320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Elva kaameramees võiks natukene rohkem pingutada. Tõenäoliselt on küll tegemist vabatahtliku aktivistiga, ent samas tekib küsimus, et miks ta sellega vabatahtlikult tegeleda soovib, kui ta sellega absoluutselt tegeleda ei soovi.

    Mihkel Gulli kolmas värav oli potensiaalne ringi parima värava kandidaat, mida me kahjuks kunagi ei näe.

    Kommentaar


      Algselt postitas dareth Vaata postitust
      Minu treenimata silm sai 60-70 pealtvaataja vahel selle pildi järgi. Teisel pool väljakut polnud pealtvaatajaid, nagu eeldan?
      Ei. Ainult mängijad ja mängu teenindav personal. Aia tagant metsavahelt piilumas ehk mõni üksik seeneline. Aga ma polnud mängul publiku lugemiseks, ei oska öelda palju seal keskmiselt inimesi aknast mängu vaatab või säästukast/autost. Mu fookus polnud sellel.

      50. minut külmaga kunstmuruväljakul vaid pildi põhjal hindamiseks aga muidugi natukene nigel. Osa rahvast lahkub külma tõttu poolajal jäädavalt ning mingi seltskond pole jõudnud poest/tanklast tagasi. Ei jäänud staadionil silma toitlustust, seega ei oska seda võimaliku äraolijate osakaalu hinnata (Esiliigas vähemalt tänavu toitlustus peglalt soovituslik, nt Rakveres me pole kunstmurul alati peale tasuta kuuma tee rohkemat suutnud pakkuda, siis ei saa pahaks panna, kui keegi sooja piruka järele läheb).

      Aga all in all, meil lihtsalt jäi sisse tõdemus, et 172 on tublisti ülepakutud. Sihukesi tõdemusi jääb hooaja jooksul sisse aga mitmeid ja erinevate klubidega. Kas alati tuleks vastasvõistkonna esindajal hakata asja vaidlustama, kas see peaks olema üldse külaliste asi? Küsin seda siiralt.


      Publikunumbri jaur paisus mul nüüd aga liiga suureks. Pidi olema vaid üks osa mõtisklusest 'hooajaeelsed ootused, lootused vs tegelikkus ja asjade õigete nimedega nimetamine ning järelduste tegemine'. Ja isegi kui nimetame, siis kas või kui palju see meil midagi suures pildis muudab? Muidugi ma olen täpsuse poolt, aga tihtipeale on suuremaid muresid.


      Algselt postitas k2bo Vaata postitust
      Elva kaameramees võiks natukene rohkem pingutada. Tõenäoliselt on küll tegemist vabatahtliku aktivistiga, ent samas tekib küsimus, et miks ta sellega vabatahtlikult tegeleda soovib, kui ta sellega absoluutselt tegeleda ei soovi.

      Mihkel Gulli kolmas värav oli potensiaalne ringi parima värava kandidaat, mida me kahjuks kunagi ei näe.
      Võrreldes mullusega tundub olevat siiski edasiminek (nt). Eks aegade jooksul on ka Rakvere kaameramehed midagi maha maganud. Pakutav tasu pole lihtsalt nii suur, et ülimat professionaalsust nõuda. Tegu ikkagi haltuuraga ja tihti filmimas koolipoisid. Võid ju pahandada, aga järgmine voor on sul taas kaamerataga uus kutt, kes pole varem jalkat üles võtnud. Muidugi, kui värav peale ei jää, eriti veel kobe tabamus, siis on kuradi kahju igatahes.

      Kommentaar


        Aga milleks vaidlustada?
        Tore ju, et rahvast staadionile jagub.

        Elva kunstmuruplats sai kirsiks tordil veel suht pandava publikurekordi
        Peeglike, peeglike seina peal, kes on kõige....

        Kommentaar


          Algselt postitas Andres. Vaata postitust
          Ei. Ainult mängijad ja mängu teenindav personal. Aia tagant metsavahelt piilumas ehk mõni üksik seeneline. Aga ma polnud mängul publiku lugemiseks, ei oska öelda palju seal keskmiselt inimesi aknast mängu vaatab või säästukast/autost. Mu fookus polnud sellel.

          50. minut külmaga kunstmuruväljakul vaid pildi põhjal hindamiseks aga muidugi natukene nigel. Osa rahvast lahkub külma tõttu poolajal jäädavalt ning mingi seltskond pole jõudnud poest/tanklast tagasi. Ei jäänud staadionil silma toitlustust, seega ei oska seda võimaliku äraolijate osakaalu hinnata (Esiliigas vähemalt tänavu toitlustus peglalt soovituslik, nt Rakveres me pole kunstmurul alati peale tasuta kuuma tee rohkemat suutnud pakkuda, siis ei saa pahaks panna, kui keegi sooja piruka järele läheb).

