320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Malta - Eesti 12.11.17 kell 16.00 Ta' Qali, Malta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Oota. Miks peaks koondislastel foobiad järsku olema?

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
      Oota. Miks peaks koondislastel foobiad järsku olema?
      Sest keskmisel Aadul on. Ja nagu teame, koosneb jalkakoondis keskmistest Aadudest, kes ei ole kunagi 2000 inimese ees jalkat mänginud (nagu Soomega mäng oli) ega üldse avalikkuse tähelepanu pälvinud.
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Jormma Vaata postitust
        nagu enne mängu ütlesin, vähe publikut, glossofoobidel hea mängida, 3:0 võit. oleme malta vastugi hädas olnud, mistõttu võitu enesest mõistetavalt võtta ei saa
        Soome - Eesti mängul 2190 pv
        Malta - Eesti mängul 2796 pv

        Ei ole vaja iseenda mõtteid nii palju imetleda, jääd maailmas toimuvast ilma.
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          #49
          ärge nüüd ussitage ära asja, just hakkas toredaks minema.

          Kommentaar


            #50
            See on homofoobia!

            Kommentaar


              #51
              Malta- Eesti 2796 tasuta piletiga pealtvaatajat 17000 pv mahutaval staadionil.

              Huvitav, kas Eestis tõmbaks mõni ebaatraktiivse vastasega tasuta piletitega sõprusmäng A.Le Coq Arenale täismaja?
              Võiks proovida.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                Oota. Miks peaks koondislastel foobiad järsku olema?
                Martin Reim : "Söödutäpsusest ja -tugevusest ma ei hakka rääkimagi. Ma olen nõus vastu võtma eksimusi, mis tulevad töö käigus, aga mitte tegematajätmiseid."

                Foobia või laiskus.

                Aga väga hea et publiku numbreid välja toodi, ma ise vaatasin telepildi järgi ja tundus maltal vähem olevat. Seega oli siis tegu mingi teise foobia või laiskusega.
                Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                Kommentaar


                  #53
                  täiesti loogiline järeldus! kui ei ole üks foobia, on teine! leiame igaühele oma foobia!

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                    täiesti loogiline järeldus! kui ei ole üks foobia, on teine! leiame igaühele oma foobia!
                    See foobia jutt on muidugi kummaline, kuid mulle natuke tundub, et see jalgpallurist inimese kasvatamise ja suur karjäärijuhtimise loogika toodabki selliseid lödipükse, keda esiteks õpetatakse kaitsma ja siis eksimusi kartma ning kui on vaja rünnata, ei saada millestki midagi aru. Ehk võib vaielda kõige selle üle, kas noorteklassis tulemus või mängurõõm, kuid mingil hetkel kaob Eesti koondises ja mõneti ka klubides (noortes siis alates ja liikudes üles, sest noortest on see selgeks õpitud) igasugune initsiatiiv ja rind kummis peale suhtumine, mis asendub kössitamise ja väristamisega ning juttudega, et küll teised kasvavad, arenevad ja ma ei tea mida veel paremini.

                    Kunagi reporterina oli rõõm käia Tammeka Cupil jms noorteturniiridel. Seal oli peatreeneri bravuurist ja suhtumisest ikka mansal hoopis teine kasu. Olid sellised, kes väristasid jalga ja olid sellised, kes istutasid kuti pingile, kui too kaks korda suuremat triblas ette ei võtnud. Eks võib ennustada, millised meeskonnad edukamad olid. Mul on suht värvikalt meeles üks moment, kus pall löödi kõrgele auti ja joonel olnud treener võttis rinnaga omaks ja lükkas siis põmst pöördelt kannaga mängijale. Mõni minut varem õpetas poistele pendlaid, teatades, et kui vajutada, siis ristikasse ja põrutaski palli sinna. See grupp võitis turniiril aasta vanemate klassi ära. Platsil oli mängijatel sarnane ülbus vastase suhtes, et tehke, mis te teete, me lükkame ära. Lükkasidki.

