320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Kolimine venib. Wembley Spursil igaks juhuks aasta lõpuni reserveeritud.
    Loogiliselt võttes peaks nad seal mängima hooaja lõpuni. See, et ühe mängu said/saavad Wembley'l oli juba mingi eri-eri loa saamine. Kui nüüd õigeks ajaks valmis ei saada võiks ju võtta asja rahulikult ning töö korralikult lõpuni viia.

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Loogiliselt võttes peaks nad seal mängima hooaja lõpuni. See, et ühe mängu said/saavad Wembley'l oli juba mingi eri-eri loa saamine. Kui nüüd õigeks ajaks valmis ei saada võiks ju võtta asja rahulikult ning töö korralikult lõpuni viia.
      Noh, eks aega võetaksegi rahulikult, et asi lõpuni teha.
      Aga miks peaks kauem võtma, pole ju mõistlik ressursside kasutamine. Ega Spursi kohalikele fännidele meeldi see krdi Wemblyle kärutamine sugugi.

      Ja tundub, et see mis-iganes-eriluba oli saadud juba enne, ilmselt oli ka võetud varuga.

      Kommentaar


        Oot, tuleta mulle meelde. Kas mitte Tottenham ei tahtnud ka Olümpiastaadionile kolida? Kuidas siis sinna kärutamine meeldinuks?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Oot, tuleta mulle meelde. Kas mitte Tottenham ei tahtnud ka Olümpiastaadionile kolida? Kuidas siis sinna kärutamine meeldinuks?
          Fännid polnud sugugi vaimustuses sellest mõttest.
          Oldi tõesti üks kandidaat sinna kolimiseks ja jumal tänatud, et sellest asja ei saanud.

          Nädalavahetusel Wet Spami ja Pooli mängu tähelepanelikult vaadanud fännid võisid märgata Londoni klubi sektoris ka lippu "R.I.P Upton Park 1904-2016" . Fännid kurdavad atmosfääri puudumise üle ja on klubi juhtkonna peale ikka tõsiselt kurjad...

          Kommentaar


            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              ÜLIseksikas koosseis. Ega praegu enam paremat saakski välja panna. Niiet dvi, teeb nüüd hea mängu

              COYS!!

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                ÜLIseksikas koosseis. Ega praegu enam paremat saakski välja panna. Niiet dvi, teeb nüüd hea mängu

                COYS!!
                Minumeelest ikkagi pingile võib ka eraldi tähelepanu suunata, sest pingil on reaalselt ikka väga korraliku klassi-talenti-sügavust-mitmekülgsust seega vist peaks kõigil kriitikutel, kes Tottenhami transferpoliitikat alavääristasid suu kinni panema.

                Kommentaar


                  liiga kaitsev taktika liiga uustulnuka vastu minu arust. Lisaks särgid on ikka väga koledad, ka päriselt mängijate seljas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    liiga kaitsev taktika liiga uustulnuka vastu minu arust. Lisaks särgid on ikka väga koledad, ka päriselt mängijate seljas.
                    Pigem Tottenham väga ilusti kontrollib mängu ja rünnakud on hästi läbi mõeldud ning loogilised ning see värav on kohe kohe tulemas. Hetkel ei ole küll mõtet minna turmtuld andma ja fulhamile kontraid lubada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Minumeelest ikkagi pingile võib ka eraldi tähelepanu suunata, sest pingil on reaalselt ikka väga korraliku klassi-talenti-sügavust-mitmekülgsust seega vist peaks kõigil kriitikutel, kes Tottenhami transferpoliitikat alavääristasid suu kinni panema.
                      Oh ei! mis Sa ropendad siin?!? Pühaduse teotus. Kuidas Sa julged!
                      Kõik ju teavad, et pmst need chairmanid, kes 150 milkut maha ei lükka, tuleks teisel Septembrikuu pühapäeval suure kadaka otsa munepidi üles puua! Küündimatus ja lausrumalus. Põlegu kõik nad põrgus ja elagu Wolves, Fulham ja Everton!!!

                      ----------------------------------

                      A selle kõrvalt mainiks ära, et Son on veel koondise juures, Wanyamal ja Foythil kerge vigastus, millest peagi peaksid tagasi olema. Ja siis jäävad veel ka Llorente, Onomah, Walker-Peters ja kolmas puurivaht Gazzaniga, keda võime veel sel hooajal mingil hetkel näha...

