320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet Betting Tournament 21

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma osalen järgmises ka, jah.

    Päris hull lõpp taaskord. Võtsin seekord turniiri isegi tõsisemalt, tahaks ühe korra ikka võita ka, aga eks jääb siis tulevikku. Lõputaktika vedas seekord muidugi alt ka.

    Kommentaar


      Lõppes tõesti rajult, aga olgem ausad, jõuluvanal oli ka piisavalt ressurssi viimasteks päevadeks kogutud, et natuke rohkem riskida. Algusest peale läks tal tennisega hittima ja kui tal hakkab tennisega hittima...

      Ühesõnaga jõuluvana on tõusnud vaata, et kõikides kategooriates SBT edukaimaks mängijaks. Tõeline väljakutse, eh?

      Mul endal oli plaan, mida viimasel päeval teha, aga see oleks toonud vaid teise koha. Kindlasti ootan kõiki osalema järgmisel turnal, mis on selle hooaja viimane. VÕitlus TOP7 koha eest saab olema ränk.

      Uuendatud statistikat saab vaadata SIIT.

      Ega rohkem polegi midagi öelda, rahad panin teele. Pean tunnistama, et see SBT võttis kõige rohkem läbi kuidagi, imelik, arvestades, et osavõtjaid oli vähe.

      Aga tänud kõigile osalemast ja loodan veelgi suuremat aktiivsust SBT22-s.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        ma sain ühe kvartalivõidu, see siis tähendab $$$$ betsafes?

        Kommentaar


          Tänud telekavaatajale, et ikka ja jälle viitsib seda asja siin korraldada.
          Osalen kindlasti ka järgmisel SBT-l, eks endalgi omad väiksed eesmärgid mida sooviks täita. Seekord tuleb tunnistada, et kolme esimest püüda vist poleks suutnud. Õnnitlused neilegi ming järgmise korrani.

          Kommentaar

          Working...
          X