. Jah isegi meie oleme suurelt juhilt neid kõnesid saanud, mille eesmärk ei saa olla muu kui fänne oma klubi vastu keerata. Viimane jutt siis on see, et Kuno elab Kalju miljonite eest laia elu .

                                Ausalt öeldes olen ma sellest absurdist väsinud. Tribüünid on tühjad, klubid hääbuvad kiiremini kui uusi asemele jõuab kerkida, euroreiting on mudas, aga juht tegeleb probleemide lahendamise asemel mingi veidra külaklatšiga.

                                Selle absurdiga nüüd kaasa minnes ütlen, et kui Kuno poolt rahast tühjaks lüpstud Kalju suudab võita endast 10-20 korda suurema eelarvega Euroopa klubisid siis krdi kõva värk. Flora saab oma staadioniskeemitamistega aastas noore milli EJL'ilt ja ei suuda isegi Girbraltari torumeestest jagu saada.

                                Kui see juhtide rahavärk nüüd juba kuumaks kisti, siis küsin vastu, et mille eest elab Aivar Pohlak? Teatavasti on EJL presidendi koht aukoht, millel olemise eest palka ei maksta. Kelle palgal on mees kes on Eesti jalgpalli Alfa ja Oomega?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X