320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe esitleb: Fänniturniir 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Küsin lihtsalt puust ja punaseks. Ütleme näiteks https://en.wikipedia.org/wiki/2010_FIFA_World_Cup see MM.

    Kas siis, kui küsitakse parimat väravakütti, siis kes võidupanus?
    Või kui küsitaks, et kes lööb kõige rohkem väravaid, mis oleks siis võidupanus?

    Või on sel juhul iga pilet kaotatud pilet?
    Väga võimalik, et ka siis on void. Kõik oleneb, kas tegu on parima väravalööjaga, isikuga, kes lööb teistest rohkem või mis iganes.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #77
      Purgis. Aitäh toetajatele, aitäh abikätele, aitäh osalejatele!

      Palju õnne veelkord ka Pantritele, kes tegid jälle tükikese ajalugu. Üheksa turniiri, seitse erinevat võitjat. Esimesed mõtted juubeliturniiri osas on juba olemas, aga eks enne kohtume suvel. Ilmselt.

      Kommentaar


        #78
        Pantrite fännisatsi jaoks on sportliku poole pealt saavutatud kõik mis võimalik. 2014 võitsime Rahvaliiga A tasandi, aasta hiljem tuli Soccerneti Sõprade turniiri võit ning nüüd Fänniturniir võit!

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Mis kuradi promo? Romario kirjutas eelneval ööl, et äkki lisaks pulli pärast Fänniturniirile ka koefitsiendid. Tegin mingi poole tunniga tüütu manuaalse töö ära ja panin üles. Loomulikult panin nendega täiesti mööda ja need, kes teadsid, teenisid mõned eurod sealt. Nii nagu tegu oli fun üritusega, nii ka panustega. Reaalselt oli see tegevus, mis röövis mu laupäeva ja panustajate hulk oli mingi 5 kokku. Käive 40 eurot. Sitaks suur promo.

          Eripanuse küsis Pets. Kuna MVP sõnastus tundus eriti lamp, parim väravalööja oli liiga lihtne, siis pakkusin talle, kas Romario lööb teistest kõige rohkem. Antud juhul mõelge korraks, kas Romario oleks võitnud näiteks H2H Kivistoga võitnud. Ei oleks ju? Järelikult ta ei löönud kõigist kõige rohkem. Aga kuna mu sõnastus oli megapuine. Täiesti pask, siis vaatasin finaali ära ning selgitasin Petsile, miks ma voidisin selle panuse.

          Vastuseks sain sõimu stiilis "Betsafe on külaputka", et "ma ikka higistasin selle pärast" ja "mis ma veel vabanduseks välja mõtlen". Aga ma mõistan sind.

          Betsafe ettevõttena annetab ja toetab igasugust tegevust ja sporti (seejuures ka eilset turnat) päris piisavalt ma leian. Kas järgmisena läheb Pets õllejoojate foorumisse ja halab, kui masendav õlu see Alecoq ikka on.

          Ainuke kriitika, mis on legitiimne, on panuse sõnastus. Ja teinekord ole arvestavam isikuga, kes vaatamata su püüdlustele teenida raha minu vastutulekult inimestele funni tekitada (ma ei räägi siinkohal eripanusest) ehk siis konkreetselt eksimusi ära kasutada, lasi su panused läbi.
          Kui tegemist oli naljapanusega, kas tahad väita, et kõik need viis said raha tagasi ja oleksid saanud raha tagasi ka siis, kui Mario poleks parrimaks väravakütiks saanud? Kõlab nagu kelmus - raha võtame vastu aga välja ei anna.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Kui tegemist oli naljapanusega, kas tahad väita, et kõik need viis said raha tagasi ja oleksid saanud raha tagasi ka siis, kui Mario poleks parrimaks väravakütiks saanud? Kõlab nagu kelmus - raha võtame vastu aga välja ei anna.
            Koefitsiente ei pakutud sellele ja selles see probleem oligi. Raha oleks tagasi saanud ka siis, kui 4 väravaga oleks parimaks väravakütiks tunnustatud Kivisto. Ja antud panust kasutas vaid üks inimene.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              #81
              Kahtlemata üks sümpaatsemaid fänniturnasid. Tase oli mõnusalt ühtlane, hästi palju tuttavaid nägusid platsil, elektrooniline tabel, uus äge Kalevi hall, finaalist otseülekanne netti jpm. Kui millegi peale viriseda siis on see toitlustus. Amps paistab nagu katk levivat mööda spordirajatisi. Tundub, et nende ärimudel on üles ehitatud sellele, et moosivad haldajat ja lüpsavad hiljem klienti. 4 eurine õlle ja poole ürituse pealt kinni pandud toitlustus on ikka natu piinlik. Keegi võiks turna lõpuni mingi pop-up burksiputka õue püsti panna. Saaks korraliku kasumi ja saaks seda Ampsu vastu keppida.

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Koefitsiente ei pakutud sellele ja selles see probleem oligi.
                Aga PETS ju konkreetselt sellele asjale(parim väravakütt) ju sinult siin samas foorumis koefitsenti paluski? Kas sa siis selgitasid talle varasemalt, et see mis ta palus, ei ole see millele ta panustada saab?
                Okei, kogu see panustamise ei peaks hoopis siia kuuluma aga üsna inetu lugu ikkagi.

