320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Iseteeninduskassad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Kino lahutamatuks osaks on popcorn ja nachod. kui meeldi, ära käi kinos.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      Kino lahutamatuks osaks on popcorn ja nachod. kui meeldi, ära käi kinos.
      Äkki ka luristamine ja mölisemine. Kui ei meeldi, ära käi kinos!

      Kommentaar


        #63
        Mõned inimesed ei oska lihtsalt vaikselt süüa. Ei kinos, ei lõunalauas. Nendega pole midagi teha.

        Kusagil Artises võib olla on tõesti imelik popcorni süüa.
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Kino lahutamatuks osaks on popcorn ja nachod. kui meeldi, ära käi kinos.
          Käid seal pikniku pidamas või filmi vaatamas?

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
            Mõned inimesed ei oska lihtsalt vaikselt süüa. Ei kinos, ei lõunalauas. Nendega pole midagi teha.

            Kusagil Artises võib olla on tõesti imelik popcorni süüa.
            Artises müüakse popcorni?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Artises müüakse popcorni?
              kahjuks mitte
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                kui oma kotiga lähed, siis ei saa kotti alusele panna, kohe hakkab kääksuma.
                Ei hakka, ütleb Prisma püsiklient.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Ei hakka, ütleb Prisma püsiklient.
                  +1, kuigi ei ole püsiklient.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    #69
                    Coop hakkab pakkuma võimalust tellida ostukorv toidukappi

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                      Tegin täna experimenti, et palju see turva seal jälgib. Ei teagi kas teda kiita, aga pood mida iga jumala päev külastan on selline, kus turvat näed aru harva. Samas, aga tundub et seal istub mingi terasema silmaga düüd.
                      Lasin taas kiiresti asjad nagu automaadivalangust korvis läbi ja ruttasin maksma... ja tuligi "Ostukontroll" ekraanile. Ja siis märkan, et turvaruumi uks avaneb ja turvasell pistis pea ukse vahelt välja umbes nagu, et mulle end näidata ja läks oma "kabinetti" tagasi ning paar sekki hiljem ekraanile ilumus kiri, et võin maksta.
                      Vähemalt sain teada, et kontrollivad nad neid iseteenindusi palju hoolikamalt kui võiks arvata

                      Ps. Meie foorumis usun, et neid töökaid mehi jätkub ja võiks selgitust anda
                      Ostukontroll tuleb suvaliselt süsteemi järgi, mitte keegi ei vajuta nuppu.
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas check Vaata postitust
                        Seda esimest poolt ei kommenteeri, sest noh, elu väljaspool Tallinnat...

                        Aga ma tean, et see plaat on siin foorumis kunagi juba käinud, aga tõmban korra uuesti käima - kas Maximas ja Rimis on ikka see variant kasutusel, et laod oma tavaari korvi/kärusse ja siis pead need kassas uuesti välja võtma, et ükshaaval läbi piiksutada? Kui nii, siis sry, aga ei saa kuidagi mõista, et kuidas see mugavam/kiirem on, kui Coopi/Selveri lahendused?
                        Mulle endale tundub Selveri süsteem selles mõttes ebamugav, et ma tahaks kottidesse panna asju nende raskuse ja katkiminemise järjekorras vms, aga poes nad ei paikne ju selles järjekorras?

                        Nii on sitaks kiirem, et viskad kõik enam-vähem kärusse ära ja kassa juures võtad välja endale sobivas järjekorras. Samas ma nendin, et suure ostu puhul ma eelistaks kassiiri praegu. Aga noh e-poed on oluliselt lihtsam ja mõtekam lahendus.

                        Minu jaoks on endiselt arusaamatu küsimus, miks keegi peaks Tallinnas tänapäeval iganädalaselt poes suuroste tegemas käima?
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Mulle endale tundub Selveri süsteem selles mõttes ebamugav, et ma tahaks kottidesse panna asju nende raskuse ja katkiminemise järjekorras vms, aga poes nad ei paikne ju selles järjekorras?

                          Nii on sitaks kiirem, et viskad kõik enam-vähem kärusse ära ja kassa juures võtad välja endale sobivas järjekorras. Samas ma nendin, et suure ostu puhul ma eelistaks kassiiri praegu. Aga noh e-poed on oluliselt lihtsam ja mõtekam lahendus.

                          Minu jaoks on endiselt arusaamatu küsimus, miks keegi peaks Tallinnas tänapäeval iganädalaselt poes suuroste tegemas käima?
                          Aga palun väga! Võta selveris käru/korv ja topi kõik sinna. Iseteenindus kassas pane need kõik otse kotti; mitte ära hakka neid ükshaaval läbi veel enne seda piiksutama mis on suur ajakulu.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Aga palun väga! Võta selveris käru/korv ja topi kõik sinna. Iseteenindus kassas pane need kõik otse kotti; mitte ära hakka neid ükshaaval läbi veel enne seda piiksutama mis on suur ajakulu.
                            Sa piiksutad neid ju nagunii ükshaaval poes läbi? Sama aeg ju?

                            Ainuke positiivne asi selle juures on minu meelest see, et Rimi ja Prisma iseteeninduskassad on nii väikesed lihtsalt, et suuroste seal ei olegi võimalik teha. Mingi kuni 10 asja ostes on suht savi ju.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #74
                              piiksutamise aeg on sama (eelduselt et seadmed töötavad sama asjalikult). Vahet tuleb sellest mitu korda sa kaupa ümber laed (kotti, korvi, kaalule..)

                              Coop ja Selver FTW, Rimi ja Prisma istugu sisse.

                              E-poed presidendiks!


                              ----

                              E-poodide puhul käib närvidele see, et enne sisselogimist ei näe kas on vabu kulleriaegu. (ecoop ja selver). Või siis kui laod ostukorvi täis ka vahepeal on keegi aja ära bronninud.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                E-poed presidendiks!


                                ----
                                +10000

                                Aga samas, kui sa e-poest suuremat tavaari ostad, siis järelikult sa suuri oste ju füüsiliselt ei tee? Sellisel juhul suht suva minu meelest.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X