320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Solvujate Vabariik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Eks nad pead endi Sutropi viha, ängi, pettumuse kuhugi suunama.
    Kõlaks loogiliselt, kuid minumeelest Sutrop tegi 1-0 Asseriga debattis. Seda enam mind üllatas Asseri valimine.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Kõlaks loogiliselt, kuid minumeelest Sutrop tegi 1-0 Asseriga debattis. Seda enam mind üllatas Asseri valimine.
      Debatti ei vaadanud aga tundus, et valimiseelses kõnes tõmbas Sutrop endale ise vee peale.
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        #63
        Ma olen veidi sitas seisus selle Mäggi teemaga. Nimelt oleks tema ministriks panemine miskit erakordselt debiilset. Sa ei võta suhtekorraldusfirma juhti ministriks. Lihtsalt ei pane, noh. Seal on karm huvide konflikt ja see pole lihtsalt normaalne.

        Tema öeldud lausete puhul ei tea ma isiklikult konteksti. Paberilt lugedes on nad nõmedad, aga samas tundub ka veidi trollimise kaudu valupunktidele tähelepanu suunamine.

        Probleem on nüüd selles, et kui keegi võtaks tõsiselt sõna ja teeks punkti A Ratasele selgeks, et nii pole väga normaalne, siis peaksid seda võiduks punkti B apologeedid ja vagiinawoolfid, kes on viimasel ajal ka rajuradikaalseks läinud. Igasugu pöördumised, sõimlemised, kõikide teistsuguste misogüünideks ja fašistideks sõimamine. Ehk kui Mäggi võetaks maha, siis tõmbaks nad veel rohkem rinna õhku täis.

        Ja see hirmutab mind veelgi enam, sest ma olen aastaid sotse valinud, kuid EKRE mängutulekuga on sotsidel miskit väga rikki läinud. Ma mäletan siiani situatsiooni, kus ma lugesin artiklit, et sotsid võtavad järgmise valimistsükli põhivastasseisuks EKREle vastandumise. Sõitsin parasjagu kulaklikult takso tagaistmel ja mõtlesin, et fakk küll. See tähendab nüüd ju automaatselt seda, et sotsid muutuvad ise samamoodi räuskajateks ja EKRE, mis sinnani oli selline naljakas partei, mis lollitas veidi lihtsalt Tallinna TV-s, sai platvormi. Ehk EKRE ütles midagi trolli, sotsid kukkusid pröökama, EKRE oli rõõmus.

        Asi ongi viinud selleni, et kui ma kohtusin eelmine aasta ühe padusotsiga, siis ta küsis: "Kas sa toetad pagulasi?"
        Mina vastasin: "Sõjapõgenike abistamist toetan, ma ei saa aru hüsteeriast, kuna hetkel toimib taustakontroll väga hästi ja kui kontroll on paigas, siis on okei."
        Sain seepeale teada, et ma olen praktiliselt fašist.

        Seejärel tuli jutuks kooseluseadus ja palgalõhe ja feminism. Natuke ka Vagiina Woolfi. Ütlesin: "Ma ei saa aru, miks kooseluseadus ei tööta, miks peaks kedagi kottima, kes kellega koos elab. Feminismiteemat pole ma nii oluliseks pidanud, kuna ühiskonnas on ka olulisemaid teemasid, et Vagiina Woolf on veidi liiga rajult naljakalt radikaalne."
        Sain seepeale teada, et ma olen täielik misogüün.
        Kui mingi naine ütles seepeale, et ei, Mõnu pole päris misogüün ja nii. Siis lendasid da haussi sotsiaalteadustes kõrgete teaduskraadidega varustet mehed, kes teadsid otseallikatest, et mõnu on koguaeg olnud sitane misogüün (kuigi ma pole nende inimestega eales kohtunud).

        Seejärel läkski sotside poliitika selliseks, et kõigile taheti EKRE moel molli anda. Näiteks sain teada, et ma olen nüüd valitsuse arvates ilge rikkur ja muidusööja, ehkki ma üürin korterit, toetan last ja ka ema, käin kohati kolmel kohal tööl, mistõttu vaba aega väga polegi. Aga ikkagi olevat ma "õnnelikum" ja "ma peaks rohkem panustama". Noh, et suvaline pensionär või vihane tööline, kellele visatakse väike lisasumma kätte, mis muidugi hinnatõusudega ära süüakse, et tema võidab. Mina lihtsalt "panustan rohkem". Jah, see oli mingi poliittehnoloogiline geniaalne hüüdlause, et ikka kõik oleks õnnelikud. Kui ma selle peale midagi ütlesin, siis selgus, et õige sotsi arvates olen ma kulak ja vaestevihkaja. Ehk ma teenivat üle keskmise ainult tänu "õnnele" ja need, kes raha juurde saavad on "vähem õnnelikud". Kui ma ütlesin, et sisuliselt võtate te enda valijatelt raha ära ja annate Keskerakonna valijatele. Kas see veidi kognitiivset dissonantsi ei tekita? Siis tehti mök ja äk.

