320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Uue hooaja vorm on väljas.

    Kes ei viitsi täiesti sisutut build-upi vaadata 1:30 siis -

    Kodusärk -


    Võõrsil -


    home kit seljas -


    away kit seljas -


    Et koduvorm on küll kuidagi kahtlaseks tehtud. Ülevalt hakkab klassikalise valgega, siis läheb triipudega siniseks, püksid sama tooni ja kedrad lähevad jälle sinisest valgeks tagasi. Ei oska öelda, vb platsil näeb parem välja muidugi.

    Selles mõttes meeldis mulle eelmise aasta särk rohkem, et oli klassikaline ja minimalistlik. Ehk uuele staadionile mängu vaatama minnes õnnestub pigem eelmise hooaja särk saada.

    Kommentaar


      ma võibolla olen varem ka öelnud,et õnneks meie värvikombinatsiooniga särki on väga raske peppu keerata. a noh,see aasta on nike justkui nagu päris lähedale jõudnud selle koduvormiga . a jah,võibolla kui poistele selga panna siis on okei ja harjub ära.

      võõrsilvorm mulle isegi meeldib.nüüd jääb üle ainult oodata,mis koerustükke nad kolmanda särgiga teevad .

      ja seda ka,et äkki leitakse uue särgi sisse mingisuguseid uusi mehi ka.
      Räägitakse Grealishist,kellest ma isiklikult mäletan ainult seda aega,kui Villa veel premmis oli. Selle aja Grealishit ei sooviks.kuigi ta on nüüd vist vähe teine mängija,kui siis.

      Kommentaar


        Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
        ma võibolla olen varem ka öelnud,et õnneks meie värvikombinatsiooniga särki on väga raske peppu keerata. a noh,see aasta on nike justkui nagu päris lähedale jõudnud selle koduvormiga . a jah,võibolla kui poistele selga panna siis on okei ja harjub ära.

        võõrsilvorm mulle isegi meeldib.nüüd jääb üle ainult oodata,mis koerustükke nad kolmanda särgiga teevad .

        ja seda ka,et äkki leitakse uue särgi sisse mingisuguseid uusi mehi ka.
        Räägitakse Grealishist,kellest ma isiklikult mäletan ainult seda aega,kui Villa veel premmis oli. Selle aja Grealishit ei sooviks.kuigi ta on nüüd vist vähe teine mängija,kui siis.
        Jep, nõus. Võõrsilvorm on kenam.
        Loodetavasti uusi mehi leitakse, Grealishit selliste summade eest millest juttu oli.. no kurat tõesti ei tahaks.
        Nii vähe kui teda näinud olen siis täiesti külmaks jätnud.

        Aga muidu eile tehti esimene pre-season mäng suletud uste taga.
        Mäng võideti 6:0 - 3 väravat Lamelalt, 1 Mouralt, Llorentelt ja Oakley-Boothe'ilt.

        Juttu on olnud, et Son jääb hooaja esimestest mängudest eemale, kuna sõidab Lõuna-Koreaga Aasia mängudele. Lisaks Alli müttas pikalt MMil ja tal oli mingi tervisehäda ka seal, seega võib hooaja algus anda päris hea võimaluse Lõuna-Ameerika AM duole Lamela ja Moura . Noh, et saada jalg kõvemini uksevahele ja gafferile ennast tõestada.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

          away kit seljas -
          https://www.facebook.com/ESPNFC/phot...type=3&theater

          Et siis saite Barca treeningvormi omale võõrsilvormiks - good job, Nike!

          Kommentaar


            Algselt postitas check Vaata postitust
            https://www.facebook.com/ESPNFC/phot...type=3&theater

            Et siis saite Barca treeningvormi omale võõrsilvormiks - good job, Nike!
            On jah raisk koopia.
            Tundub, et ressurss pole raisata disainerite mõttes ..

            Kommentaar


              Taaskasutus on popp tänapäeval.

              Son sõlmis uue lepingu aastani 2023

              Kommentaar


                Ja Lamela pikendas lepingut aastani 2022.

                Kommentaar


                  USA-sse lendasid



                  Janssenit ilmselt siis spursi särgis enam ei näe. Pole ta ka kahe treeningmängu koosseisu kuulunud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Janssenit ilmselt siis spursi särgis enam ei näe. Pole ta ka kahe treeningmängu koosseisu kuulunud.
                    Samas üllatav, et N'Koudou koosseisu kuulub...

                    Aga eks vb Janssenile siis mingi kosilane leitud ja ootav lahkumine lähemal juba. Samas kui George'i vaja veel näidata võimalikele huvilistele? Olgu siin ka mainitet, et eelmise hooaja II pooles jäi tema saldoks Burnley eest 224 minutit, 0 väravat ja 0 söötu...

                    Kommentaar


                      Ma oleks tahtnud olla sellel koosolekul, kus nad vaatasid staadioni välisvaateid ja kõik mõtlesid, et ei ... see ei meenuta küll mitte ühtegi objekti, mille alusel Arsenali toetajad meid mõnitama hakkavad #kusseeveesikutamisenöörasub

                      Kommentaar


                        Et sellist asja sealt välja tuletada peab päris hea fantaasia olema, aga nagu öeldakse, mis keelel see meelel.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Et sellist asja sealt välja tuletada peab päris hea fantaasia olema, aga nagu öeldakse, mis keelel see meelel.
                          Ahh mis sa plärad. Täielik prill laud ju.
                          Huvitav, et valiti selline kuju, mitte aga klassikaline ümar
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Et sellist asja sealt välja tuletada peab päris hea fantaasia olema, aga nagu öeldakse, mis keelel see meelel.
                            Fantaasiavaesematele...
                            DipbQyqWkAEE7dE.jpg

                            Kommentaar


                              Jah näeb välja nagu peldik pealt vaatest, aga mõne normaalsema nurga alt tehtud pilti kah leidub vai?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                                Fantaasiavaesematele...
                                [ATTACH=CONFIG]5948[/ATTACH]
                                nüüd siis see ka selge, kust poolt Arsenali fännid kusevad. [thinking emoji]
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X