320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Solvujate Vabariik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Eks see sõnastus oli seal vale. Pigem on naljakad need inimesed.

    "Eurovisioon on ilgelt mõttetu üritus. Ainult homod on ja sitt muusika. Olen väga närvis. Iial enam ei vaata."
    (läheb aasta mööda, inimene vaatab eurovisiooni)
    "Eurovisioon on ilgelt mõttetu üritus. Ainult homod on ja sitt muusika. Olen väga närvis. Iial enam ei vaata."
    (ja korda niimoodi kuni elu lõpuni)

    ja

    "Superstaari saade on ilge pask. Sealt pole ühtegi normaalset lauljat ja pubekate pärast võidab vale laulja. Olen väga närvis. Iial enam ei vaata"
    (läheb paar aastat mööda, tuleb uus hooaeg, inimene vaatab uuesti Superstaarisaadet)
    "Superstaari saade on ilge pask. Sealt pole ühtegi normaalset lauljat ja pubekate pärast võidab vale laulja. Olen väga närvis. Iial enam ei vaata"
    (ja korda niimoodi kuni elu lõpuni)

    ja

    "Eestis on elu ilgelt pask, valitsus on kõiges süüdi. Olen väga närvis ja võiks ometi uus valitsus tulla"
    (on valimised ja tuleb uus valitsus)
    "Eestis on elu ilgelt pask, valitsus on kõiges süüdi. Olen väga närvis ja võiks ometi uus valitsus tulla"
    (ja korda niimoodi kuni elu lõpuni)
    aitäh eika, nii ma mõtlesingi ( läbi telefoni õudsalt junn oma mõtteid detailselt kirja panda )

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Mulle õudsalt meeldivad need tegelased
      - Eurovisiooni ma küll ei vaata, täielik homode üritus
      - Superstaari saade on nii mõttetu, kes seda jama ikka vahib, ainult pubekad
      - Eestis on elu nii perses, kõiges on süüdi valitsus
      - Aivar Pohlak on meie jalgpalli valudes alati süüdi
      - Real Madrid võidab ainult läbi kohtuniku pasa.
      - iga allahi usku on terrorist

      ..
      Mulle ÕUDSELT meeldivad need tegelased, kes üritavad näida nii intelligentsetena ja ära panna, aga ei ole suutnud enda elutee jooksul ühte Eesti grammatika suurimat viga selgeks teha. Väga kurb kui inimesed tahavad teiste arvamusi maha teha ja alavääristada, aga ise lasevad end täis.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Mulle ÕUDSELT meeldivad need tegelased, kes üritavad näida nii intelligentsetena ja ära panna, aga ei ole suutnud enda elutee jooksul ühte Eesti grammatika suurimat viga selgeks teha. Väga kurb kui inimesed tahavad teiste arvamusi maha teha ja alavääristada, aga ise lasevad end täis.
        Mis juhtus? Päevad? Moldova päike hakkas pähe? Viimane Tinderi deit läks kehvalt?

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Mis juhtus? Päevad? Moldova päike hakkas pähe? Viimane Tinderi deit läks kehvalt?
          Aivar Pohlaku loosung seal oli ilmselgelt mõeldud väga väga otseselt mulle. See on nagu süütevedeliku pritsimine lahtisesse tulle.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Mis juhtus? Päevad? Moldova päike hakkas pähe? Viimane Tinderi deit läks kehvalt?
            Naaber varastas öösel liivakastist liiva ära.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
              Naaber varastas öösel liivakastist liiva ära.
              Väga sitt nali kui see oli seda üldse.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Aivar Pohlaku loosung seal oli ilmselgelt mõeldud väga väga otseselt mulle. See on nagu süütevedeliku pritsimine lahtisesse tulle.
                Ole nüüd rahulik. Ei tasu näha tonti seal, kus seda ei ole. Ma rääkisin pigem üleüldiselt. Kui sulle läks see hinge, siis läks ju asja ette. Ma kindlasti ei soovi mingisse lolli vaidlusesse astuda ja tekitada läbi foorumi mingi idiootne vaidlus. Ja kokkuvõttes, sa ise jagad ise kõigile teravaid noote läbi sarkasmi noodi. Ja nüüd kui tehakse vb kaudselt vihje sulle, lähed sa väga isiklikuks, kas keegi tunneb eesti keelt või mitte. Natukene imelik pole su jaoks või?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Ole nüüd rahulik. Ei tasu näha tonti seal, kus seda ei ole. Ma rääkisin pigem üleüldiselt. Kui sulle läks see hinge, siis läks ju asja ette. Ma kindlasti ei soovi mingisse lolli vaidlusesse astuda ja tekitada läbi foorumi mingi idiootne vaidlus. Ja kokkuvõttes, sa ise jagad ise kõigile teravaid noote läbi sarkasmi noodi. Ja nüüd kui tehakse vb kaudselt vihje sulle, lähed sa väga isiklikuks, kas keegi tunneb eesti keelt või mitte. Natukene imelik pole su jaoks või?
                  Miks sa arvad kohe, et ma nüüd ma ei tea räigelt solvusin või reaalselt nüüd tõesti üritan mingit biifi luua? Tavaline Off topic teema ja siis nägin sarkastilist viisi, kuidas nn vastu panna läbi vana hea eesti keelelise norimise. Siin ei olnud mitte midagi isiklikku ja ei tasu sul samamoodi näha tonti seal, kus ei ole. Ei ole mina nii katki, et siin midagi hinge võtta ja ei ole sina ka. Seega minupoolt oli tegu lihtsalt naljaka ärapanemisega muud midagi. Peace ja Respect