        Ehk sisuliselt on sotsid end Vagiina Woolfilikult mänginud olukorda, kus väikestki konservatiivsust näitav inimene on automaatselt EKREiit, mistõttu on need inimesed neilt ära liikunud.

        Kes ei nõua palganumbrite avaldamist ja kes kobiseb midagi palgalõhe vastu ja kes ei pea kooseluseadust hetkel esimeseks mureks, vaid pigem selliseks number 2 stiilis mureks, see liigub ka kohe ära, kuna saad teada, et sa oled ikka täielik EKREiit.

        Ja kui sa tunned, et hinnad lähevad jubedalt kallimaks, üüriturul käib mingi totaalne mürgel, aga muudkui räägitakse, kuidas ühiskond on rohkem soliidne, siis oled vapsee reformar, kes tahab muudkui vaeseid koorida.

        Samal ajab särab kuradi Keskerakond ja tahab renoveerida Linnahalli (no milleks?), teha tasuta ühistransporti (aga bussiliinegi pole?), teha lennujaama Pärnusse (no milleks?), raudteed Haapsallu (no milleks?).

        Käisin hiljaaegu näiteks ühe kesikuga lõunal, kus ta rääkis, et kui hea mõte on Haapsalu raudtee. Ma küsisin, et seal on ju mingi 6000 elanikku, sadamat taga pole, et kuidas see ära tasub? Tema ei teinud teist nägugi, et ilgelt kasulik olla. No muidugi, kui ta on mingi Haapsalu poliitik.

        Või siis need kuradi riiklikud üürimajad. Et see pidi jubedalt heaks kõik muutma. Küsisin korra, et mul oli hiljaaegu Jõgeval korter, mida sain välja üürida nii, et maksti kommunaalid. Müües sain kolmetoalise hea remondiga korteri eest 8000 eurot. Küsisin, et kas see ei tähenda, et mul kaotab see kinnisvara igasugu väärtuse. Väideti, et eiei, kõik on ilgelt broo, hoopis tõuseb kõik ja puha. Et piirkondi tuleb ikka aidata.

        Ja lõpuks oled muidugi lihtsalt ilge joodik, kuna kõige muuga pole sotsid kunagi eksinud, neljakordne populaarsuse langus on lihtsalt joodiklus ja tahe protestida kalli õlle vastu, mille on ka tekitanud hüsteeriline ajakirjandus. Endise sotside valijana on see ainus osa, milles ma neid toetan. Ehk alkohol peakski kallis olema.

        Ehk olukord on täpselt nagu EKRE toetajatega suheldes, kus sa oled paugupealt: täpselt ekre retoorika, kus oled:
        - liberast
        - pedearmastaja
        - kodumaa reetur
        - muidu värdjas

        Ühesõnaga hästi tehtud! Väga hästi tehtud.

        Sorry for off-topic.

        P.S. Ja hiljaaegu kuulsin, et sotside peakontoris on päriselt plaan, et võtta uuteks valimisteks ka põhiteemaks kooseluseaduse lõplik töössepanek. No see on tore ja puha, aga kui taas on üks valimine, kus ekre jaurab perekonnaväärtustest ja Vooglaiust, Isamaa hüpitab Viilmaad süles ja sotsid jooksevad vikerkaarelippudega ringi ja ERR teeb viimase suud puhtaks enne valimisi taaskord kooseluseadusest (eelmiste KOV valimiste eel tehti! Saate aru, KOV valimiste põhiline teema on kooseluseadus!?), siis soovin sotsidele edu. Ja minge persse.

