320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Malta - Eesti 12.11.17 kell 16.00 Ta' Qali, Malta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Viimane ütleme aasta- kaks on naidanud minuarust, et Zenjovi, Anieri ja vast ka Purje koondiseaeg peaks vaikselt ümber saama. Kahju seda isegi öelda, eriti Zenjovi puhul kes enne oma ränka vigastust oli väga väga hea mängija oma kiiruse ja puudetega. Aga kui vaadata Anieri ja Zenjovi viimase aja tegutsemis tuleb ahastus peale.
    Algselt postitas magicm Vaata postitust
    Olen ka kõigega nõus. Zenjovi puhul jääb mõistmatuseks see, et okei vigastus tõenäoliselt küll röövis kiiruse, kuid kuidas saab puutega mängijast pea maas oksakoht.
    Ma saan aru, et viimased 10 aastat on pidevalt koondises valed ründemängijad olnud. Kuid ma siiski ei saa aru, et kes need mängijad on, kes Anieri, Purje ja eriti Zenjovi asemel peaks koondises olema. Sappinen. Okei. Edasi? Hunt? Prosa? Ojamaa? Liivak?

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Ma saan aru, et viimased 10 aastat on pidevalt koondises valed ründemängijad olnud. Kuid ma siiski ei saa aru, et kes need mängijad on, kes Anieri, Purje ja eriti Zenjovi asemel peaks koondises olema. Sappinen. Okei. Edasi? Hunt? Prosa? Ojamaa? Liivak?
      Purje asemel võiks küll ükskõik milline nendest viiest nimest figureerida (isegi Vastsuk vääriks tema asemel võimalust).
      Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Ma saan aru, et viimased 10 aastat on pidevalt koondises valed ründemängijad olnud. Kuid ma siiski ei saa aru, et kes need mängijad on, kes Anieri, Purje ja eriti Zenjovi asemel peaks koondises olema. Sappinen. Okei. Edasi? Hunt? Prosa? Ojamaa? Liivak?
        Sappinen, kui meil on ka Vassu ja Luts , poleks otseselt vaja kedagi neist mängitada. Kait saaks uhteaarde liikuda, Luts teise ja Sapi keskel. Vahetusest pakuks Ojamaa, Liivak äkitsi keegi veel avaneb ning ongi voilaa. Prosa mängiks vast ka Anieri üle, sest andeks aga sellist lonkimist ja tujuta olemist platsil ma ei tahaks näha Eesti koondises.

        Kommentaar


          #34
          Selge-selge. Vana hea "Zenjov on puujalg, Ojamaa ja Liivak koondisesse" keiss

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Selge-selge. Vana hea "Zenjov on puujalg, Ojamaa ja Liivak koondisesse" keiss
            Kas siis sinuarust on lahendus mängitada veel viisaastat neid ?

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
              Kas siis sinuarust on lahendus mängitada veel viisaastat neid ?
              Ojamaa 26, Luts 28, Anier 26, Zenjov 28. Noh, kui Zenjov-Anieri nende mängitamine viie aasta perspektiivis tundub mõttetu, siis võiks ju ka Ojamaa ja Lutsu koondiseaeg läbi olla?

              Kommentaar


                #37
                Kes on Vassu? Vastsuk?
                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                ...Vassu...

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                  Kes on Vassu? Vastsuk?
                  Eeldan, et tolles kontekstis mõtles ta Vassiljevit.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Ojamaa 26, Luts 28, Anier 26, Zenjov 28. Noh, kui Zenjov-Anieri nende mängitamine viie aasta perspektiivis tundub mõttetu, siis võiks ju ka Ojamaa ja Lutsu koondiseaeg läbi olla?
                    Egas ma vanuse pärast neid maha kanna. Luts on näidanud kordades paremat minekut äärel kui Zenjov. Käit samuti, Ojaproffi pole ammu koondises olnud aga vast voimalused tulevad kui kanda kinnitab Horvaatias. Ma pole Ojamaa voi Liivaku fanboy, aga no koguaustuse juures Zenjovi, Purje ja Anieri vastu, ei ole nende mäng see mida näha tahaks või mis oli kunagi. Eriti kaib see Zenjov kohta kes aastatega silmnahtavalt jargi andnud.
                    Oleks muidugi maruvahva kui saavutaksid endise taseme aga seda oootama jaada nagu onnistus ka pole pointi vast.

                    E: Vassu = Vassiljev kui arusaamatuks jäi jh.

                    Kommentaar


                      #40
                      Ootaks Jormma analüüsi mängule glossofoobia seisukohast.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Navas Vaata postitust
                        Kohe näha, et kutid koondise mänge ei jälgi ja isegi väravaid pole suvatsenud vaadata
                        Bljääd Navas noh..
                        Sorry viimast väravat ei jõudnud vaadelda ja sofascores nägin, et skoorijaks oli Sappinen.

                        Kommentaar


                          #42
                          Ilmselgelt lõi ta värava pärast väljavahetamist.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                            nagu enne mängu ütlesin, vähe publikut, glossofoobidel hea mängida, 3:0 võit. oleme malta vastugi hädas olnud, mistõttu võitu enesest mõistetavalt võtta ei saa
                            Sa ajad mingit täielikku kägu. Glossofoobia on ikka veidi teine asi, kui üleüldine suure rahvahulga ees esinemiskartus.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Vask Vaata postitust
                              Ilmselgelt lõi ta värava pärast väljavahetamist.
                              no johhaidi tüüp, seal oli aeg ka valesti märgitud, tänu sellele uskusingi.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Sa ajad mingit täielikku kägu. Glossofoobia on ikka veidi teine asi, kui üleüldine suure rahvahulga ees esinemiskartus.
                                Atychiphobia - Hirm ebaõnnestumise ees. See ka ei saa olla, siis peaks üldse koondise esindamise ees hirm olema ja paanika peaks olema ka trennis ja saatma mängijat igal hetkel kui ta teab et peab koondist esindama.

                                Scopophobia - Hirm tähelepanu keskmes olemise ees. See ka ei saa olla sest sellisel juhul ei tegeleks mängijad üldse sellise spordiga kus nad satuvad tähelepanu keskmesse.

                                Decidophobia - Hirm otsustamise ees ei saa ka olla, sest selelga ei kaasne paanika ja tegemattajätmised.

                                Glossophobia - Hirm "rahva" ees kõne pidamise ees on minumeelest kõige ligilähedasem sellele mida jalgpallur teeb palliga. Langetab otsuseid ja väljendab enda otsuseid.

                                Social anxiety disorder (SAD) - See võib ka olla jah, põhimõtteliselt samad tunnused mis glossofoobial aga hõlmab igasugust sotsiaalset tegevust, samas selle foobia puhul ei määra nii suurt rolli milline on "rahva" arv.

                                Et tegu oli hirmuga (foobiaga) kinnitab ka Reimi öeldu : "Söödutäpsusest ja -tugevusest ma ei hakka rääkimagi. Ma olen nõus vastu võtma eksimusi, mis tulevad töö käigus, aga mitte tegematajätmiseid."

                                Kuna otseselt sellist foobiat nagu "jalgpalli mängimine publiku ees" pole olemas siis mina nimetan seda enda arust kõige sobivama - glossofoobiaga(spetsiifiline mõiste). Alati võid ju ka lihtsalt öelda et ENESEKINDLUSEST oli puudu aga see on lihtsalt teine äärmus (väga lai mõiste).
                                Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X