320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Miks pingutatakse Eesti liigas selle pingi pikkusega üle? Mängud on nii low tempoga, graafik ülihõre ja pingi pikkus nüüd küll nii määrav ei ole.
    Mis graafik ülihõre, koguni 10 vooru 36-st mängitakse nädala sees.
    16 vooru nii, et eelmise vooruga on puhkepäevade vahe ca 3 päeva.
    See nõuab pikka pinki.

    Kommentaar


      Lisaks kogub Narva hoolega kollaseid. Kahe mänguga juba seitse kollast kaardi. Viimases mängus tuli neid päris mõttetutest kohtadest.

      Kommentaar


        Levadia ja Flora mängisid eelmise aasta põhimõtteliselt 15 mängijaga terve hooaja + mõningad statistid. Minu arvamus on ka, et ei ole vaja pikka pinki Eesti liigas, et hea koht saavutada.

        Kommentaar


          Algselt postitas pallimees Vaata postitust
          Levadia ja Flora mängisid eelmise aasta põhimõtteliselt 15 mängijaga terve hooaja + mõningad statistid. Minu arvamus on ka, et ei ole vaja pikka pinki Eesti liigas, et hea koht saavutada.
          Väga pealiskaudne arvamus siiski, kas Jakovlevi ka nende 15 hulka lugesid, kes lõi näiteks 2 väravat Kalju vastu, mis 2:1 võideti?

          Kommentaar


            Algselt postitas pallimees Vaata postitust
            Levadia ja Flora mängisid eelmise aasta põhimõtteliselt 15 mängijaga terve hooaja + mõningad statistid. Minu arvamus on ka, et ei ole vaja pikka pinki Eesti liigas, et hea koht saavutada.
            Ma ei tea, kes su jaoks statistid on, aga Flora kasutas eelmine hooaeg 24 mängijat (19 mängijat vähemalt 10 mängu). Levadia kasutas 23 mängijat (18 mängijat vähemalt 10 mängu).

            Chelsea kasutas eelmisel hooajal Inglise liigat võites 24 mängijat (16 mängijat vähemalt 10 mängu), et mulle tundub, et Inglise liigas on ka pingi pikkus ülehinnatud.

            Kommentaar


              Telekavaataja, miks ma ei näe vooru kokkuvõtet?

              Kommentaar


                Ma ikkagi veidi oponeeriks selle pingi pikkusega. Flora kasutas 13 mängijat, kes mängisid rohkem, kui 900 minutit - see on siis kümme mängu. Ei ole nagu väga suur number.

                Kommentaar


                  Algselt postitas pallimees Vaata postitust
                  Ma ikkagi veidi oponeeriks selle pingi pikkusega. Flora kasutas 13 mängijat, kes mängisid rohkem, kui 900 minutit - see on siis kümme mängu. Ei ole nagu väga suur number.
                  Samuti 13 ka Chelsea

                  2016,2017 a. hooaegadel oli mängude tihedus mõistlikum, 10 liigavooru, millele eelnes liigavoor 3 päeavase vahega,
                  2018 a. 16 taolist liigavooru, vbl. 17, seoses edasilükatud vooruga, ligi pooled hooaja liigavoorud tihedusega, mis võivad fännidelegi liigselt väsitavaks ja "traumaderohkeks" tambiks kujuneda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                    Telekavaataja, miks ma ei näe vooru kokkuvõtet?
                    Tead, mul on tõesti veidi piinlik su ees, kuna tõepoolest tundsin, et sa olid üks neljast inimesest, kes neid hoolega luges ja seda ka tagasiside näol teada andis.

                    Ja ma ei taha vastata lihtsalt "ma ei viitsi" inimesele, kes veab hetkel kuumimat projekti Premium Liigas. Ma ütleks isegi üht kõige paremat ja südamega tehtud asja. Pealegi asi ei ole üldse viitsimises. See ei ole raske, pealegi ma jälgin ikka veel Premium Liigat, kuigi ilma entusiasmita.

