320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Daniel Son
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Daniel Son
      Kui see oli sellise naljana mõeldud, nagu mina aru just sain, siis on see kuradi hea nali.

      Kommentaar


        Kuna kusagil hispaanias mängisid mingid külameeskonnad veidral kellaajal siis normaalset pilti ei leidnud ja saab ainult nentida fakti, et luikedest sõideti üle 5-0. Väravad Kane x2, Eriksen x2 ja Son.

        Kommentaar


          Kas Pochettinol on tütar? Ja kui on, siis kas N'Koudou tonksutab teda? Minu arvates tegi piisavalt häid liigutisi Chelseaga mängus viimati, et ka Swansea vastu minuteid saada, aga tutkit brat.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Kas Pochettinol on tütar? Ja kui on, siis kas N'Koudou tonksutab teda? Minu arvates tegi piisavalt häid liigutisi Chelseaga mängus viimati, et ka Swansea vastu minuteid saada, aga tutkit brat.
            Marseille'sse laenule talvel?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Kas Pochettinol on tütar? Ja kui on, siis kas N'Koudou tonksutab teda? Minu arvates tegi piisavalt häid liigutisi Chelseaga mängus viimati, et ka Swansea vastu minuteid saada, aga tutkit brat.
              Alustab CSKA vastu ilmselt.
              WHLil anti kodukootutele (+Sissokole) võimalust.
              Aga jah, üldiselt oleks temalt tahtnud küll näha mängu sekkumist.

              Mäng oli muidu täiesti ühekülgne, aga endiselt on mul see sama seisukoht, et nende "staaride" osas oleks selgelt kõige vähem kahju kui Chelsea tuleks mingite haigete rahapakkidega Alli järele -> see pennal jättis ikka parasjagu kehva meki juurde ja nii faking sageli läheb ta pigem kukkuma kui palli mängima. Samas kui ise ründavam pool on siis mängib räpaselt. Ei ole väga a**h***'ide fänn, ei ole midagi teha....

              Kommentaar


                Swansea vastu tehtud purustustöö oli EPLi üks suurimaid, kirjutab BBC.

                Löögid raami oli mängus 15:0. Ainult ManCity on suutnud rohkem - 2015 aastal West Bromi vastu -> 16:0. Aga sealt tuli ainult 3:0 võit.

                Kommentaar


                  Mingid 35-5 pealelöökidega mängud on huvitavamad ning minu arust näitab nagu veel suuremat üleolekut kui 15-0.

                  Tänase osas aga tehke üks CLi lahkumiskingitus ning võitke ära. coeffi oleks vaja inglise klubidel parandada

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    coeffi oleks vaja inglise klubidel parandada
                    see teema ei läinud läbi, et mingist lähiaastast on premmist, la ligast, serie a'st ja bundesligast enivei 4 tiimi premmis?
                    vahepeal ju kaagutati kuidas väikestele klubidele külma tehakse.

                    edit. CLis siiski jah.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                      see teema ei läinud läbi, et mingist lähiaastast on premmist, la ligast, serie a'st ja bundesligast enivei 4 tiimi premmis?
                      vahepeal ju kaagutati kuidas väikestele klubidele külma tehakse.
                      Hetkel õnneks ei läinud vist jah.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust
                        Tänase osas aga tehke üks CLi lahkumiskingitus ning võitke ära. coeffi oleks vaja inglise klubidel parandada
                        Saad vist oma soovi. Korralik koosseis läheb täna lahingusse.

                        Algkoosseis: Lloris; Walker, Dier, Vertonghen, Rose; Winks, Wanyama; Eriksen, Dele, Son; Kane

                        Pingil: Vorm, Toby, Wimmer, Dembele, Sissoko, N'koudou, Onomah.

                        Nii tugevat tiimi küll ei eeldanud. Nagu mismõttes ei saa N'Koudou isegi sellises mängus peale?
                        Aga noh, loodame siis head tulemust, et mehed liigas hea enesetundega ManKustanile peale lendaks... COYS

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          loodame siis head tulemust, et mehed liigas hea enesetundega ManKustanile peale lendaks... COYS
                          Mis asi see veel on? Või mis asjast see tuletatud on?
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Mancs ja cunts, kui minu arvamust tahad
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Oli tore, aga on aeg öelda hüvasti!

                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algkoosseis ManU vastu :

                                Lloris; Walker, Toby, Jan, Rose; Wanyama, Dembele; Eriksen, Alli, Son; Kane

                                Pink: Vorm, Wimmer, Davies, Dier, Winks, Sissoko, N'Koudou

                                Üsna üllatustevaba koosseis. Ise oleksin tahtnud pigem näha Dierit Wanyama asemel, samas saan ka Pochist aru, miks ei tahtud Vici sealt mixist välja võtta, ta olnud all over the place recently. Ülejäänud positsioonidel polnud isegi kahtlusi.

                                COYS!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X