320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premiership 2002/2003 - kes särab?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Premiership 2002/2003 - kes särab?\'

    Originally posted by T20s


    Originally posted by Jaan


    Originally posted by Stennur


    Kes-kus, kes siin, kes seal, kes põhis kes varus - aga Citylt saite ikka kotti..
    Juhtub. Kusjuures City on see aasta suht tugev. Eelmise n2dala 3-0 suhkar Leedsilt oli Leedsi h22 6nn ja City eba6nn. Ise saite kobaga viigi West Hamilt, keda me eelmine n2dal 4 kotiga kostitasime. Ja muuseas, Arsenal peaks j2rgmine aasta tegema m2nguvormide eelesitluse. Noh, nagu filmidega tehakse, et publiku arvamust teada saada. Miks? Need triibud sokkide peal on ikka v2ga imelikud ja nii kodu kui v66rsil vorm n2evad v2lja suhteliselt homoseksuaalsed.
    On siis jälle vaja kritiseerima vaja (mölisema) vaja hakata?

    Stennur lihtsalt konstanteeris fakti, Lp. Jaan aga spekuleeris negatiivselt...

    See selleks, aga Spursi ja Gunnersi omavaheline sõimlemine on küll juba pehmelt öeldes nilbeks muutunud! Mind isiklikult jätab küll suhteliselt külmaks, kuidas ntx. Spursil läheb, ma ei kritiseeri nende tegemisi, kellele see õige head teeb? Seetõttu vist mingisuguse loogika tõttu ma ei olegi \'\'Õige\'\' Arsenal fänn?

    Rohkem Päikest...!
    Oot-oot, kust sa siit Spursi ja Goonerite sõimlemist välja lugesid? Kui sa võrdled seda näiteks Sunderlandi ja Newcashi vahelisele diskussioonile või siis ühe \"hullu\" sõjakäigule Birminghami vastu, on ikka tegemist lastemänguga.

    P.S. Ja on vale öelda, et lp. Jaan spekuleeris negatiivselt. Eks ta ikka samuti konstanteeris fakti.
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Premiership 2002/2003 - kes särab?\'

      Originally posted by Jaan
      Ja muuseas, Arsenal peaks j2rgmine aasta tegema m2nguvormide eelesitluse. Noh, nagu filmidega tehakse, et publiku arvamust teada saada. Miks? Need triibud sokkide peal on ikka v2ga imelikud ja nii kodu kui v66rsil vorm n2evad v2lja suhteliselt homoseksuaalsed.
      Mu meelest on ikka su sügavalt isiklik traagika, kui arsenali vorm sinus homoseksuaalseid tundeid tekitab. arsenal aga presenteeris oma vormi austatud publikumile juba aprillis - seega laiem avalik arvamus nende kohta on juba ammu teada.

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Premiership 2002/2003 - kes särab?\'

        Originally posted by SleepWalking


        Originally posted by Jaan
        Ja muuseas, Arsenal peaks j2rgmine aasta tegema m2nguvormide eelesitluse. Noh, nagu filmidega tehakse, et publiku arvamust teada saada. Miks? Need triibud sokkide peal on ikka v2ga imelikud ja nii kodu kui v66rsil vorm n2evad v2lja suhteliselt homoseksuaalsed.
        Mu meelest on ikka su sügavalt isiklik traagika, kui arsenali vorm sinus homoseksuaalseid tundeid tekitab.
        Kusjuures homoseksuaalseid tundeid tekitab minus mitte üksnes arse**** vorm, vaid ka üks rootsi mees selles vormis...
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Premiership 2002/2003 - kes särab?\'

          Originally posted by vello99


          Originally posted by SleepWalking


          Originally posted by Jaan
          Ja muuseas, Arsenal peaks j2rgmine aasta tegema m2nguvormide eelesitluse. Noh, nagu filmidega tehakse, et publiku arvamust teada saada. Miks? Need triibud sokkide peal on ikka v2ga imelikud ja nii kodu kui v66rsil vorm n2evad v2lja suhteliselt homoseksuaalsed.
          Mu meelest on ikka su sügavalt isiklik traagika, kui arsenali vorm sinus homoseksuaalseid tundeid tekitab.
          Kusjuures homoseksuaalseid tundeid tekitab minus mitte üksnes arse**** vorm, vaid ka üks rootsi mees selles vormis...

          So f**** what?!?

          Ma lihtsalt eilsest lõbusast olekust kirjutasin veidi noriva alatooniga lause, millest mingi mõttetu poleemika tekkinud on.

          Vaatame siis teema pealkirja (jah millest ma olen juba 2 korda mööda kirjutanud) ja leiame, et me kõik särame siin oma teadmiste ning oskuste, homofoobsete ja gay\'like suhtumistega.

          Vorm. Koduvorm on ju mõnus moodne, isegi ilus võiks öelda. Eks see võõrsil vorm jääb sellele kollasele alla ja kohutas tegelikult algul ka mind.

          Mis puudutab mängijaid, siis jah Kanu ja Freddy on homod. Mis teha - juhtus. Ja minu vana tuttav Jaan ärgu sel teemal eriti sõna võtku, sest on ju temagi vastavate kalduvustega, nagu minagi ja nagu sügaval sisimas ka kõik teie sealpool säravat või siis kurjust täis ekraani.

