320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Meedia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Mis mõttega Eesti meedia endale Kahevõistluse MK-etappide näitamise õigused ostis, kui Ilvese parimad sõidud ikka näitamata jäid? Ehk siis eepmise nädalavahetuse ja selle, kui Ilves oma esimese poodiumi Jaapanis ternis.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ma ei tea, kas see tõele vastab, aga muidugi kuluaarides räägitakse, et La Ligal mingitel mängudel olla maruväike vaadatavus Postimehes olnud...
      Annaks vähe aega ka. Harjumust ja tava vormib aeg, premmipeded peaks seda hästi teadma.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        #63
        Postimees näitab tasuta La Liga mänge enda veebis?

        Loomulikult olen sellest teadlik, aga maruväike reklaam on antud toredale asjale tehtud.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          #64
          Küll need vaatamised tõusevad laupäeval Atletico vs Malaga mänguga, vist.
          Erilist reklaami pole jah tehtud väga..kui siis mängu ajal aga miks ma peaks tahtma televiisorile eelistada arvutit. Eriti, kui eilsest said ka Viasati omavad inimesed omale kanal12!

          Kommentaar


            #65
            ma olen 0% näinud reklaami, et postimehe veebist saab hispaania liigat vaadata. Ainult siit teemast olen lugenud selle kohta. Järelikult oma viga neil.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              Küll need vaatamised tõusevad laupäeval Atletico vs Malaga mänguga, vist.
              Erilist reklaami pole jah tehtud väga..kui siis mängu ajal aga miks ma peaks tahtma televiisorile eelistada arvutit. Eriti, kui eilsest said ka Viasati omavad inimesed omale kanal12!
              Ma ei leidnud infot, et seda mängu näidatakse. Justkui põhjalikult otsisin.

              Kommentaar


                #67
                Olümpia ajaks on paus, järgmine mäng on 4. märtsil Barcelona-Atletico.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  #68
                  Kimmel + Kagge on päris okeid isegi. Suhteliselt julgeid väiteid esitavad ka enda kanali suhtes. Külalised on samas level merililuuk.

                  Kommentaar


                    #69
                    Kimmel ja Kagge on projektipõhised töötajad.

                    Kommentaar


                      #70
                      Vaidleks vastu, härra Kimmel on küll täiesti kohutav. Spordist ta suurt ei jaga, "naljad" on ülepingutatud. Tehku maahommikut edasi.

                      Kommentaar


                        #71
                        Kaljuveer on purjus või kõnedefektiga?

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Kaljuveer on purjus või kõnedefektiga?
                          ta on mulle alati itaallane tundunud.

                          Kommentaar


                            #73
                            Kas iga olümpiakommentaator kasutab iga mõne minuti tagant väljendina "saame näha"?

                            Aga muidu on lumelaua kommentaatorid marulahedad. Eriti, kui mingi vinge trikk tehakse. Siis meenutavad nad olekult Beavist ja Buttheadi (ja see on marulahe).

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kas iga olümpiakommentaator kasutab iga mõne minuti tagant väljendina "saame näha"?

                              Aga muidu on lumelaua kommentaatorid marulahedad. Eriti, kui mingi vinge trikk tehakse. Siis meenutavad nad olekult Beavist ja Buttheadi (ja see on marulahe).
                              Et "whaaaaat???" jne või?

                              Aga Kaljuveeril mingi värk küll, ja. Tervis hakkab viltu vedama?
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                #75
                                laskesuusa kommentaatorid on järsku biatlonresults.com lehe järsku ära unustanud vist, et ei tea meie meeste aegu
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X