320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei tea jah. Juve kodus väljakult ära kaotada ja samahea kui võiduga tulema saada ja ikka ei meeldi. Kogu maakera ilmselt negatiivseim onkel.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Joppenpuhhen, mis mäng.
      Lamela, Eriksen ja Dembele - ma ei oskaks küll motm valida. Haiglaselt hea partii ikka ja kes vinguma hakkab esimese närvilise 9min pärast, sellel silmad peast välja torgata.
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        Dembelelt kerged Keane flashbackid Torinost.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust

          Värisege
          Pead nüüd vastupidise jinxi ka tegema.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            vägev mäng,ei ole midagi öelda. Eriksen oli fantastiline,Dembele on nüüd ka jälle Dembele moodi elajas. Lamela tubli. Kohati oli ikka uskumatult hea domineerimine ,eriti arvestades et mängisime võõrsil ja veel nii suure klubi vastu nagu Juve.

            Lõpptulemus on nüüd pigem meie kätes.

            Kaitsemängu kohta ei ole muud öelda ,kui kohutav. Mõlemad väravad ning mööda löödud penalti tulid kõik ikka väga rämedatest eksimustest. Esimesel käitus terve liin valesti,aga peasüüdlane oli vist Alli,kes mõtles vist et Higuaini sugune mängija meie värava ees erilist ohtu ei kujuta. Seega lasi tal minna. Daviese viga oli selline,et seda ei oska isegi muud moodi seletadagi ,kui et total brainfart.
            Aurier jäi Douglas Costast selgelt maha ja tulemuseks oli viimase hetke suvaline täkeli katse. Samas,midagi ta seal tegema pidi,muidu oleks DC'l ikka liiga vaba ruum. Õnneks Higuain läks ära suruma.

            aga oleme elus ja see on peamine! COYS!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Neetud, sul on ikka maruraske see elu.
              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
              Ei tea jah. Juve kodus väljakult ära kaotada ja samahea kui võiduga tulema saada ja ikka ei meeldi. Kogu maakera ilmselt negatiivseim onkel.
              Ma ju ütlesin, et comeback oli korralik ja teist poolaega domineeriti. Ka seda et tulemus tervikuna on igati hää.

              Eks see ole filosoofiline küsimus, kuidas asja vaadata. Kui laskesuusataja, kes stardib jälitussõidus 15. kohalt ja saab liidrist 40 sekki hiljem peale koperdab stardis ise kõigepealt enda parema suusakepi otsa ja siis vasaku suusakepi otsa, murrab mõlemad ja ootab minuti kuni talle uued kepid leitkase, siis lendab rajale kui 35 meest on temast ees ja sõidab ennast lõpuks 13. kohale olles kaugelt kõige kiirem mees rajal (va see äprardus) siis küsimus on - kas see laskesuusataja on selle päeva parim?

              Sisulselt see on täpselt see mida Spurs eile tegi. Ja see mida Spurs just nädalake enne Liverpooli vastu tegi.

              Ma ei oleks pahane kui oleks tõesti puhta klassiga üle mängitud mängu alguses Tottenham. Vahest juhtub. Vihaseks teeb, et lihtsalt magati esimestel minutitel. Ja mitte esimest korda.

              Kommentaar


                vähemalt võideldi end tagasi ja ei lastud täis end erinevalt ühest teisest inglise satsist, kes mulle südamelähedane on

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
                  vähemalt võideldi end tagasi ja ei lastud täis end erinevalt ühest teisest inglise satsist, kes mulle südamelähedane on
                  Selle osas vastuväiteid pole.
                  Comeback oli võimas.

                  Minu meelest oleks järgmine samm alguses endale mitte jahipüssist jalga tulistada, ons seda tõesti palju oodatud, et mehed oleks mängu alguseks valmis?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                    Ei tea jah. Juve kodus väljakult ära kaotada ja samahea kui võiduga tulema saada ja ikka ei meeldi. Kogu maakera ilmselt negatiivseim onkel.
                    Tottenhami oma saver.

                    Kommentaar


                      Dembele suunas laulaks "Woody, sign him up, Woody-Woody sign him up." Ma vist jälgisin lõviosa mängust lihtsalt tema toimetamist platsil, kuratlikult hea.
                      Algselt postitas Stok
                      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                        Suurepärane mäng, milline meeskondlik tahe. Juventuse sugustele tiimidele tulebki vähemalt 2 ette anda.
                        Salvestatud. Ei jõua teist mängu ära oodata.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Keegi võiks mängu ajal punast nuppu vajutada ja väljaku minema sõidutada
                          Lol, bussis hea naerda

                          Kommentaar


                            Algselt postitas tarry Vaata postitust
                            Tottenhami oma saver.
                            Nagu näha siis Liverpoolil on neid õige mitu

                            Kui ikka aru ei saa, et mängu alguses magada pole fine (noh vb Pooli meestele meeldib kui nende meeskond midagi sellist korraldab), siis on keeruline selgitada kah...

                            Kommentaar


                              Saab lihtsamalt. Asi selles. Maailm pole hukas. Kohati putsis lihtsalt. Tots ka. Lihtne. Suures plaanis progress ja aeaga detailid luubi alla võtta. Poch samas pigem kipub olema tubli trenna, mitte eriline vms paska küll.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Nagu näha siis Liverpoolil on neid õige mitu

                                Kui ikka aru ei saa, et mängu alguses magada pole fine (noh vb Pooli meestele meeldib kui nende meeskond midagi sellist korraldab), siis on keeruline selgitada kah...
                                Ise sa magasid ju ka mängu alguses #silmakirjalik
                                Algselt postitas Stok
                                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X