320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Solvujate Vabariik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Solvujate Vabariik

    Elagu meie Vabariik, kus saab vabalt solvuda iga asja peale! See aasta on alanud mõnusalt viljakalt.

    1) Miks kurat ei mängitud aastavahetusel hümni!?
    2) Miks kurat oli aastavahetuse show saatejuhiks mingi vene aktsendiga mees?

    Omalt poolt lisaks ka mõned asjad, mille peale jõudsin juba täna solvuda.

    3) Miks kurat ei juhtinud ETV aastavahetuse programmi suurte rindadega ja avara dekoteega tsikk!?
    4) Miks kurat ei võinud Klavan seda väravat juba enne lüüa? Kornereid anti ju varemgi.
    5) Miks Klavan ei võinud lüüa täpsemalt posti kõrvale seda lööki?
    6) Miks Klavanil polnud mängusärgi all sinimustvalget särki kirjaga "Elagu Eesti" vms? Kollast ju all polnud, milles probleem? Armastab ta üldse Eestit või on ära tõusnud seal välismaal oma kõrge palgaga?


    Eelmise aasta lõpus kirjutas keegi hea artikli eestlaste solvumisest aga ei leidnud seda kahjuks nüüd kohe ülesse.

    Solvumisrikast uut aastat!
    Joga Bonito!!!

    #2
    Selle aasta parim teema for sure
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      #3
      Olen solvunud, et seda teemat juba varem polnud ja nüüd solvusin, et selline teema üldse tehti aga muidu väärt teema

      Kommentaar


        #4
        Tahtsin olla esimene vastaja, aga polnud
        Nüüd olen solvund...

        Kommentaar


          #5
          TIPP-50 | Pärnits, Ilves, Kaljulaid ja teised ehk 2017. aasta 50 suurt solvumist

          Kommentaar


            #6
            Lisaks sellele, et aastavahetusel ei lastu hümni juhtisid Rahvusringhäälingu saadet ju venelane, naine ja homo! KAS ME SELLIST EESTIT TAHTSIMEGI?

            Kommentaar


              #7
              Ma olen solvunud, et teie olete solvunud. Või siis mina polegi solvunud, vaid lihtsalt elan teile kaasa? Või tegelikult pole teie solvunud, vaid püüan endas tühimiku täita?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Lisaks sellele, et aastavahetusel ei lastu hümni juhtisid Rahvusringhäälingu saadet ju venelane, naine ja homo! KAS ME SELLIST EESTIT TAHTSIMEGI?
                hümn-savi
                venelane- väga savi
                naine- veel savim
                homo-kõige savim

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Lisaks sellele, et aastavahetusel ei lastu hümni juhtisid Rahvusringhäälingu saadet ju venelane, naine ja homo! KAS ME SELLIST EESTIT TAHTSIMEGI?
                  Lisa siia juurde veel naabrite mõnitamine.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    hümn-savi
                    venelane- väga savi
                    naine- veel savim
                    homo-kõige savim
                    Mul on sinusuguste tolerastlike-kosmopoliitide pärast piinlik.

                    Kommentaar


                      #11
                      Ma olen solvunud Eesti Loto peale. Kingiloosiga pidi iga teine pilet võitma. Ostsin kolm, ei võitnud midagi
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Mul on sinusuguste tolerastlike-kosmopoliitide pärast piinlik.
                        nuta mulle padi, eika.

                        Kommentaar


                          #13
                          EV100 ja NO99 saaks ilus finaal olema.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Lisaks sellele, et aastavahetusel ei lastu hümni juhtisid Rahvusringhäälingu saadet ju venelane, naine ja homo! KAS ME SELLIST EESTIT TAHTSIMEGI?
                            oleks Angela Aak ka kitra tinistanud, oleks täislaks olnud

                            Kommentaar


                              #15
                              Kusjuures see Everti hümniversioon oleks sobinud sinna paugutamise taustaks väga hästi.

                              Mõnu ülevaade ka:
                              LUMEHELBEKESTE AASTA | Mina solvun, sina solvud, tema solvub, kõik solvume!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X