                    Foobia ehk mitte, kuid mingi kiiks siin on. See on muidugi seda enam veidram, et need Flora, Levadia jms tüübid peaks võitmise ja üleolekuga harjunud olema. Aga kohe kui on koondis või euro, on kramp sees ja tuleb mööda seinaäärt hiilida.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                      täiesti loogiline järeldus! kui ei ole üks foobia, on teine! leiame igaühele oma foobia!
                      Foobia ehk haiguslik kartus on ärevustunne, mis tekib mingi kindla nähtuse või elusolendi ees, mida tajutakse tegelikust ohtlikumana. Selliseid objekte või olukordi hakatakse vältima või talutakse neid väga suure ebamugavustundega. - Wiki

                      "Söödutäpsusest ja -tugevusest ma ei hakka rääkimagi. Ma olen nõus vastu võtma eksimusi, mis tulevad töö käigus, aga mitte tegematajätmiseid." - Reim

                      No kurat kui tegu ei ole mingite foobiatega, millega siis tegu on ? Millele Reim vihjas ?
                      Enesekindluse puudumisel peaksime nägema kaitsvat aga tehniliselt korras mängupilti.
                      Foobia puhul näeme seda mida nägime, paanilised ebaloogilised lahendused ja söödupraak (värisevad jalad)

                      Nii lõbus kui mul ka poleks seda arutelu veel koomilisemaks muuta, aitab küll...

                      EDIT: olgu need põhjused mistahes - tegelegu siis koondises selle "tegematajätmiste" probleemiga.
                      Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        See foobia jutt on muidugi kummaline, kuid mulle natuke tundub, et see jalgpallurist inimese kasvatamise ja suur karjäärijuhtimise loogika toodabki selliseid lödipükse, keda esiteks õpetatakse kaitsma ja siis eksimusi kartma ning kui on vaja rünnata, ei saada millestki midagi aru. Ehk võib vaielda kõige selle üle, kas noorteklassis tulemus või mängurõõm, kuid mingil hetkel kaob Eesti koondises ja mõneti ka klubides (noortes siis alates ja liikudes üles, sest noortest on see selgeks õpitud) igasugune initsiatiiv ja rind kummis peale suhtumine, mis asendub kössitamise ja väristamisega ning juttudega, et küll teised kasvavad, arenevad ja ma ei tea mida veel paremini.

                        Kunagi reporterina oli rõõm käia Tammeka Cupil jms noorteturniiridel. Seal oli peatreeneri bravuurist ja suhtumisest ikka mansal hoopis teine kasu. Olid sellised, kes väristasid jalga ja olid sellised, kes istutasid kuti pingile, kui too kaks korda suuremat triblas ette ei võtnud. Eks võib ennustada, millised meeskonnad edukamad olid. Mul on suht värvikalt meeles üks moment, kus pall löödi kõrgele auti ja joonel olnud treener võttis rinnaga omaks ja lükkas siis põmst pöördelt kannaga mängijale. Mõni minut varem õpetas poistele pendlaid, teatades, et kui vajutada, siis ristikasse ja põrutaski palli sinna. See grupp võitis turniiril aasta vanemate klassi ära. Platsil oli mängijatel sarnane ülbus vastase suhtes, et tehke, mis te teete, me lükkame ära. Lükkasidki.

                        Foobia ehk mitte, kuid mingi kiiks siin on. See on muidugi seda enam veidram, et need Flora, Levadia jms tüübid peaks võitmise ja üleolekuga harjunud olema. Aga kohe kui on koondis või euro, on kramp sees ja tuleb mööda seinaäärt hiilida.
                        Tänapäeval ei lubata kusagil enam profitasemel sellist tänavajalgpalli, kahjuks. Isegi mitte L-Ameerika suurtes liigades.
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                          Tänapäeval ei lubata kusagil enam profitasemel sellist tänavajalgpalli, kahjuks. Isegi mitte L-Ameerika suurtes liigades.
                          Peamiselt on mõte küll enesekindluses. Kuhu see kodumaistes koondistes või klubidel Euroopas kaob, ei tea. Kasvatuse tulem, on lihtsaim vastus.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #58
                            üks faktor on kindlasti mängu tempo ja intensiivsus. koondise ja euroopa klubide tasemel on see ikka teine, kui koduses liigas. seal ei ole seda aega nii palju sättida ja vaadata.

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Peamiselt on mõte küll enesekindluses. Kuhu see kodumaistes koondistes või klubidel Euroopas kaob, ei tea. Kasvatuse tulem, on lihtsaim vastus.
                              Ilma nahaalsuse ja enesekindluseta on loomulikult keeruline läbi lüüa. Paljude teismeea säravamate tähtede probleem on aga (üleforsseeritud) egoism, mida on mängijal endal raske tajuda. Mängulise tasakaalu (nt ei võta igal võimalusel viit vastast ette nagu noorteklassis) leidmiseks võib olla vaja ka "inimeseks kasvatamist" - see aitab näha asju teise nurga alt ja läbi selle kasvatada mh jalgpalliintelligentsi.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                #60
                                Dareth vottis selle väga hästi kokku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X