320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JohnnyRicca jalkapanustamisblogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Hokist hea näide, mis just KHLis juhtus laupäeva hommikul, away tegi 40 pealelööki, kodu tegi 17 ja kodu võitis 5-0.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      #17
      NÄDALAVAHETUSE KOKKUVÕTE

      12 võitu ja 3 kaotust.

      Lõpetasin 198EURiga

      VÕIDUD



      Kahe päevaga saavutasin 12 võitu. Asi algas Schalke piletiga. Dortmund hakkas vaikselt oma 4:0 edu maha mängima ja skooril 4:2 otsustasin panna Schalke üle 2.5, sain koefi üle 2. Dortmund lagunes teisel poolajal täielikult ja suutsin seda ette näha. 4:0 mängiti maha ja saadi ülimalt kibe 4:4 viik üleaja väravast.

      Manu kodumäng oli suht easy bet, 1. poolaeg oli mängitud ja panin Manu üle 0.5.

      Liverpooli mängus panin Chelsea üle 0.5 pärast 1. poolaega. Selles mängus mõtlesin panna ka BTTS, kuid olin eneses kindel, et Liverpool imeb sisse, lihtsalt pidi sellises mängus. Ja ei eksinud.

      Austria WIenis läksin naglalt tabeliseisu ja skooritud väravate pealt bettima, panin Wieni üle 0.5. Jäädi kaotusseisu, mis minu piletile aitas kaasa, ja löödi ära.

      Eskisehirspor jäi kodus 0:1 kaotusseisu, tegin andmete analüüsi Rizespori võõrsivormi, mängu statistika ja kodumeeskonna vormi kohta ning teisel poolajal panin koduka üle 0.5, sain jälle üle 2 koefi.

      Roma panin pärast 1. poolaega skoorima, ei vedanud alt. Kui soovitakse liigatiitli eest mängida, siis nad pidid seda tegema. Egiptuse prints lõi ära, kuid mäng lõpetati viigiga ja vähemuses.

      Kobenhavni panin skoorima pärast 1. poolaega, jäädi teisel poolajal kaotusseisu, mis tegi head meelt, ja külalistel löödi puur täis, mäng lõppes 4:1.

      City üle 0.5 + Vitesse mängus koguväravad üle 0.5. City jäi esimesel poolajal kaotusseisu ja Vitesse esimene poolaeg lõppes 0:0, otsustasin combo teha, et City skoorib ja Vitesse mäng lõppeb vähemalt väravaga. City skooris 2 korda ja Vitesse võitis 2:0.

      Lazio mäng võttis kõige rohkem higistama. Teisel poolajal vaatasin statistikat ja Fiorentina pealelöögid olid 5 ja raami 4. EI jebinud kaua panin külalised skoorima. Skooriti. Aga kuidas? Lisajal võttis kohtunik appi videokorduse ja määras selle abil lilladele penalti.

      Pärast esimest poolaega panin Barca skoorima, seda ka tehti.

      Benfica bet oli niisama tehtud, teisel poolajal juhiti 3:0 60.minutiks, võõrsil meeskond oli vähemuses. Pidi tulema.

      KAOTUSED

      2 täiesti ajuvaba piletit lipsas sisse. Ma ei teinud vastubette, kuna olin võidus kindel, aga nagu jalgpallimaailmas armastatakse öelda - pall on ümmargune. Ja ega ilma kaotusteta ei saa ka päris...


      Panin mõlemad skoorima. Mõlema meeskonna statistika rääkis selle poolt, pidi olema esimese poolaja pilet, kuid eksisin. Esimene poolaeg läks kodu 3:0 ette, mõtlesin, et super, teine poolaeg tehakse see pull ära. Kollid küll tulid, kui ainult kodu poolt. Lõppskoor jäi 6:0. Mismoodi? Ei tea.. See oli kõige valusam pilet, kuna ma olin kahe vahel, kas BTTS või üle 2.5. Kodu on liigas üle 30 värava sisse lasnud, kuid seekord läks nii..



      Combopilet. Augsburgi panin pärast 1. poolaega skoorima. Huntide vastu jäädi kaotusseisu, kuid statistika oli helge ning hundikari oli ühe punase tõttu vähemuses. See tuli kergelt. Aga mis ei tulnud kergelt oli Sampdoria värav. Oldi kaotusseisus, Bolognal oli punane, statistika lubas väravat, kuid teisel poolajal lasti hoopis endale sisse ja mäng lõppes 3:0.

      Kolmas kaotus oli lambine ehku peale minek.

      68EURi kandsin välja, jätkan 130EURiga.

      Kommentaar


        #18
        Kui sa siia nende panuste kohta prematch midagi ei kirjutanud, siis ju suht pointless mingit kokkuvõtet teha?

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Kui sa siia nende panuste kohta prematch midagi ei kirjutanud, siis ju suht pointless mingit kokkuvõtet teha?
          Pluss 1. Suht random on sellisel viisil midagi lugeda.

          Kommentaar

          Working...
          X