                    Ja miks mu entusiasm on kadunud?

                    a) Võimalik, et ma kütsingi end eelmised hooajad üle. Mul ei ole seda "oma" klubi Premium Liigas, aga mulle on väga meeldinud Tartu Tammeka läbi ajaloo. Jah, ka olles ise nende eest mänginud (tõsi paaril lambil lasteturnal), ning koos ühes satsis viibinud selliste meestega nagu Reio Laabus, Kennet Jädal ja Albert Prosa (jah, me ju saame aru, et ta on tõsine Annelinna huligaan, mitte Tallinna mažoor). Lisaks on mu sümpaatiat võitnud Tulevik. Juba sellest, kuidas nad esiliigast tõusid ja mida nad siin on teinud. Igatahes kõik liikus sinnapoole, et minust oleks saanud emma-kumma (või lausa mõlema) kapifänn Tallinnast, kes oleks kaasas käinud koos teatud jalgpallile võõra seltskonnaga, aga...

                    b) siis planeeriti järgmine hooaeg. Ja ma ütlen ausalt, ma pole midagi nii pettumustvalmistavat oma elus lugenud. Eesti SuperKarikas 23. veebruar? dafakkk. See, miks see planeeriti. Ma ei tahagi seda teemat hetkel lahata. Fakt on see, et me planeerime eos jalgpalli mänge mittejalgpallilisele ajale. Ehk siis meie probleem on eos vales arusaamas. Vales minu meelest ja vales nende inimeste meelest, keda ma jalgpalli juurde tuua tahtsin. Asi on siin oluliselt sügavam, kui külmaga mängimine või soojaga mittemängimine. Või hallis mängimine. Probleem algab Premium Liiga defineerimises jalgpalliliidus.

                    c) Mulle ei meeldi, et kuigi pole seda mitte keegi jalgpalliliidust otse välja öelnud, on Premium Liiga eesmärk toota Eesti koondisele materjali. Nagu dominantselt esmane eesmärk. Minu nägemuselt peaks Premium Liiga eesmärk olla kuulutada välja Eesti meister jalgpallis ning pakkuda Eesti rahvale iganädalaselt elamusi.

                    d) Ja noh tööl võeti ka ära mult Premium Liiga koefitsientide tegevuse, seega nagu otseselt isegi ei pea jälgima...

                    Aga kuna mulle meeldib Eesti jalgpall, ma olen olnud selles osaline, siis ma üritan silma hoida ning üritan ka Tammeka ja Viljandi mängudele Tallinnas jõuda. Kasvõi vahepeal.

                    Mis puudutab kokkuvõtteid, siis nad ei oleks hetkel nagunii südamega tehtud ja nii tark lugeja, hammustaks seda kohe läbi.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      südamest tulnud jutt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Tead, mul on tõesti veidi piinlik su ees, kuna tõepoolest tundsin, et sa olid üks neljast inimesest, kes neid hoolega luges ja seda ka tagasiside näol teada andis.
                        Mina ka lugesin ja ilma selleta on liiga jälgimine palju igavam. Sinu ülevaated on/olid väga huvitavad. Loodan, et sa leiad endas jõudu jätkata.
                        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                        I don’t care what you think of me!
                        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                        Kommentaar


                          Neid põnevusega lugejaid oli kindlasti kümneid, kui mitte rohkem (mina sh), kahjuks enamus piirdubki vaid brausimisega ja ise sõna sekka ei ütle. Telekavaataja kokkuvõtted lisasid teemasse kõvasti väärtust. Kadumine tähendab aga kaotust Soccerneti foorumi kodumaisele osale. Kahju, kuid mõistetav, kunstlikult punnida pole mõtet. Loodame, et tuleb keegi ja võtab teatepulga üle.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                            Loodame, et tuleb keegi ja võtab teatepulga üle.
                            Aga... Aga miks mitte sina ise?

                            Kommentaar


                              Ka mina lugesin hea meelege neid kokkuvõtteid, päris tihti läksid mõtted kokku ka sellega, mis kirjutasid.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                                Aga... Aga miks mitte sina ise?
                                Tegelikult tänud neile, kes lugesid ja kellele see meeldis. Äge värk.

                                Aga ka eelmine aasta salamisi lootsin, et midagi sarnast keegi spordiajakirjanikest üles võtab. Selline pooleldi "kollane", samas piisava aususega edasi antud vooru ülevaade.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X