320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Meedia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    Ah, mine puu taha. Asjalik kommentaar, kui tahad karjumist ja kiljumist, siis muidugi.
    Nõus, näha oli, et kodutöö oli tehtud, aga eks see koostöö muidugi pisut kohmakas oli aegajalt.

    Kommentaar


      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
      Ah, mine puu taha. Asjalik kommentaar, kui tahad karjumist ja kiljumist, siis muidugi.
      Kommentaaril võiks ikka elu sees olla ,mitte nagu kuulaks kahe suvalise tüübi olmejuttu,kes arutavad etteantud teemal.Kui see nii hea oli ja ettevalmistus tasemel,siis miks üks mees järjekindlalt mingist Barkast rääkis,kui teine omakorda Barcast ?

      Kommentaar


        Aavo Sarap? Seda vana pole mingi 10 aastat kuulnud (liialdatult öeldes).

        Kommentaar


          Minu arust väga vinge, et Sarap jälle kommenteerima toodud! Loodan, et koostöö saab jätku.

          Kommentaar


            Jap. Sarapit oli igati meeldiv taaskord kuulata. Jagab seda teemat igati. Kasvõi see, et miks Bale välja võeti.. jne.

            Kommentaar


              Loodetavasti "harjutab" mmi jaoks.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                huvitav ka peale Klavani üleminekut hakkab kanal12 serie-A ülekandeid ka tegema?! 😜

                Kommentaar


                  Algselt postitas Herr Vaata postitust
                  huvitav ka peale Klavani üleminekut hakkab kanal12 serie-A ülekandeid ka tegema?! ��
                  Tunne ütleb pigem, et Itaalia liiga oleks veel igavam eestlase jaoks kui Hispaania oli.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Tunne ütleb pigem, et Itaalia liiga oleks veel igavam eestlase jaoks kui Hispaania oli.
                    Ronaldo JA Klavan ühes liigas. Veitsa võiks ju jumet asjal olla?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Ronaldo JA Klavan ühes liigas. Veitsa võiks ju jumet asjal olla?
                      Meie vutihaigete jaoks küll, jah. Aga keskmine vaataja ma eeldan, ei ole päris nii haigeid kui meie. Kuigi puht huvipärast tahaks teada kui palju näiteks elclassico ajal vaatajaid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Meie vutihaigete jaoks küll, jah. Aga keskmine vaataja ma eeldan, ei ole päris nii haigeid kui meie. Kuigi puht huvipärast tahaks teada kui palju näiteks elclassico ajal vaatajaid.
                        Ma pean ennast selliesks harju keskmiseks jalkasõbraks. Vaatan kõiki Manku mängu ja enamik suurturniiride mänge. Meistrite liigat (sans eelnimetatu) vaatan harva, Euroopa liigast ei vaatagi. El Classicost on jumala pohhui ja Millaano derbyst samuti. AGA Serie As Ragnarit vaataks kindlasti, samamoodi vaatasin Augsburgi mänge Eurospordist ja isegi Joel Lindperet Kanal 12 pealt kui too MLSis seikles. Ma arvan, et selliseid 'omasid vaatan' selle on veel mitmeid. Kas just nii palju, et õigustaks teleõiguste ostmist - kahtlen.

                        Kommentaar


                          Klavanit vaataks, kui elaks Eestis. Vaataks Metsa ja Ojamaad ka kui näidataks.
                          Muidu vaatan Premieri (võimalusel mitte VSB pealt, sest liiga palju negatiivseid kogemusi). CLi ja Euroopa Liigat üldiselt inglise tiimide mänge või play-offe. Muid suurturniire ka. Hispaania liigat harva, pigem ainult classicot, aga kui telekast tuleb siis mõnikord taustaks mängib küll.

                          Minu arust selle Hispaania liiga näitamisega oli suurim probleem see, et isegi selle foorumi külastajad ei teadnud millal ja mis mänge nad näitavad. Ehk väga halb turundus oli.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            Klavanit vaataks, kui elaks Eestis. Vaataks Metsa ja Ojamaad ka kui näidataks.
                            Muidu vaatan Premieri (võimalusel mitte VSB pealt, sest liiga palju negatiivseid kogemusi). CLi ja Euroopa Liigat üldiselt inglise tiimide mänge või play-offe. Muid suurturniire ka. Hispaania liigat harva, pigem ainult classicot, aga kui telekast tuleb siis mõnikord taustaks mängib küll.

                            Minu arust selle Hispaania liiga näitamisega oli suurim probleem see, et isegi selle foorumi külastajad ei teadnud millal ja mis mänge nad näitavad. Ehk väga halb turundus oli.
                            Milles täpselt need VSB negatiivsed kogemused seisnevad?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Milles täpselt need VSB negatiivsed kogemused seisnevad?
                              Põhiliselt selles, et ei näidata mida reklaamitakse, või ei näidata häid mänge ja samal ajal mingi läti hoki vms rämps. Liiga tihti

                              Kommentaar


                                Kanal12 hakkab Cagliari mänge näitama?
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X