320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kaukaasia turnee (Jerevanis 24. märtsil; Gruusia Tbilisis 27. märtsil)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas Wikat Vaata postitust
    No mille taga see probleem siis on, et meil mängijad olematu tehnilise pagasiga on? Imelik on pidevalt pugeda haleda vabanduse taha, et me oleme mingi väikeriik, kelle koondiselt ongi mõttetu mingit taset oodata. Teised väikeriigid ju suudavad ja arenevad, meie aga tammume pidevalt sama koha peal.
    Kes need teised on?

    Ära hakka nüüd Islandist rääkima, mis on enne viimaseid aastaid enam-vähem samal tasemel olnud nagu meie.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      #77
      Kui Island ei sobi, siis võta või näiteks Luksemburg ja Fääri saared. Mõlemad on teinud viimaste aastatega arengus sammu edasi. Põhja-Iirimaa käest saaksime momendil samuti pikki hambaid.

      Kommentaar


        #78
        Meie probleem on see üks imeline valiktsükkel, mis lõi ootused väga lakke. Samas vaatame reaalsust, tegelikult oli see MM-valiktsükkel meil edukuselt teisel kohal, sellest ees on vaid 1 tsükkel, kus alagrupp oli 1 peksupoisi võrra suurem ja saime seetõttu 2 võitu rohkem.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Wikat Vaata postitust
          Põhja-Iirimaa käest saaksime momendil samuti pikki hambaid.
          Ja millel tugineb sinu statistika? Kohvipaksul?



          Olukord tundub ja väga OK? Gruusia mängu seal pole muidugi veel.

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
            Misasi sa oled?
            Mängime kohutavat jalgpalli, saame kindla tala - So what? Mis siis? Homme on uus päev!
            Võidame mängu suurep2rase jalgpalliga - So what? Homme on uus päev, järgmine kord saame tala! - So what?

            Miks selle suhtumisega yldse jalgpalli vaadata. Vnoh, ykskõik mida elus teha.
            Asja tulebki rahulikult külma kõhuga võtta. Jalgpall on küll emotsionaalne mäng, aga chill-relax mode on alati üsna hea asi

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Silver Vaata postitust
              Kas te tõesti ootasite Tbilisis Gruusia vastu võõrsil võitu?
              Mina ootasin, mis siis?

              Miks ma üldse fännaks, kui võitu ei ootaks? Okei, hääkene küll, võõrsil jään ma ka viigiga rahule. Kodus - ainult võit!

              Muidugi, kui ma näen, et mehed platsil pingutavad, püüavad, annavad rämedalt talda, põhimõtteliselt maksimumi, siis ma olen kah rahul.

              Aga see ei tähenda, et ma ei peaks ootama, et minu meeskond võidab. Tõsi, võib-olla sa tahtsid kasutada sõna "eeldasite". Sellisel juhul on juba raskem öelda...

              Kommentaar


                #82
                Soccernet: Aleksandr Dmitrijev - 6. 36 aastat vanust küll, aga vaat et kõige kasulikum mees väljakul. Enesekindel, rahulik, kontrolliv nagu ikka. Pole midagi ette heita ja üllatuslikult otsis poolkaitsjatest ehk isegi kõige rohkem sööte ettepoole. Kust küll uue Sanja saaks?

                EDIT:
                Võidetud kahevõitlused 0% 8st
                Võidetud õhuvõitlused 0% 2st

                Sööte edasi 5
                Sööte tagasi 3
                Valesööte oma väljaku poolel 1

                Kohe kui platsile tuli põhjustas asjatult ohtliku karistuslöögi.
                Enamus olukordades oli vastasest 2-3 meetrit maas ja selgelt liiga aeglane.
                Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                Kommentaar


                  #83
                  Milleks neid turismireise üldse korraldada?

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                    Milleks neid turismireise üldse korraldada?
                    Ma eriti Jaaniga ei ole ühel meelel, aga kordaks sama küsimust! Et miks EJL tegeleb turismindusega? Sellised mängud ei anna meile mitte midagi!
                    Meil on tasemel mängijaid ikka väga vähe ja eesmärk peaks olemagi nende omavahelise koostöö lihvimine. Ok igas mängus annad max 1-2 uuele mehele võimaluse ennast näidata ja teistega kokkumängu harjutada. Aga kui erinevates mängudes algkoosseisus on juba 6 uut meest, siis millest siin rääkida saame? Meeste katsetamiseks tuleks taasluua B ja miks mitte ka C koondis, kes saavad siis kokku, kui ka A koondisel kogunemised.
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas budu Vaata postitust
                      Sellised mängud ei anna meile mitte midagi!
                      Meil on tasemel mängijaid ikka väga vähe ja eesmärk peaks olemagi nende omavahelise koostöö lihvimine. Ok igas mängus annad max 1-2 uuele mehele võimaluse ennast näidata ja teistega kokkumängu harjutada. Aga kui erinevates mängudes algkoosseisus on juba 6 uut meest, siis millest siin rääkida saame? Meeste katsetamiseks tuleks taasluua B ja miks mitte ka C koondis, kes saavad siis kokku, kui ka A koondisel kogunemised.
                      Ehk koondises võiks olla 12 või 13 mängijat ja rohkem pole vaja? Iga mäng sama algkoosseisuga? Et Armeenias pingil olnud ja Gruusias alustanud Marko Meerits, Artur Pikk, Ilja Antonov ja Sergei Zenjov kõik B-koondisesse ära kohe? Või hoopis Siim Luts, Karol Mets, Mihkel Aksalu ja Kostja Vassiljev B-koondisesse? Nad ju ei alustanud teist mängu.

                      Ja A-koondisega paralleelselt kogunevatele B- ja C-koondisele tuleks siis uued treenerid palgata? Või teevad Reim ja co kolm trenni järjest, et kõigepealt A-koondisega, siis B ja siis C? Või Reim juhendab A-koondise trenni, Kivisild B-koondise trenni ja Oper C-koondise trenni ja siis pärast omavahel räägivad, et kes kui valmis on?
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        Ehk koondises võiks olla 12 või 13 mängijat ja rohkem pole vaja? Iga mäng sama algkoosseisuga? Et Armeenias pingil olnud ja Gruusias alustanud Marko Meerits, Artur Pikk, Ilja Antonov ja Sergei Zenjov kõik B-koondisesse ära kohe? Või hoopis Siim Luts, Karol Mets, Mihkel Aksalu ja Kostja Vassiljev B-koondisesse? Nad ju ei alustanud teist mängu.

                        Ja A-koondisega paralleelselt kogunevatele B- ja C-koondisele tuleks siis uued treenerid palgata? Või teevad Reim ja co kolm trenni järjest, et kõigepealt A-koondisega, siis B ja siis C? Või Reim juhendab A-koondise trenni, Kivisild B-koondise trenni ja Oper C-koondise trenni ja siis pärast omavahel räägivad, et kes kui valmis on?
                        Ma saan aru, et sina oled see kõige suurem jalgpallispetsialist Eestis, aga mida annab see, kui koguaeg mingid suured muudatused koosseisudes on? Mida see näitab? Kokkumängu on vaja harjutada!
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas budu Vaata postitust
                          Ma saan aru, et sina oled see kõige suurem jalgpallispetsialist Eestis, aga mida annab see, kui koguaeg mingid suured muudatused koosseisudes on? Mida see näitab? Kokkumängu on vaja harjutada!
                          Kui tulevased põhimängijad omaette pelavad ja praegused omapäi, kuidas siis see kokkumäng tulema peaks? Ajast aega on ju noori proovitud põhimängijatega. Vahest harvad korrad on olnud täiesti B ja C satsid.
                          Loogiline, et neid vahetusi tehakse sõpakates.

                          Kommentaar


                            #88
                            Kahjuks peab mängijatele selgeks tegema, mida väljakul oodatakse. Kas nüüd treenerid jäid selgitustega mannetuteks või on mängijatel arusaamisega probleeme. Nendest turismimängudest oli selgelt näha mängijate kohmetus ja mittemõistmine. Kui Sulle antakse ülesanne, siis pead aru saama, mida pead tegema! Kui ei saa aru, siis ongi üks suur arusaamatus.

                            Kommentaar

                            Working...
                            X