320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Esiliiga A & B 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budu Vaata postitust
    Juttude järgi jääb see hooaeg Paide III viimaseks ja punt läheb laiali!
    Pullikaka, asjaosalised räägivad teist juttu.

    Kommentaar


      Ajax - Vändra oli laivis vahepeal 0-1, lõppskoor märgitud 0-0. Kumb õige?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Ajax - Vändra oli laivis vahepeal 0-1, lõppskoor märgitud 0-0. Kumb õige?
        Täna oli veel huvitavaid asju laivis.
        Võru ja TJK puhul poolajal oli 1-2 ja siis teisel poolaajal ol iseis 3:1(poolaeg 2:2). Urmaril vähe lappes oli vist.

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Täna oli veel huvitavaid asju laivis.
          Võru ja TJK puhul poolajal oli 1-2 ja siis teisel poolaajal ol iseis 3:1(poolaeg 2:2). Urmaril vähe lappes oli vist.
          Kuule taibu, ega alati minu süü ka ei ole, Futbol24 kuulutas, et Vändra lõi värava, ja kuna oli tõesti palju üheaegseid mänge, ei jõudnud ma sinna enne lõppu üldsegi helistada. Ja Võru mängul minu süü üldsegi puudub, aga ikkagi heameel, et ikka jälgite pingsalt, tasub teinekordki eksida.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Kuule taibu, ega alati minu süü ka ei ole, Futbol24 kuulutas, et Vändra lõi värava, ja kuna oli tõesti palju üheaegseid mänge, ei jõudnud ma sinna enne lõppu üldsegi helistada. Ja Võru mängul minu süü üldsegi puudub, aga ikkagi heameel, et ikka jälgite pingsalt, tasub teinekordki eksida.
            EsiliigaB-s on VAR kasutusel?
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Kuule taibu, ega alati minu süü ka ei ole, Futbol24 kuulutas, et Vändra lõi värava, ja kuna oli tõesti palju üheaegseid mänge, ei jõudnud ma sinna enne lõppu üldsegi helistada. Ja Võru mängul minu süü üldsegi puudub, aga ikkagi heameel, et ikka jälgite pingsalt, tasub teinekordki eksida.
              Jalgpall.ee teeb futbol24 alusel laivi?
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Jalgpall.ee teeb futbol24 alusel laivi?
                Oh seda püha lihtsameelsust, muidugi kasutan igasuguseid võimalusi. Kuna oli palju mänge, siis ei jõudnud enne lõppu küsima, et kes lõi.

                Kommentaar


                  loll küsimus võibolla, aga kas meie jalgpalliliidul mingit keskset e-lahendust pole, kuhu igalt liigamängult tehniline ametnik või sekretär kohapealt olulist infot väravate, kaartide jmt kohta sisestaks? futbol24 asemel võiks siis juba mõne betting saidi laivi jälgida, neil vähemalt raha mängus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas El President Vaata postitust
                    loll küsimus võibolla, aga kas meie jalgpalliliidul mingit keskset e-lahendust pole, kuhu igalt liigamängult tehniline ametnik või sekretär kohapealt olulist infot väravate, kaartide jmt kohta sisestaks? futbol24 asemel võiks siis juba mõne betting saidi laivi jälgida, neil vähemalt raha mängus.
                    Kasutan lisa infoallikana nii futbol24, flashscore ja ka muid infoallikaid. Annavad heliga märku, kuhu helistada tasub. Eriti just Premium mängude puhul panen skoorimuutuse kirja juba siis, kui internetipilt veel järele jõudnud ei ole. Seega julgen väita, et enamus skoore ja isegi väravalööjad on enne kirjas, kui socceneti live selle ilmutab, kuna jälgin ju ka soccerneti laivi. Vahel tuleb küll ka valeinfot, kui väravat ei loeta, aga selle vea saab parandada.

                    Ajax-Vändra mängul pakuti väravat umbes 78. minutil. Kuna samaaegselt toimus siiski 9 mängu ja väravainfot tuli mujaltki, siis jõudsin selle mänguni alles pärast lõpuvilet.