          Aga all in all, meil lihtsalt jäi sisse tõdemus, et 172 on tublisti ülepakutud. Sihukesi tõdemusi jääb hooaja jooksul sisse aga mitmeid ja erinevate klubidega. Kas alati tuleks vastasvõistkonna esindajal hakata asja vaidlustama, kas see peaks olema üldse külaliste asi? Küsin seda siiralt.


          Publikunumbri jaur paisus mul nüüd aga liiga suureks. Pidi olema vaid üks osa mõtisklusest 'hooajaeelsed ootused, lootused vs tegelikkus ja asjade õigete nimedega nimetamine ning järelduste tegemine'. Ja isegi kui nimetame, siis kas või kui palju see meil midagi suures pildis muudab? Muidugi ma olen täpsuse poolt, aga tihtipeale on suuremaid muresid.




          Võrreldes mullusega tundub olevat siiski edasiminek (nt). Eks aegade jooksul on ka Rakvere kaameramehed midagi maha maganud. Pakutav tasu pole lihtsalt nii suur, et ülimat professionaalsust nõuda. Tegu ikkagi haltuuraga ja tihti filmimas koolipoisid. Võid ju pahandada, aga järgmine voor on sul taas kaamerataga uus kutt, kes pole varem jalkat üles võtnud. Muidugi, kui värav peale ei jää, eriti veel kobe tabamus, siis on kuradi kahju igatahes.
          Siin kohal tahaks kiita Keila kaamerameest, kes on nii kodu kui ka võõrsil mängudel kohal ning teeb tasemel tööd.

          Kommentaar


            Algselt postitas KJK Vaata postitust
            Siin kohal tahaks kiita Keila kaamerameest, kes on nii kodu kui ka võõrsil mängudel kohal ning teeb tasemel tööd.
            Jah, jäi Rakveres silma, et kasutate isegi võõrsilmängus väravataguseid kaameraid. Väga viis! Kahjuks Tarvaga meil hetkel pole sellist võimekust/inimestepoolset valmidust, et külas filmida. Õnneks aga juba paar aastat on Esiliigas mängude salvestamine kodutiimile kohustuslik, see tihtipeale päästab.

            Kommentaar


              Algselt postitas Andres. Vaata postitust
              Aga all in all, meil lihtsalt jäi sisse tõdemus, et 172 on tublisti ülepakutud. Sihukesi tõdemusi jääb hooaja jooksul sisse aga mitmeid ja erinevate klubidega. Kas alati tuleks vastasvõistkonna esindajal hakata asja vaidlustama, kas see peaks olema üldse külaliste asi? Küsin seda siiralt.
              Väga tore, kui on pildi kujul mingi argument olemas. Iga paari nädala tagant avaldab keegi mingis teemas kahtlust publikunumbrite õigsuse üle. Suht keeruline on sellest midagi arvata, kui võrdlusmaterjal puudub.

              Muideks, kui keegi tahab harjutada "peade kokkulugemist", siis nt linnuparvede hindamine on üks variant: https://www.fws.gov/waterfowlsurveys...=counting.test

              Natuke proovisin ja enamikel juhtudest oli hinnang mõnikümmend protsenti alla tegeliku arvu. Kui staadionil "niisama ringi vaadata", on tulemus suure tõenäosusega sarnane.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                Väga tore, kui on pildi kujul mingi argument olemas. Iga paari nädala tagant avaldab keegi mingis teemas kahtlust publikunumbrite õigsuse üle. Suht keeruline on sellest midagi arvata, kui võrdlusmaterjal puudub.

                Muideks, kui keegi tahab harjutada "peade kokkulugemist", siis nt linnuparvede hindamine on üks variant: https://www.fws.gov/waterfowlsurveys...=counting.test

                Natuke proovisin ja enamikel juhtudest oli hinnang mõnikümmend protsenti alla tegeliku arvu. Kui staadionil "niisama ringi vaadata", on tulemus suure tõenäosusega sarnane.
                Vahva äpp tõesti, kindlasti hea asi vilumuse harjutamiseks. Mängisin mõned korrad erinevad variatsioonid läbi. Staadionil ainult õnneks veidi rohkem aega. Programm meenutas mulle natukene enda ajateenistuses viibitud perioodi ja kooliaja metsandusõpinguid.

                Kuigi ma pean end paadunud optimistiks, siis sain teada, et keskmiselt kipun hindama viiendiku võrra alla. Seda siis väikeste ja keskmiste suurustega, massipilte aga hindan üle. Ja see mind tegelikult väga imestama ei panegi. Arvan, et üsna Average Joe värk.

                Ilmselt võib selle jutu siin kõik juba publikunumbrite teemasse tõsta.