                      Kommentaar


                        Ma ei tea, kas asi on minus, aga Spurs näib hoolimata kahest võidust selle aasta alguses kuidagi moraalselt väsinud olevat. Mäng ei voola eriti ja kui oleks vastasel veidi rohkem õnne postitabamise asemel olnud, siis oleks seis üsna nukker olnud. Samas, noh, äkki on Pocchettino läinudki vingelt pragmaatikuks, kus on oluline punktid, aga mitte mingi mänguilu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ma ei tea, kas asi on minus, aga Spurs näib hoolimata kahest võidust selle aasta alguses kuidagi moraalselt väsinud olevat. Mäng ei voola eriti ja kui oleks vastasel veidi rohkem õnne postitabamise asemel olnud, siis oleks seis üsna nukker olnud. Samas, noh, äkki on Pocchettino läinudki vingelt pragmaatikuks, kus on oluline punktid, aga mitte mingi mänguilu.
                          No täna oli küll pigem Fulhamil õnne, et siit mingi 7-1 ei tulnud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            No täna oli küll pigem Fulhamil õnne, et siit mingi 7-1 ei tulnud.
                            +1 Fulhamil olid mõned võimalused, aga Tottenhami mäng toimis ikka väga ilusti ja mängleva kergusega leiti kastis järjepidevalt mehi ülesse ja pigem mängiti ikkagi ise võimalusi järjest üle ja oleks võinud proffesionaalsemalt lahendada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              +1 Fulhamil olid mõned võimalused, aga Tottenhami mäng toimis ikka väga ilusti ja mängleva kergusega leiti kastis järjepidevalt mehi ülesse ja pigem mängiti ikkagi ise võimalusi järjest üle ja oleks võinud proffesionaalsemalt lahendada.
                              Las ma meenutan.
                              1-15 - tottenham üle, Moura ei löö kahte kindlat ära.
                              16-45 - mängus ei toimunud midagi, Moura saab vahetult poolaja eel kogemata värava.
                              46-70 - Tottenham venib. Fulham tabab posti ja ei suuda ära lüüa.
                              70-90 - Trippier saab superlöögiga värava. Fulham šokis - kohe järgmine ka. Fulham annab alla.

                              Sama joonis oli ka Tooni vastu, et Tottenham kõigub jubedalt mängus. Täna oli ka mingid kohad, kus isegi survet ei tehtud Fulhami kaitseliinile.

                              P.S. ehk ma ei trolli teise meeskonna nimel, et Spurs on sitt, aga midagi tundub valesti olevat.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Sama joonis oli ka Tooni vastu, et Tottenham kõigub jubedalt mängus. Täna oli ka mingid kohad, kus isegi survet ei tehtud Fulhami kaitseliinile.

                                P.S. ehk ma ei trolli teise meeskonna nimel, et Spurs on sitt, aga midagi tundub valesti olevat.
                                Jaa, tegelikult selles osas nõus, et ega Spurs pole seni mänginud niimoodi, et kõigil vaatajail lõuad liigesest välja kukuks.
                                Esimene mäng oli ikka väga kuradi kobin... täna minu meelest törts parem.

                                Esimesel poolajal selles mõttes nõus, et teravam surve väravale oli esimese 15 min jooksul, aga põhimõtteliselt oli juba Fulhami kasti jõudmine väga-väga harukordne esimese 45 jooksul. Pigem oli see probleem, et suruti vastane sügavale ja mäng väikesele alale kokku ning siis seal jäi viimasest lahendusest justkui puudu. See teise poolaja algus oli korralik praak indeed - sellele esimesele 15 minutile pole mingit vabandust. Aga kokkuvõttes päriselt seda "Fulham ei suuda ära lüüa" fraasi ma ei ütleks. Oligi see post, aga palju neil mingeid üliteravaid võimalusi oli lõpuks? Ikka kõvasti vähem kui Spursil. Löögid raami näiteks 11-3.

                                Pigem asi selles, et Spurs on alati hooaega pigem aeglaselt ja uimaselt alustanud. Sõltumata sellest, kes vastu on tulnud. 14/15 (Pochi esimene hooaeg) suudeti küll esimesed 2 võita, aga siis lausa järgmised 4 võiduta olla. Pochi teisel hooajal tuli kahest esimesest kokku 1 p (II vooru viik WHamiga) ja esimesest 4st mängust 3 p. Kolmandal hooajal viik ja mannetu 1:0 võit (vastavalt Evertoni ja Palace vastu). Eelmisel hooajal saadi Tooni üle suure surmaga võit, kuna Jonjo sai lolli punase, pärast seda saadi Chelsealt ploomid. Esimesest 5st mängust võideti 2. Pigem on selles osas olnud areng, et kui kohati ka mäng pole parim siis on korjatud 6p.

                                Tegelikult mulle tänases mängus esimese poolaja juures meeldis see võitlusvaim. Kohe kui pallist ilma jäädi siis pandi tamp peale ja üldiselt võideti kiiresti tagasi. Oleks võinud küll kiiremini palli viimases kolmandikus liigutada, nõustun.
                                Minu jaoks tänased 3 MoMi ilma kahtlusteta -
                                1. Moura - täiesti PÖÖRANE tööpäev temalt. Ilma liialdusteta elas vastastel seljas. Alati liikumises, enamasti ohtlik. Ilus värav.
                                2. Trippier - kogu esimese poolaja suutis olla vabas vees ja 90 minuti peale lõi ikka mitu väga head võimalust. Kahjuks ühtegi ei löödud ära... kuni pani väga kena karistuslöögi kotti.
                                3. Dembele - kuigi sekkus vahetusest ning tema tulekuga muutus kogu formatsioon siis ma ütleks, et ta muutis mängu. Oli rahulik, tegi survet, hoidis palli, lükkas söötu. ManU vastu tahaks kindlasti alustamas näha.

                                Mängupildilt on arenguruumi, aga võtaks täitsa hea meelega 36 kobavõitu veel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X