320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe esitleb: Fänniturniir 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Tegelt peaks igale asjale vähemalt 5 eurot võimalik panustada. Petsi puhul tegu erikeissiga.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #47
      Mario Tromp lööb kõige rohkem väravaid @30 on lisatud (läheb lukku kell 15.00).

      On veel erisoove?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #48
        Capture.jpg
        kui siit ka ei tule, siis millal veel

        https://twitter.com/Brazil_newZ subscribe : https://www.youtube.com/c/BrazilianFootballPlayersAroundTheWorld

        Kommentaar


          #49
          FC Flora

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            Seda laulu mängiti eile KÕIGEST 14 korda.

            Kommentaar


              #51
              Amps käi perse 4 euro eest..

              Kommentaar


                #52
                Vaatasin ainult finaali. Parim hetk oli, kui Pantrite staarründaja võttis mingi hetk palli lihtsalt kätte, kohendas mune ja oli valmis edasisteks tegudeks.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Seda laulu mängiti eile KÕIGEST 14 korda.
                  Ma ütleks et vähe. Aga siinkohal aplaus Pullidele laululahingu finaalis tehtud etteaste eest.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    #54
                    Kokkuvõte: ranne paistes, vasak hüppeliiges puruks, kolm võitu, üks viik, üks kaotus ja emotsioonid mõnusad. Aitäh vastastele, au korraldajatele, sel aastal oli ürituse vaib väga fain. Eks kohati läks ikka käest ära ka, Jõgevaga mängus lükati üks meie mees niimoodi portesse, et särk puruks ja kõht lõhki vastu porte teravat serva. Nii pole vaja. See pole see koht.
                    Aga kui see juhtum kõrvale panna, siis au kõigile vastastele ja üldse kõigile osalejatele. Vägev oli!

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Vaatasin ainult finaali. Parim hetk oli, kui Pantrite staarründaja võttis mingi hetk palli lihtsalt kätte, kohendas mune ja oli valmis edasisteks tegudeks.
                      Käega mängu eest kaarte ei jagatud. Paar korda võtsid väravavahid kasrist väljas käega ja polnud samuti kaarte. Tegemist oli ikkagi fänniturniiriga, kus sportlik paremus teisejärguline, peamine siiski millegi koos tegemine, nõnda ütlevad korraldajad.
                      Tänud kõigile ka minu poolt.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Käega mängu eest kaarte ei jagatud. Paar korda võtsid väravavahid kasrist väljas käega ja polnud samuti kaarte. Tegemist oli ikkagi fänniturniiriga, kus sportlik paremus teisejärguline, peamine siiski millegi koos tegemine, nõnda ütlevad korraldajad.
                        Tänud kõigile ka minu poolt.
                        Mul suht savi, kas ta sai kollase või mitte.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #57
                          Selle eest oleks pidanud mulle kohe kindlasti kollase andma. Mul on mingi haige komme tekkinud juba aastaid, et kui füüsiliselt olen täiesti läbi, siis tahan palli kätte võtta. Külajalgpall ilmselt. Või noh tegelt sai sellise debiilsusega tegeletud isegi noorteklassis.

                          Kui aastas kaks korda palli puutuda, siis on tänane hommik muidugi eriti karm, aga päris uskumatud asjad toimusid eile jah. Tänud igatahes kõikidele, oli igati vahva taas!

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas PETSPETSPETS Vaata postitust
                            30 odds võtaks vastu küll, kuuldavasti mees jõudsalt Bonzuna kava jälgind ja aasta otsa turniiriks valmistunud
                            Jackpot?
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Jackpot?
                              Betsafe andmetel Mario Tromp ei löönud kõige rohkem väravaid ja nad väidetavalt tulid mulle vastu ja ei pannud mu 5 eurost panust kaotuseks vaid andsid mulle raha tagasi 5minutit peale turniiri lõppu oli juba kiri postkastis, et nii ikka ei saa ja nali saab üks kord läbi, eks keegi ei uskunud, et Romario selleks võimeline on ja võis nalja lubada, aga noh tore turniir sellegi poolest. Promo eesmärgil ette antud koefitsiendid on küll lahedad, aga ei soovita külasaitidel selliseid asju kasutada kellelgi, tehakse endast tulenevalt kõik, et ära skeemitada see.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas PETSPETSPETS Vaata postitust
                                Betsafe andmetel Mario Tromp ei löönud kõige rohkem väravaid ja nad väidetavalt tulid mulle vastu ja ei pannud mu 5 eurost panust kaotuseks vaid andsid mulle raha tagasi 5minutit peale turniiri lõppu oli juba kiri postkastis, et nii ikka ei saa ja nali saab üks kord läbi, eks keegi ei uskunud, et Romario selleks võimeline on ja võis nalja lubada, aga noh tore turniir sellegi poolest. Promo eesmärgil ette antud koefitsiendid on küll lahedad, aga ei soovita külasaitidel selliseid asju kasutada kellelgi, tehakse endast tulenevalt kõik, et ära skeemitada see.
                                Loool. Wow

                                Kommentaar

                                Working...
                                X