                Kommentaar


                  Transi 86 on küll ohtralt ilustatud, need erivärvilised toolid FAMA tribüünil on hea nipp, jätab mulje nagu oleks rahvast hulgem

                  Hetke tabeliseis, kus Tammekal viiendana 12p. ja siis kuuendal 4 või 6 punkti (oleneb Kalevist), tekitab küll mõtte, et võiks liiga mingis staadiumis poolitada, eks näis, kas tabeliseis nii jääbki ja kuidas pärismurul mängitakse.
                  Tammeka üllatab positiivselt ja publikulugemine tundub suht adekvaatne. (koos 10 prossase kohustusliku juurdehindlusega)

                  Kommentaar


                    Lugesin huvi pärast Flora-Kalevi mängul ca 30’ paiku publiku üle. Mina sain tribüünil 243. Koos veakoefitsiendiga ütleme 270. Kus Flora ülejäänud 63 inimest lisaks sai on mulle müstika.

                    Eilse Tammeka publiku kohta veel nii, et seal oli ca 35’ paiku tütarlaps kes näod ükshaaval üle luges.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                      Lugesin huvi pärast Flora-Kalevi mängul ca 30’ paiku publiku üle. Mina sain tribüünil 243. Koos veakoefitsiendiga ütleme 270. Kus Flora ülejäänud 63 inimest lisaks sai on mulle müstika.

                      Eilse Tammeka publiku kohta veel nii, et seal oli ca 35’ paiku tütarlaps kes näod ükshaaval üle luges.
                      Eks mingi osa inimesi oli ka VIPis aga ilmselgelt mitte 63. Üldiselt on Flora lugemine üsna täpne olnud. Premium Liigas peaks EJL ka vajadusel korrigeerima.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        Lugesin huvi pärast Flora-Kalevi mängul ca 30’ paiku publiku üle. Mina sain tribüünil 243. Koos veakoefitsiendiga ütleme 270. Kus Flora ülejäänud 63 inimest lisaks sai on mulle müstika.

                        Eilse Tammeka publiku kohta veel nii, et seal oli ca 35’ paiku tütarlaps kes näod ükshaaval üle luges.
                        Krt, lugesin ETV2 järelvaatamisest ja sain umbes sama tulemuse 240-250 nägu tribüünil.

                        Kas tänapäeva nutikal äpiajastul oleks võimalik leida mõni lahendus, kuidas staadionile sisenejaid-väljujaid või tribüünil viibijaid automaatselt ja suht veatult üle lugeda?
                        Poleks vaja mingeid ähmaseid juurdehindlusprotsente ja väldiks häma.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kesa Vaata postitust
                          Kas tänapäeva nutikal äpiajastul oleks võimalik leida mõni lahendus, kuidas staadionile sisenejaid-väljujaid või tribüünil viibijaid automaatselt ja suht veatult üle lugeda?
                          Poleks vaja mingeid ähmaseid juurdehindlusprotsente ja väldiks häma.
                          Kindlasti on võimalik. Asi jääb üldjuhul huvi/raha/aja/vajaduse taha.
                          Üks puusalt tulistatud idee:
                          sisend - panoraam foto või lainurk video
                          tarkvaras - määrata igale istekohale nö "hotspot", mida mingi makro skript jälgib (jälgib hunnikut piksleid, mis on siis üks värviline istkoht. Hotspot kaetud - külaline istub. Hotspot katmata - koht vaba.
                          MIA SAN MIA!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas denisss Vaata postitust
                            Kindlasti on võimalik. Asi jääb üldjuhul huvi/raha/aja/vajaduse taha.
                            Üks puusalt tulistatud idee:
                            sisend - panoraam foto või lainurk video
                            tarkvaras - määrata igale istekohale nö "hotspot", mida mingi makro skript jälgib (jälgib hunnikut piksleid, mis on siis üks värviline istkoht. Hotspot kaetud - külaline istub. Hotspot katmata - koht vaba.
                            Tegelt see probleem lahendatud machine visioniga. Võimalik isegi erinevatest piltidest kokku lugeda inimesed. Ei pea eriti mässama mingite spets fotode või asjadega. Premmis pole nii palju inimesi ka, et see väga probleemne oleks vs suured rahvakogunemised.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                              Lugesin huvi pärast Flora-Kalevi mängul ca 30’ paiku publiku üle. Mina sain tribüünil 243. Koos veakoefitsiendiga ütleme 270. Kus Flora ülejäänud 63 inimest lisaks sai on mulle müstika.

                              Eilse Tammeka publiku kohta veel nii, et seal oli ca 35’ paiku tütarlaps kes näod ükshaaval üle luges.
                              Tammeka vahvad vabatahtlikud loevadki ükshaaval pead üle, veakoefitsent on 10%
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                                Transi 86 on küll ohtralt ilustatud, need erivärvilised toolid FAMA tribüünil on hea nipp, jätab mulje nagu oleks rahvast hulgem
                                Minu meelest on see küll suht adekvaatne number. Ülekande ajal loendades sain kokku 70-75 nägu ja mõtlesin veel, et ei tea, kas pannakse 100+ kirja või ei.
                                Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X