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Premiership 2002/2003 - kes särab?\'

            Allo

            No jah Jaan ja Stennur on siis lõpuks oma tõelist palet paljastamas ma vaatan.
            Kaua, liiga kauaks, olete mehed kapis olnud ja viimane aeg välja tulla.
            Üks on loll ja teine on laisk ja mina pean üksipäini rabama.
            Aga selge on see, et mõlemad mehed säravad. Ahjaa ja muuseas kui teada tahad Stennur, siis sina oled rohkem sealpool pruuni joont kui Jaan

            :P:P:P

            Mis aga puutub Arsenali vormi, siis mul on suht pohhui, mängigu millega iganes, peaasi et nad Premieri ei võidaks

            PS! Spurs on ka nõme

            Elagu Southampton, Sheffield Wendsday ja Derby County!!!!

            Norides
            Eestlane Finsbury Parkis

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Premiership 2002/2003 - kes särab?\'

              Originally posted by Chazlor
              Elagu Southampton, Sheffield Wendsday ja Derby County!!!!
              Nojah, aga vaata need kaks viimast on sel hooajal paraku, noh kuidas seda öelda, kuidagi teemavälised.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Premiership 2002/2003 - kes särab?\'

                Originally posted by Chazlor


                Allo

                No jah Jaan ja Stennur on siis lõpuks oma tõelist palet paljastamas ma vaatan.
                Kaua, liiga kauaks, olete mehed kapis olnud ja viimane aeg välja tulla.
                Üks on loll ja teine on laisk ja mina pean üksipäini rabama.
                Aga selge on see, et mõlemad mehed säravad. Ahjaa ja muuseas kui teada tahad Stennur, siis sina oled rohkem sealpool pruuni joont kui Jaan

                :P:P:P
                Kuule, luuserklubide poolehoidja. Kumb on andekam - mina v6i Stennur? AGa praegu l2hen oma pangaarvet tshekkima...
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Premiership 2002/2003 - kes särab?\'

                  Originally posted by SleepWalking


                  Mu meelest on ikka su sügavalt isiklik traagika, kui arsenali vorm sinus homoseksuaalseid tundeid tekitab. arsenal aga presenteeris oma vormi austatud publikumile juba aprillis - seega laiem avalik arvamus nende kohta on juba ammu teada.
                  Ma olengi 22rmiselt traagiline inimene. Sinu lause vigastas praegu minu isiksust ning ma olen sunnitud paar tundi nutma.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Premiership 2002/2003 - kes särab?\'

                    hmm flo lõi oma debüüdil värava.
                    elaguu

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Premiership 2002/2003 - kes särab?\'

                      Originally posted by EricCantona


                      hmm flo lõi oma debüüdil värava.
                      elaguu
                      Siin peab kuskil mingi irooni peituma. Kindalsti kuskil on, aga ma lihtsalt ei saa aru.
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Premiership 2002/2003 - kes särab?\'

                        Chelsea jätkab sealt kus eelmine aasta pooleli jäädi: viike on kohutavalt palju.

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Premiership 2002/2003 - kes särab?\'

                          Lee Hughes - ootamatu kangelane. Juba päris minevikumeheks tituleeritud, ometi oli ta võtmemängija WBA esimeses võidumängus Premier\'is.
                          Ja muidugi Nicolas Anelka...
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Premiership 2002/2003 - kes särab?\'

                            Vassell pole oma tehnikat kaotaud vähemalt Ja kiirus ka super.... Aga pidi ta vigastada saama. muidu oleks Portugali vastu värava löönud ja oleks jälle tehtud mees olnud :P Aga oleks on tore poiss
                            Pärtel Tomberg

                            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                            http://www.isepankur.ee
                            info@isepankur.ee

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Premiership 2002/2003 - kes särab?\'

                              David Moffatt, Sport England-nimelise organisatsiooni juht avaldab Guardian\'is arvamust, et Inglise jalgpalliliigad (või vähemalt Premiership) tuleks sulgeda, st lõpetada tõusud divisjonist ja väljalangemised. Muidu ootab väiksemaid klubisid finantskrahh:
                              http://football.guardian.co.uk/comment/story/0,9753,788093,00.html

                              Noojah...eks neid halbu näiteid viimastest aastatest muidugi on - Coventry ja Derby näiteks on kõrgemast seltskonnast varisemise järel tohututes võlgades siplemas. Kuid mis on mõte mängida igavesti 1.divisjonis? Kes sellega nõus oleks? Klubide fännidelt ja mängijatelt ei saa ometi võtta seda unistust - pääsemisest sinna kõige kõrgemale.
                              On ju ka näiteid väiksematest klubidest, kes korra üles tõusnuna on sinna suutnud pikemaks ajaks püsima jääda - Charlton kasvõi.
                              Mitte ei tahaks suletud liigat näha. Pigem tuleks mõelda, kuidas väiksemaid klubisid suurtele järele aidata - võimalusi pisut võrdsemaks tehes kasvõi. Olgu siis maksimaalpalga vms abil. Kerge see ei ole, aga unistus peab ometi alles jääma...
                              See viimane tuleb minu kui vana QPR-i fänni hingest.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Premiership 2002/2003 - kes särab?\'

                                Originally posted by mcnamara


                                Originally posted by Chazlor
                                Elagu Southampton, Sheffield Wendsday ja Derby County!!!!
                                Pigem ikka Sheffield Wednesday...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X