320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Okeaania turnee

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Viimati mängiti siiski sel aastal, 28.07.2017 friendly Saalomoni saartega võõrsil 0:0 (Saalomoni saared FIFA rank. hetkel paar kohta madalamal (152.) kui Uus-Kaledoonia (150) Vanuatu ise (188)
    The Solomon Islands couldn't be separated from their rivals Vanuatu, drawing 0-0 when the two sides met at the weekend in a friendly match at Lawson Tama Stadium in Honiara. The hosts are preparing…

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      Igalpool on samasugune probleem. Ega kanal 2 või viasatis asi väga parem pole.
      Kalev Kruus oleks aus.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Viimati mängiti siiski sel aastal, 28.07.2017 friendly Saalomoni saartega võõrsil 0:0 (Saalomoni saared FIFA rank. hetkel paar kohta madalamal (152.) kui Uus-Kaledoonia (150) Vanuatu ise (188)
        https://www.oceaniafootball.com/solo...u-finish-even/
        Nägin. Jätsin välja, sest see ei läinud ametlikku statistikasse.

        Kommentaar


          #49
          päris asine puhkus vendadel, mitte igaüks ei saa Okeaanias puhata

          Kommentaar


            #50
            Andke nüüd andeks ja ärge kohe sõimama kukkuge aga kas igasugu külasatsidega (dont cry for me Vanuatu) mängimine ei näita mitte ambitsioonide puudumist, sest paremaks saab ikka ainult endast tugevamatega harjutades. Loodetavasti ei rikkunud kellegi kolmapäeva nüüd siin kohe ära selle mõttega.

            Kommentaar


              #51
              Kuulda on siiski,et otsepildi saamise üle homsest mängust käib tõsine töö ja mingi lootuskiir on .

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
                Kuulda on siiski,et otsepildi saamise üle homsest mängust käib tõsine töö ja mingi lootuskiir on .
                Kohale jõudes käisid meie inimesed Vanuatu rahvusringhäälingus. Seal kinnitati, et tehakse otseülekanne viie kaameraga. Ütlesid, et on varem saatnud pilti Uus-Meremaale ja et peaksid sellega hakkama saama. Kahjuks ei saa kummaski asjas kindel olla enne, kui see on juhtunud, sest teststriimi pole nad veel meie serverisse saatnud. Igatahes teeme omalt poolt kõik selleks, et öösel kell 5 näeks jalgpall.ee lehel ja "Eesti jalgpall" Facebooki lehelt otsepilti. Garantiid ei saa anda.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Tom K Vaata postitust
                  Enim huvitab nende staadionite välimus ja seisukord, kus mängima hakatakse.


                  Kommentaar


                    #54
                    See väljak on ju täielik põld . Usutavasti ikka mänguväljak parem .

                    Kommentaar


                      #55
                      Otseülekande kohta värsket infot: teststriimi pole endiselt meieni suudetud toimetada, aga varasemale kogemusele tuginedes võiks kohalike asjaajamist vaadates hinnata tõenäosust, et otsepilt meieni jõuab ca 70% juurde. Kui kõik läheb hästi, siis alustame mõni minut enne kella 5 jalgpall.ee portaali ja Facebooki lehe "Eesti jalgpall" kaudu otsepildi edastamist, kommenteerib Raul Ojassaar. Garantiid kahjuks ei saa anda ja vabandame ette, kui ärkate üles ilma asjata. Igal juhul tekitame nii kiiresti kui internetivõimalused Okeaanias lubavad järelvaatamisse variandi.

                      Kommentaar


                        #56
                        Mulle ilma asjata kritiseerida ei meeldi ja tuhat vabandust, kui kellegi tundeid riivan, aga hästi naljakas on see, et ainuke info, mis teleülekande kohta tuleb, jagatakse Soccerneti foorumi teemas.

                        Mingi püsivalt uuenev uudis kusagil jalgpall.ee või soccernet.ee lehel oleks ju loogilisem?
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Mulle ilma asjata kritiseerida ei meeldi ja tuhat vabandust, kui kellegi tundeid riivan, aga hästi naljakas on see, et ainuke info, mis teleülekande kohta tuleb, jagatakse Soccerneti foorumi teemas.

                          Mingi püsivalt uuenev uudis kusagil jalgpall.ee või soccernet.ee lehel oleks ju loogilisem?
                          See ei ole ainuke info. Enne siia kirjutamist tegin valmis samal teemal pressiteate, mille kolleeg iga hetk üles riputab (edit: http://jalgpall.ee/koondis/uudised/e...oimalus-n12987). Kui mõtled, et kas varem ei olnud võimalik infot anda, siis kahjuks ei olnud - enne polnud toimunud reaalset kontakti Vanuatu telemeestega, lisaks ootasime viimase hetkeni, et ehk õnnestub enne seda, kui neil öö tuleb, striimi testida.

                          Loomulikult võiks mõelda, et ah, mis ma siia foorumisse ikka kirjutan, niikuinii kõik loevad uudised - samas ma mõtlen nii, et siin on inimesed, kellele see otseülekanne väga palju korda läheb ja miks mitte just neile eraldi kirjutada.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas asdf Vaata postitust
                            Loomulikult võiks mõelda, et ah, mis ma siia foorumisse ikka kirjutan, niikuinii kõik loevad uudised - samas ma mõtlen nii, et siin on inimesed, kellele see otseülekanne väga palju korda läheb ja miks mitte just neile eraldi kirjutada.

                            Mina olen väga tänulik, et foorumi kaudu saab vahetut informatsiooni jalgpalli kohta. Mõnus! Lisaks, kui julgetakse selliselt päris vahetult üsna rohujuuretasemel ja avalikult infot avaldada - see on ju täiega kiiduväärt. Minu jaoks parem ja mugavam kui twitter või facebook.

                            Kommentaar


                              #59
                              Ma usun, et nii mõnigi tegelane sirvib foorumit tihedamalt kui Soccerneti portaali või liidu kodukat. Nii et igati tervitatav.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas asdf Vaata postitust
                                See ei ole ainuke info. Enne siia kirjutamist tegin valmis samal teemal pressiteate, mille kolleeg iga hetk üles riputab (edit: http://jalgpall.ee/koondis/uudised/e...oimalus-n12987).
                                Mul ei ole midagi selle vastu, et keegi foorumisse postitab. Aga teatud küljest vaadates on naljakas, et foorumis olev suvalise asdf postitus oli ainuke info kogu internetis.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X