Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene 12345
Näidatakse tulemusi 81 kuni 88, kokku 88
    Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Silver Vaata postitust
    Kas te tõesti ootasite Tbilisis Gruusia vastu võõrsil võitu?
    Mina ootasin, mis siis?

Miks ma üldse fännaks, kui võitu ei ootaks? Okei, hääkene küll, võõrsil jään ma ka viigiga rahule. Kodus - ainult võit!

Muidugi, kui ma näen, et mehed platsil pingutavad, püüavad, annavad rämedalt talda, põhimõtteliselt maksimumi, siis ma olen kah rahul.

Aga see ei tähenda, et ma ei peaks ootama, et minu meeskond võidab. Tõsi, võib-olla sa tahtsid kasutada sõna "eeldasite". Sellisel juhul on juba raskem öelda...

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Soccernet: Aleksandr Dmitrijev - 6. 36 aastat vanust küll, aga vaat et kõige kasulikum mees väljakul. Enesekindel, rahulik, kontrolliv nagu ikka. Pole midagi ette heita ja üllatuslikult otsis poolkaitsjatest ehk isegi kõige rohkem sööte ettepoole. Kust küll uue Sanja saaks?

EDIT:
    Võidetud kahevõitlused 0% 8st
    Võidetud õhuvõitlused 0% 2st

Sööte edasi 5
    Sööte tagasi 3
    Valesööte oma väljaku poolel 1

Kohe kui platsile tuli põhjustas asjatult ohtliku karistuslöögi.
    Enamus olukordades oli vastasest 2-3 meetrit maas ja selgelt liiga aeglane.

U21 Kasutaja Jaan95 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

Milleks neid turismireise üldse korraldada?

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
    Milleks neid turismireise üldse korraldada?
    Ma eriti Jaaniga ei ole ühel meelel, aga kordaks sama küsimust! Et miks EJL tegeleb turismindusega? Sellised mängud ei anna meile mitte midagi!
    Meil on tasemel mängijaid ikka väga vähe ja eesmärk peaks olemagi nende omavahelise koostöö lihvimine. Ok igas mängus annad max 1-2 uuele mehele võimaluse ennast näidata ja teistega kokkumängu harjutada. Aga kui erinevates mängudes algkoosseisus on juba 6 uut meest, siis millest siin rääkida saame? Meeste katsetamiseks tuleks taasluua B ja miks mitte ka C koondis, kes saavad siis kokku, kui ka A koondisel kogunemised.
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas budu Vaata postitust
    Sellised mängud ei anna meile mitte midagi!
    Meil on tasemel mängijaid ikka väga vähe ja eesmärk peaks olemagi nende omavahelise koostöö lihvimine. Ok igas mängus annad max 1-2 uuele mehele võimaluse ennast näidata ja teistega kokkumängu harjutada. Aga kui erinevates mängudes algkoosseisus on juba 6 uut meest, siis millest siin rääkida saame? Meeste katsetamiseks tuleks taasluua B ja miks mitte ka C koondis, kes saavad siis kokku, kui ka A koondisel kogunemised.
    Ehk koondises võiks olla 12 või 13 mängijat ja rohkem pole vaja? Iga mäng sama algkoosseisuga? Et Armeenias pingil olnud ja Gruusias alustanud Marko Meerits, Artur Pikk, Ilja Antonov ja Sergei Zenjov kõik B-koondisesse ära kohe? Või hoopis Siim Luts, Karol Mets, Mihkel Aksalu ja Kostja Vassiljev B-koondisesse? Nad ju ei alustanud teist mängu.

Ja A-koondisega paralleelselt kogunevatele B- ja C-koondisele tuleks siis uued treenerid palgata? Või teevad Reim ja co kolm trenni järjest, et kõigepealt A-koondisega, siis B ja siis C? Või Reim juhendab A-koondise trenni, Kivisild B-koondise trenni ja Oper C-koondise trenni ja siis pärast omavahel räägivad, et kes kui valmis on?
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Ehk koondises võiks olla 12 või 13 mängijat ja rohkem pole vaja? Iga mäng sama algkoosseisuga? Et Armeenias pingil olnud ja Gruusias alustanud Marko Meerits, Artur Pikk, Ilja Antonov ja Sergei Zenjov kõik B-koondisesse ära kohe? Või hoopis Siim Luts, Karol Mets, Mihkel Aksalu ja Kostja Vassiljev B-koondisesse? Nad ju ei alustanud teist mängu.

Ja A-koondisega paralleelselt kogunevatele B- ja C-koondisele tuleks siis uued treenerid palgata? Või teevad Reim ja co kolm trenni järjest, et kõigepealt A-koondisega, siis B ja siis C? Või Reim juhendab A-koondise trenni, Kivisild B-koondise trenni ja Oper C-koondise trenni ja siis pärast omavahel räägivad, et kes kui valmis on?
    Ma saan aru, et sina oled see kõige suurem jalgpallispetsialist Eestis, aga mida annab see, kui koguaeg mingid suured muudatused koosseisudes on? Mida see näitab? Kokkumängu on vaja harjutada!
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas budu Vaata postitust
    Ma saan aru, et sina oled see kõige suurem jalgpallispetsialist Eestis, aga mida annab see, kui koguaeg mingid suured muudatused koosseisudes on? Mida see näitab? Kokkumängu on vaja harjutada!
    Kui tulevased põhimängijad omaette pelavad ja praegused omapäi, kuidas siis see kokkumäng tulema peaks? Ajast aega on ju noori proovitud põhimängijatega. Vahest harvad korrad on olnud täiesti B ja C satsid.
    Loogiline, et neid vahetusi tehakse sõpakates.

U21 Kasutaja Jaan95 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

Kahjuks peab mängijatele selgeks tegema, mida väljakul oodatakse. Kas nüüd treenerid jäid selgitustega mannetuteks või on mängijatel arusaamisega probleeme. Nendest turismimängudest oli selgelt näha mängijate kohmetus ja mittemõistmine. Kui Sulle antakse ülesanne, siis pead aru saama, mida pead tegema! Kui ei saa aru, siis ongi üks suur arusaamatus.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud