320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Meedia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
    Pigem maagilise asemel oleks see:"Loogiline!"
    Ta siiski pigem ütles, et jalkas selline seis poleks midagi erilist.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Ja iga normaalne inimene oleks Saksamaa poolt, kui nad pole just:
      - ennustanud Kanadat võitjaks
      - mõtlemas, et Venemaa sõidab lambist Saksamaa üle. Mida mõtlesid ka Kanada fännid...

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ja iga normaalne inimene oleks Saksamaa poolt, kui nad pole just:
        - ennustanud Kanadat võitjaks
        - mõtlemas, et Venemaa sõidab lambist Saksamaa üle. Mida mõtlesid ka Kanada fännid...

        No tema on Saksamaa - San Marino jalkas ka Saksamaa poolt, nii et pole päris sama näide.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          No tema on Saksamaa - San Marino jalkas ka Saksamaa poolt, nii et pole päris sama näide.
          Ehk ta ei tohiks üldse kommenteerida, kuna ootamatult selgus, et Saksamaa on 4real pretendent tiitlile? Enne turniiri vaevalt keegi seda arvas, tema samamoodi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ehk ta ei tohiks üldse kommenteerida, kuna ootamatult selgus, et Saksamaa on 4real pretendent tiitlile? Enne turniiri vaevalt keegi seda arvas, tema samamoodi.
            Sa püüad mu sõnadest praegu välja lugeda umbes 6 korda rohkem, kui ma öelda tahan. Jumala tšillilt kommenteerib hokit.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Sa püüad mu sõnadest praegu välja lugeda umbes 6 korda rohkem, kui ma öelda tahan. Jumala tšillilt kommenteerib hokit.
              Ok. Võimalik, et minu paha.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Välja arvatud juhul, kui count nõustub, siis Venemaa pühib pühapäeva hommikul kell 6 Saksamaaga Korea jääd.

                Ja kui Kanada saab übersumpsi, siis nad kindlasti võidaksid Venemaad? Eks?

                Kommentaar


                  Võiks ju tegelt peale Kimmeli mõnitamist curlingu finaali ka näidata.

                  Kommentaar


                    Olümpia alguses tundus veebitv-s "kohustuslike pauside ajal" olema 3-4 reklaami. Täna on iga pausi ajal juba vähemalt 9. Äkki teeks kohe mingi tükki ~25?
                    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                    Kommentaar


                      Mind on alati huvitanud, et kui keegi isiklikult ka Marko Kaljuveeri tunneb, siis kas ta on päriselus on okei inimene?
                      Sest no kommentaatorina on viimased 20 aastat olnud tegu ilmselt ühe kõige suurema tondiga, kes mikrofoni taha lastud.
                      Ei suuda ta ühtegi lauset kokku panna, mis ei kõla debiilselt. Ei ole ta 20 aasta jooksul sportlastelt ühtegi kysimust üsida, mis ei pane peast kinni hoidma. Tundub justkui absoluutselt kõige madalama intelligentsiga inimene teleajaloos. (Kusjuures pole suutnud selle aja jooksul absoluutselt ka areneda)

                      Samas on mees juba teist korda elus päris suures organisatsioonis juhtival kohal ehk midagi ilmselt ikka peakolus on, lihtsalt varjab.
                      Kas tõesti kaob kogu mõistus ja suhtlusoskus ära sellega kui mikrofon nina ette pannakse ja on mees kaamera taga ikkagi normaalne inimene?
                      Giggs will tear you appart.

                      Kommentaar


                        keegi kes tunneb eelpool mainitud meest võiks juba siis ka lisada, kas too peab mingit erilist isikliku vaenu endise tööanda err-i vastu?

                        Kommentaar


                          M. Kaljuveer on kompleksides vaevlev kibestunud tont.
                          Esimest korda puutusin temaga kokku burksi(rotika) järjekorras, kus ülbas keset päeva teenindajaga ja kui korrale kutsuti, siis küsis stiilis "Kas sa üldse tead, kes ma olen?" "Telekas on sul kodus vä?".
                          Sai oma toidu kätte ja sõitis mingi vana cabrioga minema (oli vist audi).
                          See kuidas inimene müüjat või teenindajat kohtleb näitab hästi kätte mis inimesega on tegu.

                          Kommentaar


                            Kaljuveer peale võistlusi intervjuusid tegemas on igast küljest parem kui 0 taktitundega Säärits, kes suudab selliseid küsimusi küsida, et sportlased talle intervjuusid anda ei taha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              M. Kaljuveer on kompleksides vaevlev kibestunud tont.
                              Esimest korda puutusin temaga kokku burksi(rotika) järjekorras, kus ülbas keset päeva teenindajaga ja kui korrale kutsuti, siis küsis stiilis "Kas sa üldse tead, kes ma olen?" "Telekas on sul kodus vä?".
                              Sai oma toidu kätte ja sõitis mingi vana cabrioga minema (oli vist audi).
                              See kuidas inimene müüjat või teenindajat kohtleb näitab hästi kätte mis inimesega on tegu.
                              reaalselt
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                reaalselt
                                Päriselt, päriselt kahjuks.
                                Eks sellest ole nüüd mõned head aastad mõõdas aga mul vajus alalõug korralikult nabale.
                                Kes teda paremini teab võib täpsustada, et millal ta cabrioga ringi vuras ja kas tal oli lihtsalt kehv päev või ongi ta selline jupijumal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X