        Kommentaar


          #64
          Haapsalus siiski 10 000 elanikku. Mis küll ei tee raudteed rohkem mõttekaks.
          Aga hea lugemine.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
            Debatti ei vaadanud aga tundus, et valimiseelses kõnes tõmbas Sutrop endale ise vee peale.
            eilses, 29.04. Keskpäevatunnis väitis H. Meerits(ca 7:30), et M. Sutropi avaldused kõlasid hüsteeriliselt
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              #66
              Ja see hirmutab mind veelgi enam, sest ma olen aastaid sotse valinud, kuid EKRE mängutulekuga on sotsidel miskit väga rikki läinud.
              Oeh, ka sina, Brutus. Aga parem hilja, kui mitte kunagi.
              Tegelt on sotsid alati sellised olnud, rääkimata nende hardcore toetajatest, viimasel ajal on nad ennast lihtsalt toredalt paljastanud. Aga põhilise laksu said nad mitte EKREga vastandumise tõttu, vaid oma idiootliku aktsiisipoliitikaga, mis paljastas ka selle, et majanduspoliitilistes küsimustes on nad eluaeg täielikud lambad olnud.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                eilses, 29.04. Keskpäevatunnis väitis H. Meerits(ca 7:30), et M. Sutropi avaldused kõlasid hüsteeriliselt
                http://media.kuku.ee/keskpaevatund/k...nd20180428.mp3
                Muuli ja Riikoja olid ta suhtes sama kriitilisel arvamusel oma reedeses saates.

                Kommentaar


                  #68
                  Sotside valijat ei koti aktsiisipoliitika, ausalt.

                  Kommentaar


                    #69
                    Sotsialism ja klassiviha, kus ma seda enne kuulnud olen...
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Sotside valijat ei koti aktsiisipoliitika, ausalt.
                      Eksid. Need virgiiniavagiinlased, karikäsperastid ja muu taoline kaader on küll küll kõige häälekamad ja veendunumad sotside valijaid aga neid on liiga vähe, et olla nö tavavalija. Meenuta, et mõne aasta eest tõusis sotside populaarsus 20-e kanti, kuskil 10-15 kanti on see olnud pea alati ja neist enamus valijatest polnud mingid fanaatilised vasakliberaalid. Ka uuringud on näidanud, et sotside populaarsus on langenud kõige enam väiksema sissetulekuga inimeste seas ja eriti vist Lõuna-Eestis. Kõlab väga selle sihtgrupi moodi, kellele hinnad ja seega aktsiisid on vägagi olulised.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                        Eksid. Need virgiiniavagiinlased, karikäsperastid ja muu taoline kaader on küll küll kõige häälekamad ja veendunumad sotside valijaid aga neid on liiga vähe, et olla nö tavavalija. Meenuta, et mõne aasta eest tõusis sotside populaarsus 20-e kanti, kuskil 10-15 kanti on see olnud pea alati ja neist enamus valijatest polnud mingid fanaatilised vasakliberaalid. Ka uuringud on näidanud, et sotside populaarsus on langenud kõige enam väiksema sissetulekuga inimeste seas ja eriti vist Lõuna-Eestis. Kõlab väga selle sihtgrupi moodi, kellele hinnad ja seega aktsiisid on vägagi olulised.
                        Aktsiisid on pigem pind neil, kes niigi sotse ei sallinud. Sama oleks öelda, et kui keski toetus kukub, siis on põhjuseks korruptsioon. Aktsiisitõus on terviseministri poolt loogiline nõue ja selle pealt läheks ära üsna väike osa valijaist. Pigem on lahkujateks ikka klassikaline aotside toetuskond, mis on läinud refide manu.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Aktsiisid on pigem pind neil, kes niigi sotse ei sallinud. Sama oleks öelda, et kui keski toetus kukub, siis on põhjuseks korruptsioon. Aktsiisitõus on terviseministri poolt loogiline nõue ja selle pealt läheks ära üsna väike osa valijaist. Pigem on lahkujateks ikka klassikaline aotside toetuskond, mis on läinud refide manu.
                          Muidu solidaarsus ja asjad on toredad värgid, aga kui riik hakkab natuke liiga palju juba inimeste rahakotti kergendama, siis tuleb vaadata riigi ette otsa need kes seda ei tee.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                            Muidu solidaarsus ja asjad on toredad värgid, aga kui riik hakkab natuke liiga palju juba inimeste rahakotti kergendama, siis tuleb vaadata riigi ette otsa need kes seda ei tee.
                            Maksukoormus ei ettevõtjale ega tavakodanikule ei ole sisuliselt kasvanud, tegelt. Pigem isegi vastupidi. Sõnades muidugi on maksud laes jms
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              #74
                              Olen jätkuvalt seisukohal, kui meie riigi põhiprobleemid on kas homoseksuaalid saavad ennast registreerida, kas 70 põgenikku tulevad siia või ei( enamus lähevad niikuinii Berliini poole) siis me elame hästi, väga hästi. Elu on ilus.

                              Kommentaar


                                #75
                                Asi pole (utreeritult öeldes kunagi) palju sa maksad, vaid mida sa selle eest saad.

                                See Mäggi lisamine on suht-koht (kirjutamata?) reeglite vastane ja... - tänasel päeval arvan, et päris hea lüke (Kesk on suutnud alati reegleid nihutada) ja elavadab asju (vast paremas suunas). Huvitav.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X