                    Huvitav küsimus oleks hoopis see, et näiteks Premium liiga mänge vahendavad Futbol24, Flash, Livescore ja veel mingid. Kas igal mängul on mitu toimetajat kohal, või teeb üks inimene mitmele firmale kaastööd?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust

                      Huvitav küsimus oleks hoopis see, et näiteks Premium liiga mänge vahendavad Futbol24, Flash, Livescore ja veel mingid. Kas igal mängul on mitu toimetajat kohal, või teeb üks inimene mitmele firmale kaastööd?
                      Neil oli 249 mängu samal ajal. Ei jõudnud helistada.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Kasutan lisa infoallikana nii futbol24, flashscore ja ka muid infoallikaid. Annavad heliga märku, kuhu helistada tasub. Eriti just Premium mängude puhul panen skoorimuutuse kirja juba siis, kui internetipilt veel järele jõudnud ei ole. Seega julgen väita, et enamus skoore ja isegi väravalööjad on enne kirjas, kui socceneti live selle ilmutab, kuna jälgin ju ka soccerneti laivi. Vahel tuleb küll ka valeinfot, kui väravat ei loeta, aga selle vea saab parandada.

                        Ajax-Vändra mängul pakuti väravat umbes 78. minutil. Kuna samaaegselt toimus siiski 9 mängu, siis jõudsin selle mänguni alles pärast lõpuvilet.

                        Huvitav küsimus oleks hoopis see, et näiteks Premium liiga mänge vahendavad Futbol24, Flash, Livescore ja veel mingid. Kas igal mängul on mitu toimetajat kohal, või teeb üks inimene mitmele firmale kaastööd?
                        mu mõte oli selles, et staadionil oleks ametlik sekretär, kes ei teeks kaastööd ühelegi vahendajale. onlain protokolli peetaks jalgpalliliidu ametlikus kanalis, kasvõi piiratud ligipääsuga, kui ei taha kõigile otse jagada. ma ei tea, kuidas täpselt see korvpallis on lahendatud (kas mängu sekretariaadist tuleb ka info veebi?), aga seal on ju laialt levinud live skoor ja statistika, mida ilmselt ei tehta flashscore jmt pealt ega telefonitsi.

                        Kommentaar


                          Operatiivsus on oluline, aga kõige primaarsem peaks olema siiski info korrektsus. Võta see minut ja lase väravatel end "ära kinnitada", skaudid on vahel ikka liiga ennatlikud ja märgivad reeglitevastase värava ära, aga liiga ametlik kanal ei tohiks endale selliseid eksimusi lubada. Eriti kui see viga on üle 10 minuti. Kui ma oleks Vändra poolehoidja ja ei saaks staadionil olla ning usaldaks ametlikku kanalit ja mu emotsioonidega nii mängitaks, siis ma oleks küll päris kuri.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas El President Vaata postitust
                            mu mõte oli selles, et staadionil oleks ametlik sekretär, kes ei teeks kaastööd ühelegi vahendajale. onlain protokolli peetaks jalgpalliliidu ametlikus kanalis, kasvõi piiratud ligipääsuga, kui ei taha kõigile otse jagada. ma ei tea, kuidas täpselt see korvpallis on lahendatud (kas mängu sekretariaadist tuleb ka info veebi?), aga seal on ju laialt levinud live skoor ja statistika, mida ilmselt ei tehta flashscore jmt pealt ega telefonitsi.
                            Mis mõttes koostöö? Nad toimetavad jalkastaadionil ikka iseseisvalt. Kossus on teine lugu, seda infohulka saab siiski vaid mängupaigalt sisestada. Olen ikka mõelnud, et kas seal infot kontrollitakse ka või sõltub kõik sisestaja(t)e täpsusest. Panen kogemata lauapalli valele ja nii jääbki ilmselt?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Neil oli 249 mängu samal ajal. Ei jõudnud helistada.
                              Ära ironiseeri, vaid püüa oma enda ürituste tulemused siin foorumis korralikult kokku arvestada, pead ka aegajalt vabandama.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Mis mõttes koostöö? Nad toimetavad jalkastaadionil ikka iseseisvalt. Kossus on teine lugu, seda infohulka saab siiski vaid mängupaigalt sisestada. Olen ikka mõelnud, et kas seal infot kontrollitakse ka või sõltub kõik sisestaja(t)e täpsusest. Panen kogemata lauapalli valele ja nii jääbki ilmselt?
                                küsimus on pigem selles, et kas jalgpalliliit pole tekitanud elektroonilist protokollisüsteemi? kõik need kolmandad skooripakkujad ei puutu üldse asjasse. kuhugi ju pannakse kohtuniku otsused kirja staadionil? märkmikku? selline info võiks ametlikku kanalisse elektrooniliselt sisse joosta - võibolla mitte kõik, aga vähemalt olulisem: väravad, penaltid, kaardid. ametliku veebilehe toimetaja siis vaatab, mida üles panna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X