                Turniirist ka. Õnne Kaljule, teenitud võit võiks vast öelda. Oli tore turniir, tänud korraldajatele ning osalejatele.
                Mõned tähelepanekud:
                1) Turniiri fänn - Koeru nr. 11 - väike poiss kes Koeru mängu ajal üksi trummi tagus ja ergutas. Tõmmates sellega kaasa ka Narva mängu ajal muud pundid. Väga lahe.
                2) Ampsu laul oli tase.
                3) Loodan, et Tatikate osalemine nüüd kuidagi tavaliste RL satside lainet endaga kaasa ei too.
                4) Turniir püsis vist isegi täitsa ilusti ajakavas.
                5) Kas on mõeldud turniiri alustamise peale paar tundi varem?

                Kommentaar


                  #83
                  Väga vinge turna oli, viimased kaks mängu läksid muidugi alkoaurude peal ja sai kena full body experience. Oleks võinud selle finaali ära võtta ikka, sest mine tea millal järgmine kord finaali saab

                  pennal muidugi taevasse ära, süüdistan selles palli, platsi, putsasid ja löögiajal mõttes olnud kaelakee häält

                  Pantritele muidu igati teenitud võit, palju õnne Järgmine aasta sooviks näha: Welco ja Tammeka fänne

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                    3) Loodan, et Tatikate osalemine nüüd kuidagi tavaliste RL satside lainet endaga kaasa ei too.
                    Korraldajal ei ole kohustust kõiki soovijaid turniirile vastu võtta, seega on RL lainetus välistatud.

                    5) Kas on mõeldud turniiri alustamise peale paar tundi varem?
                    Tavaliselt on Aastalõputurniiri päev jagatud pooleks ja kasutada on olnud muu turniiri keskel õhtune auk, mida ei anna palju pikemaks venitada. Kui peaksime ka tulevikus saama endale sellise tühja päeva nagu tänavu, siis on see kindlasti kaalumisel.

                    Kommentaar


                      #85
                      Mul tuli siin üks mõte vahepeal seoses aastalõputurniiriga. Kas te fänniorganisatsioonid ei tahaks oma noortele mingit üllatust teha mõni turniir?

                      A la Nõmme Kalju U16 tiimile lampi kaasa elada või Florakad enda U13 poistele. Te ei kujutaks ise ka ette, kui palju see noortele indu annaks ja neid klubiga samastaks. Jah, saan aru, ruumi on vähe ja värki, aga kas keegi on midagi sellist Eestis teinud üldse?

                      Või ok, mitte Aastalõputurniiri raames, aga kas või mingi suvaline liigamäng tulevikus.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Mul tuli siin üks mõte vahepeal seoses aastalõputurniiriga. Kas te fänniorganisatsioonid ei tahaks oma noortele mingit üllatust teha mõni turniir?

                        A la Nõmme Kalju U16 tiimile lampi kaasa elada või Florakad enda U13 poistele. Te ei kujutaks ise ka ette, kui palju see noortele indu annaks ja neid klubiga samastaks. Jah, saan aru, ruumi on vähe ja värki, aga kas keegi on midagi sellist Eestis teinud üldse?

                        Või ok, mitte Aastalõputurniiri raames, aga kas või mingi suvaline liigamäng tulevikus.
                        Pantritel on selline plaan tegelikult päris pikalt peas keerelnud ja lähiajal saab ka kindlasti teoks. Tänavu sai näiteks ka duublimängul päris korralik möll koos püroga püsti pandud.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Pantritel on selline plaan tegelikult päris pikalt peas keerelnud ja lähiajal saab ka kindlasti teoks. Tänavu sai näiteks ka duublimängul päris korralik möll koos püroga püsti pandud.
                          Jup, aga ma just mõtlen nagu noortemänge. Ma enda ajast mäletan, et aastalõputurniir oli selles mõttes põnevam, kuna kogus rohkem publikut selle ümber ja siis ikka kõik vanemad kogunesid ja sai päris vihaseid andmisi näha. See pealtvaatajate faktor on täiega äge ja sellest on siin väga puudust tunda, ka noortel.

                          Ja teine positiivne pool oleks see, et noored ka tunnetavad seda klubilist kuuluvust või nii... Ma arvan vähemalt.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            #88
                            Kunagi mingil Kalevi U mängul käisime. Hooajal siis, mitte aastalõpukal. Järsku olid 2002/03 poisid.

                            Kommentaar


                              #89
                              Sooviks samuti tänada osalejaid ja korraldajaid, oli tore! Õnnitlused võitjatele!

                              Algselt postitas munz Vaata postitust
                              turniiri vaieldamatult suurim üllatus sündis väljaspool mänguplatsi - kohvik suleti kell kuus!
                              See oli tõesti suur pettumus. Just, kui mängudes oli meie jaoks pikem paus tulemas, ning kõht oli tühjaks läinud.

                              Kommentaar


                                #90
                                Mis siin üllatavat? Ampsuga tegu ju...nad ei saagi asjadest aru.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X