Lehekülg 1, kokku 9 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 164
    Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane Eesti meedia kommentaatorid

Oleks vist aeg ka sellele kanalile teema teha. Kuna Postimees ja kanal12 kuuluvad ühte kontserni (eesti meedia) siis olekski paslik sellise nimega teema teha, kuhu alla siis tulevad nii Postimehe, kui ka kanal 12 jalgpalli kommentaatorite kohta käiv jutt.

Igatahes tänase Celta Vigo - Real Madridi mängu lõpus kommentaator üllatas. Kas Vincent tõesti oskab hispaania keelt või improviseeris mida Casemiro rääkida võib?

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Just mõtlesin, et antud teemat oleks vaja avada.
    SBT12 võitja

SBT1; SBT3; SBT8; SBT10, SBT20 - III koht

komeet Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Hispaania keele oskajaks ma ennast nüüd kindlasti ei nimetaks, aga elementaartasandil aru saan. Õnneks keskmine jalgpallur suurt üle elementaartasandi ei räägi ka
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Mulle meeldib vincenti puhul see, et ta saab mängust hästi aru ning suudab ka elementaarsete asjade kõrval selgitada et miks ja kuidas. Ei ole väga levinud Eesti spordikommentaatorite seas.
    fänn on kuningas, mängija aga teener.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Kuna Postimees ja kanal12 kuuluvad ühte kontserni (eesti meedia) siis olekski pasklik sellise nimega teema teha, kuhu alla siis tulevad nii Postimehe, kui ka kanal 12 jalgpalli kommentaatorite kohta käiv jutt.
    Pask jah.

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Mulle meeldib vincenti puhul see, et ta saab mängust hästi aru ning suudab ka elementaarsete asjade kõrval selgitada et miks ja kuidas. Ei ole väga levinud Eesti spordikommentaatorite seas.
    Nõus. Kõik on tasakaalus- huumor, mängumõstmine,faktid ja erapoolikus. Hetkel ilmselt parim mees Eestis kes kommenteerib jalgpalli.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Minu arust võiks kommentaatoritele lihtsalt eraldi teema olla. Paljud kommenteerivad nii ühes kui teises kanalis mingil ajahetkel.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Eesti koondislane Kasutaja allarn avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Kui juba kiitmiseks läks, siis tõepoolest, au Vincentile, minu hinnangul ka hetkel kõige parem kommentaator.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ilmselt Eesti Meedia mingi pikem (võib olla mitte nii pikem) siht oleks spordikanal? Või lepitakse üksikute ülekannetega Postimehes ja veel üksikumate ülekannetega Kanal12-s?
    SBT12 võitja

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ilmselt Eesti Meedia mingi pikem (võib olla mitte nii pikem) siht oleks spordikanal? Või lepitakse üksikute ülekannetega Postimehes ja veel üksikumate ülekannetega Kanal12-s?
    Mulle isegi täitsa meeldib nii nagu praegu on. Ei suru igapäevaseid kordusi peale ja täitsa soliidne arv spordiülekandeid. Olümpia ajal ilmselt täiskavaga spordikanal?

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas enrito Vaata postitust
    Mulle isegi täitsa meeldib nii nagu praegu on. Ei suru igapäevaseid kordusi peale ja täitsa soliidne arv spordiülekandeid. Olümpia ajal ilmselt täiskavaga spordikanal?
    No näiteks praegu on Eesti mõistes kõva võrkpallilahing käimas, aga striimist ei viitsi väga vaadata. Tahaks diivanil lösutades ühe nupuvajutusega seda HD-kvaliteedis näha. Aga ei saa...
    SBT12 võitja

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Mis sel kvaliteedil viga on, peamine, et ikka panus toitis.