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Väga sitt nali kui see oli seda üldse.
                    Pole tänu väärt, teinekordki
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Miks sa arvad kohe, et ma nüüd ma ei tea räigelt solvusin või reaalselt nüüd tõesti üritan mingit biifi luua? Tavaline Off topic teema ja siis nägin sarkastilist viisi, kuidas nn vastu panna läbi vana hea eesti keelelise norimise. Siin ei olnud mitte midagi isiklikku ja ei tasu sul samamoodi näha tonti seal, kus ei ole. Ei ole mina nii katki, et siin midagi hinge võtta ja ei ole sina ka. Seega minupoolt oli tegu lihtsalt naljaka ärapanemisega muud midagi. Peace ja Respect
                      Kas sa tõesti arvad, et sinu keelekasutus on selline, mille pealt teistele näpuga näidata?
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dareth Vaata postitust
                        Kas sa tõesti arvad, et sinu keelekasutus on selline, mille pealt teistele näpuga näidata?
                        ei, aga see polnudki asja point.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Mulle õudsalt meeldivad need tegelased
                          - Eurovisiooni ma küll ei vaata, täielik homode üritus
                          - Superstaari saade on nii mõttetu, kes seda jama ikka vahib, ainult pubekad
                          - Eestis on elu nii perses, kõiges on süüdi valitsus
                          - Aivar Pohlak on meie jalgpalli valudes alati süüdi
                          - Real Madrid võidab ainult läbi kohtuniku pasa.
                          - iga allahi usku on terrorist

                          ..
                          Ainult üks sinu punktidest ei vasta tõele (puht isiklikust vaatevinklist). Kuigi sina oled kirjutanud irooniliselt, a la see on sarkasm.
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                            Lihtsaim oli viimasele postile vastata, aga jah, ma siiralt imestan, sest tegu on ju konservformaadiga ja mõjub nagu metsik roos vol 8. Mõtlesin, et need ajad on telemaastikul ümber,, et seda viitsiks keegi vaadata. eurovisioonist ma saan isegi aru, aga sstarist pärast kolme-nelja hooaega mitte.
                            https://www.emor.ee/nadala-top-10-vaadatavamat-saadet/

                            Teisena vaadatuim saade Eestis. Üldiselt ei tasuks nii üleolev olla, enamus siinsest foorumist vaatavad ju Eesti spordiliigasid ka huviga. Tase samamoodi kehva, aga tore ikka jälgida kui mõni noor talent pead tõstab ja kuidas ta areneb. Puändiks mõni ilus värav või noh, enamvähem vaimukas kommentaar Mihkel Raualt superstaaris.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                              https://www.emor.ee/nadala-top-10-vaadatavamat-saadet/

                              Teisena vaadatuim saade Eestis. Üldiselt ei tasuks nii üleolev olla, enamus siinsest foorumist vaatavad ju Eesti spordiliigasid ka huviga. Tase samamoodi kehva, aga tore ikka jälgida kui mõni noor talent pead tõstab ja kuidas ta areneb. Puändiks mõni ilus värav või noh, enamvähem vaimukas kommentaar Mihkel Raualt superstaaris.
                              Ma ei olnud üleolev, vaid siiras küsimus. Spordiga ma siiski paralleele ei tooks, tegu on ikkagi minu meelest suht ajale jalgu jäänud meelelahutusformaadiga, umbes nagu keegi püüaks kuulust ja kummalist maale tuua. Ja see meeletu vaht veel selle ümber, nojah. Aga rahva hääl võrdub jumala hääl miinus maksud.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Viige oma telekad pandimajja ja teie elud on õnnelikumad. #eioletelekat #eluonpriima
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X