320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    That still only counts as one season wonder

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      14. oktoobril mängitakse esimene NFL-i mäng uuel staadionil. 🏈 The Oakland Raiders v Seattle Seahawks

      Seahawks fännina seda läheks isegi vaatama 🙂

      Kommentaar


        Marcus Edwards läks Norwichi laenule hooaja lõpuni. Cameron Carter-Vickers naases Sheffieldist.

        Kommentaar


          ja CCV läks uuesti laenule.

          Kommentaar


            Mul hea sõber Londonis Spursi fänn ja teine sõbra pere Sotonist ja see aasta kolmas kord kui läheme koos Soton-Spursi vaatama. Ja seekord esimest korda St.Mary'l. Ehk, et kes vaatab, lehvitage mulle. Kuna ma ikka pigem 1%, siis loomulikult directors boxist. Saabki võrrelda kuidas St. Mary VIPindus võrreldes WHL Oak Roomiga.

            PS Sotoni fänni puhul soovitan alati mängida mängu, millal läheb jutt Le Tissi peale. Kui üle 3 minuti, ei ole tegemist Sotoni fänniga.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Holey freakin moley, Lloris ja Eriksen täna puudu... ja Erikseni asemel ei mängi loogiline asendaja Lamela vaid Sissoko :S

              Koosseis :

              Kommentaar


                Wow, Poch, super töö. Istu, 5.

                Sellist fuckupi on keeruline kommenteerida *

                -> vii tiim ühenädalase pausi ajal Hispaaniasse
                -> pane seal kõvasti tampi peale ja väsita mehed ära
                -> (mille kõrvalnähuna saavad kaks põhimeest naastes külmetuse)
                -> tagasi EPLi tulles alusta mängu 10 mehega, ära jumala eest kasuta Lamelat, kes võiks suuta väikese ala peal söötu lükata. Palju parem on kasutada mingit ajudeta eeslit, kes teeb mängu jooksul kolm mõttestatud liigutust (enda nurgalipu juures ühe olukorra klaarimine; üks sööt esimesel poolajal mille nii Kane kui Alli lasid teise äärde veereda; sööt lõpus Lamelale kelle löök blokiti)
                -> jätka täiesti deebilselt jäärapäiselt ega ära tee jumala eest ühtegi vahetust enne 70 minutit, kuigi II poolajaga poldud selleks hetkeks saadud AINSATKI lööki raamidesse (ei oska muud järeldada, kui et boss oli sellise asjade käiguga rahul).

                Tänane ründemäng oli ikka vedel lehmasõnnik... KAKS LÖÖKI RAAMIDESSE relekasatsi vastu, kelle kaitse vahepeal oli sisuliselt olemata.

                * - võtan selle statemendi ametlikult tagasi kui seeriast ManU-Pool-Arse võetakse 9 p

                Kommentaar


                  Mäng mis tõestas taas Eriksoni tähtsust selles meeskonnas.

                  Alli on ikka väga jama olnud see aasta igas mängus, mida ma vaatama olen sattunud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Drake Vaata postitust
                    Mäng mis tõestas taas Eriksoni tähtsust selles meeskonnas.

                    Alli on ikka väga jama olnud see aasta igas mängus, mida ma vaatama olen sattunud.
                    Alli oli tegelikult uuesti vormi tõusmas (jõuludest kuni eelmise mänguni 2 väravat ja 5 assisti viie mänguga, pole just halvim tulemus). Aga täna oli ikka masendavalt aeglane. Iga kord pidi vähemalt kolm puudet saama ja palliga joostes ka igaks juhuks seisma jääma. Probleem algas muidugi sügavamalt kuna ilma EriksEnita (krt, päriselt pole raske meelde jätta, et ta pole Rootslane "-son" lõpuga) ei olnud kedagi kes oleks normaalset söötu leida suutnud. Dier raius s*tta ja Dembele vajas isegi veel rohkem aega kui Alli :S

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Alli oli tegelikult uuesti vormi tõusmas (jõuludest kuni eelmise mänguni 2 väravat ja 5 assisti viie mänguga, pole just halvim tulemus). Aga täna oli ikka masendavalt aeglane. Iga kord pidi vähemalt kolm puudet saama ja palliga joostes ka igaks juhuks seisma jääma. Probleem algas muidugi sügavamalt kuna ilma EriksEnita (krt, päriselt pole raske meelde jätta, et ta pole Rootslane "-son" lõpuga) ei olnud kedagi kes oleks normaalset söötu leida suutnud. Dier raius s*tta ja Dembele vajas isegi veel rohkem aega kui Alli :S
                      Hakkasin ise ka mõtlema, mis ma kirjutasin, aga ei jõudnud veel tagasi tulla ja parandada

                      Dembelel veab, et tal Kantega võrreldav immuunsus kollaste kaartide vastu on.

                      Kommentaar


                        RIP liigatiitel. Saabki CL-ile keskenduda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          RIP liigatiitel. Saabki CL-ile keskenduda.
                          Mees, vahe liidriga oli enne seda vooru 18 punkti. Liigatiitel on juba ammu maetud ja lilled haual närtsinud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            -> pane seal kõvasti tampi peale ja väsita mehed ära
                            -> (mille kõrvalnähuna saavad kaks põhimeest naastes külmetuse)
                            Väga hästi tead, milles asjad tegelikult on, vaatan
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Kellegi kaudu home mängule piletid saaks shittyga? 14.04

                              Kommentaar


                                Uudiseid ka. Moura on PSG-st liitumas 25M eest ja Inter kraabib lamelat, et suvel endale osta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X