Jalgpall24 Kasutaja JanK avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Nõus. Kõik on tasakaalus- huumor, mängumõstmine,faktid ja erapoolikus. Hetkel ilmselt parim mees Eestis kes kommenteerib jalgpalli.

mulle meeldib vincenti puhul see, kuidas ta lauseid lõpetab. justkui pärast lause lõppu algab vaatlus ning analüüs. polegi ammu kuulnud, et kellegi lause nii kiirelt lõpu saab.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Minu jaoks on sellel hooajal suurim üllatus, et Juri Butšakov nii pädev spordikommentaator on.
    SBT12 võitja

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Mis värk sellega on, et olgu ERR, tv3/viasat või Eesti Meedia- ikka on vaja see Enden abikommentaatoriks ajada. Ma pole vist elus nii piinlikku kommenteerimist kuulnud kui see tänane Jennisei vs Kalev oli. Endenil on kalduvus järjepidevalt mingeid mängijaid tümitada. Üheks selliseks oli näiteks Kangur, kellele Enden olenemata esitusest alati puid alla pani (nüüd on küll vist temaga leppinud). Ja neid mängijaid on veelgi. Eelmisel aastal näiteks Harper. Aga see tänane ristiretk Briscoe oli vastu oli täiesti uus tase. Alates avaminutist ei teinud Isaiah ühtegi õiget liigutust. Briscoe annab ideaalse söödu korvi alla, kus keskmängija selle ära puterdab. Sööt pask. Briscoe annab 2-1 olukorras söödu Kangurile, kes selle sisse paneb. Sööt pask. Keegi ei tee teravust ja Briscoe teeb teravust korvi alla ja teenib vea ning vabakad. Lahendus pask. Rääkimata visetest, mis olid kõik valel ajal ja vales kohas võetud. Lisaks pidev soigumine, et mees ainult isetseb ja kuidas ikka tegelt võiks Timmu Sokk platsil olla. Nagu, mida vittu?

Siis mõtled, et äkki olen ise idioot ja vaatad statsi. Parima efektiivsusega Kalevi mees platsil- Briscoe. Enim resultatiivseid sööte- Briscoe. Resultatiivseim mängija- Briscoe. +/- näitaja samuti plussis (vastupidiselt näiteks Timmule). Jah, mees teeb hooti idiootsusi platisl. Aga sellist kommentaari pole ka mõtet eetrisse lasta, mis on lihtsalt ühe mehe järjepidev tampimine.

Eesti koondislane Kasutaja Staadium avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Oleks vist aeg ka sellele kanalile teema teha. Kuna Postimees ja kanal12 kuuluvad ühte kontserni (eesti meedia) siis olekski paslik sellise nimega teema teha, kuhu alla siis tulevad nii Postimehe, kui ka kanal 12 jalgpalli kommentaatorite kohta käiv jutt.

Igatahes tänase Celta Vigo - Real Madridi mängu lõpus kommentaator üllatas. Kas Vincent tõesti oskab hispaania keelt või improviseeris mida Casemiro rääkida võib?
    Vaatasin mängu järgset kommentaari ja mind üllatas inglasest kommentaator, kes mingi poole jutupealt kogu Casimiiriga jutuajamise ümber tõlkis. Vot see oli tase! Tegelt ta teeb seda iga jummala mäng la Ligas
    Vinc on muidugist tubli mees
    Messi...The never ending legend!

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Kas Hispaania liiga mängudest on võetud eesmärgiks näidata iga nädal kas Reali või Barcelona mängu ? Et näiteks Getafe- Leganes ei kotiks kedagi ? Siiski hea,et üldse midagi näidatakse �� nii,et hea töö Kaljuveer & co.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
    Et näiteks Getafe- Leganes ei kotiks kedagi ? Siiski hea,et üldse midagi näidatakse �� nii,et hea töö Kaljuveer & co.
    No aga olgem ausad, tegelt ei kotigi...
    SBT12 võitja

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Getafe - Leganesi mängu reiting oleks ilmselt mingi neli inimest.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Getafe - Leganesi mängu reiting oleks ilmselt mingi neli inimest.
    Kogu liiga kurbmäng ongi see, et kui välja arvata Barca, Real (ja äkki ka Atletico), siis kõik teistsuguste nimedega mängukooslused on kõigil jummala savi.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud