320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Iseteeninduskassad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Hah jaa mu kodu juures väikeses maximas hea käia ka, pidevalt iseteeninduskassad tühjad ja isegi õhtusel tipptunni ajal inimesed seisavad järjekorras seal tavakassade taga (2 kassat lahti) ja iseteeninduses on vaid mõni üksik. Pidevalt satun mõtlema, et on ikka inimestel aega ja tahtmist suures järjekorras passida.
    nende jaoks ei ole probleem klienditeenindajale tere öelda.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      Samas on muidugi lahe, et me sel teemal üldse jaurame. Või nagu ühes teises foorumis vaieldi lõputult, kes peab vastava pulga panema kassalindile - eelmine või järgmine klient. Sest veerand sajandit tagasi olid inimesed õnnelikud sellegi üle, kui pidid kõigest tund aega järjekorras seisma, et kilo sardelle kätte saada.
      Pulga paneb eelmine otseloomulikult. Peale pulga panemist ei ole tarvis lindi lõpus edasi seista, vaid liigu samm eemale, siis saab järgmine inimene enda korvi tühjendama hakata. Mingi austus võiks teiste inimeste vastu ikka olla!

      Kommentaar


        #48
        Toetan madalapalgaliste ametikohtade säilimist ning üldjuhul iseteeninduskassasid ei kasuta. Müüjale "Tere" ning "Kena päeva" soovida pole ka probleemiks.
        Aga üldiselt on iseteendinduskassade näol tegu toreda lahendusega, et hajutada järjekordi. Expresskassad võiks ka tagasi tulla, aga oleks vist naiivne loota, et inimesed "maksa siin kui sul on alla viie asja" limiidist kinni peaks.

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Expresskassad võiks ka tagasi tulla, aga oleks vist naiivne loota, et inimesed "maksa siin kui sul on alla viie asja" limiidist kinni peaks.
          Prismas on (vist valikuliselt) iseteeninduse välisseina peal, et käruga mine minema. Väga ei osata lugeda. Aga nuh, kõik ei peagi seda oskama. Pealegi, siis on võimalik mõnel tarka panna.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            #50
            Minu pärast mingu oma käruga Prisma kassasse. Isegi teen seda vähest.
            Närvi ajab kui need kärudega inimesed laovad oma hunniku kola lihtsalt peale skännimist sinna pakkimisalale. Kui skännitud ja makstud, siis hakkavad alles kotti laduma. Mida perset sa neid kohe kotti ei või laduda? Idioodid!
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              #51
              Prisma iseteeninduskassad pole just teab mis intuitiivse liidesega. Mul võttis aega, et aru saada, kuidas seal kohe asjad pakkimisalal oma kotti laduda (alati pole ju vaja uut osta) nii, et tuluke punasesse ei läheks. Lõpuks suutsin selle nupu ikka üles leida ekraanil. Tänaseni aga ei tea, kas on võimalik ka kogunenud boonust iseteeninduskassas kasutada. Ja kui peaks unustama puuviljad õiges kohas ära kaaluda, siis vist ka jama majas?

              Igapäevaselt käin Rimis ja see on väga mugav. Kaubamajas / Selveris on alati närv pisut püsti, et kas äkki unustasin midagi läbi piiksutada... Tavakassasse eksin haruharva, sest ei meeldi järjekorras seismine.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Ainult autistid võivad teisiti arvata.
                Jaak Madison kasutas samasuguseid argemente eilses "Suud puhtaks".
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  #53
                  Miks eluline teema läbusse tõsteti?

                  Kommentaar


                    #54
                    Kui erivaid süsteeme kasutada pidevalt siis mingil hetkel võib tekkida segadus, et mis süsteem nüüd parasjagu kasutusel antud poes on. Või kui satud üldse poodi kus puudub iseteeninduskassa siis või järjekorras ennast ära ehmatada tuletades meelde kas lasid kõik tooted läbi või mitte.

                    Kommentaar


                      #55
                      Arenevad asjad. Maksmine kolib mobiili selveris ja kaubamajas https://www.partnerkaart.ee/et/mtasku

                      Kommentaar


                        #56
                        Ei tea kuidas teistes Apollo kinodes aga Pärnu Apollo kinos on ka iseteeninduskassad olemas, päris mugavaks see elu tehtud. 21. sajand on tore.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          #57
                          21 sajand ostab piletid internetist ning näitab neid piletikontrollile telefonist.

                          Kommentaar


                            #58
                            Oeh zelee.......

                            Ma mõtlesin seal söögi ostmist (nachod, popkorn jms näkside ja joogi jaoks iseteeninduskassad)

                            Iseteeninduskassast piletid ei saa osta.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Minu pärast mingu oma käruga Prisma kassasse. Isegi teen seda vähest.
                              Närvi ajab kui need kärudega inimesed laovad oma hunniku kola lihtsalt peale skännimist sinna pakkimisalale. Kui skännitud ja makstud, siis hakkavad alles kotti laduma. Mida perset sa neid kohe kotti ei või laduda? Idioodid!
                              kui oma kotiga lähed, siis ei saa kotti alusele panna, kohe hakkab kääksuma.

                              Kommentaar


                                #60
                                Käid kinos söömas? Tahaks nüpeldada alati neid kes kinos kõvasti enda popcorni ja muud jura söövad. Krõmps krõmps valjult üle saali.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X