320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Paistab, et Coentrão-diil on läbi kukkunud (vähemalt nii väidab Guardian usaldusväärsetele allikatele toetudes)

    Kommentaar


      Kuulujutud räägivad, et Lamela eest olla nõutud 35 miljonit eurot ja Spurs pakkus 30...

      Kommentaar




        võtta räige soolakamakaga nagu suht kõiki uudiseid, mis pole official

        Kommentaar


          Seda Rumeenia poissi keda te vahepeal ihaldasite pole isegi tänaseks mänguks üles antud, kas tõesti liigub kuhugi nüüd?

          Kommentaar


            Ei tohiks. Peaks katki olema.

            Kommentaar


              No räägitakse, et olla pakutud kogu rull korraga lauale, €8 milli. Muidugi see Steaua omanik vb alles küürib vanglas duširuumi ja ei tea midagi, tõmbab jälle viimasel hetkel kõigele vee peale. Lisaks just oli jutt AVB poolt, et rohkem keskkaitsjaid ei tooda. Eks paistab.

              Kommentaar


                Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                Lisaks just oli jutt AVB poolt, et rohkem keskkaitsjaid ei tooda. Eks paistab.
                Meedia tõlgendas kaks-kolm päeva tema avaldust Williani osas ka selliselt, et mehele pakkumist tehtud ei ole ja otsest huvi ka nagu ei oleks. Aga nüüd...

                Minu meelest on AVB öelnud, et tahab igale postisioonile vähemalt kahte meest, veits kahtlane, kas läheb siis kolme keskkaitsjaga uuele hooajale vastu, eriti kui kahel on rohkem või vähem probleeme. Muidugi võimalik on see, et ta arvestab Fryersiga kui neljanda valiku keskkaitse ja Capoue kui hädavariandiga...

                Kommentaar


                  Fryers on kindlasti üks valikutest. Uue nimena on esile kerkinud Toby Alderweireld kellest ka Arsenal huvitatud.

                  Kommentaar


                    Alderweireld'it korduvalt odava hinna eest AVB'le pakutud, miskipärast pole tahtnud. Kui ma ei eksi, siis pakuti juba Vertonghen'iga kaasa või siis järgmises aknas, igatahes Alderweireld AVB soosik pole, muidu oleks see £6 miljonit juba välja käidud. Ilmselt on kiirus ja palliga toimetamine see, millest vajaka jääb.

                    Kommentaar


                      Ja veel olulisi uudiseid, Steuaua kaitsja Vlad Chirichesi ülemineku osas on saadud kaubale. Hinnaks 8 miljonit, 4 miljonit makstakse kohe, teised 4 talvel. Asi seisab tööloa taga nüüd. Mulle meeldib !

                      Ametlikke allikaid ei ole, aga ma olen selles üsna kindel.

                      Kommentaar


                        praegune üleminekuaken on nagu otse football managerist

                        Kommentaar


                          Spanish radio Cadena Cope: "Real Madrid complete Gareth Bale transfer for €99M (£85M), to be announced on Friday to not interfere with Trofeo Bernabeu festivities."

                          Mul ei ole lihtsalt sõnu, kui see peaks tõele vastama. Jätkuvalt on minu arvates Bale maksimaalselt väärt €40M. Panna Florentino Perezit Bale eest välja käima ~€60M rohkem, kui mängija seda väärt on. Mis siin muud öelda, kui HEA TÖÖ Daniel Levy!
                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                            Spanish radio Cadena Cope: "Real Madrid complete Gareth Bale transfer for €99M (£85M), to be announced on Friday to not interfere with Trofeo Bernabeu festivities."

                            Mul ei ole lihtsalt sõnu, kui see peaks tõele vastama. Jätkuvalt on minu arvates Bale maksimaalselt väärt €40M. Panna Florentino Perezit Bale eest välja käima ~€60M rohkem, kui mängija seda väärt on. Mis siin muud öelda, kui HEA TÖÖ Daniel Levy!
                            Vale teema küll, aga Coentrao jääb seega Reali?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                              Spanish radio Cadena Cope: "Real Madrid complete Gareth Bale transfer for €99M (£85M), to be announced on Friday to not interfere with Trofeo Bernabeu festivities."

                              Mul ei ole lihtsalt sõnu, kui see peaks tõele vastama. Jätkuvalt on minu arvates Bale maksimaalselt väärt €40M. Panna Florentino Perezit Bale eest välja käima ~€60M rohkem, kui mängija seda väärt on. Mis siin muud öelda, kui HEA TÖÖ Daniel Levy!
                              Nõus, et Levy võttis ikka kõva tehingu välja ja hind on kõrge kui see tõele vastab, aga 40 miljonit reealne väärtus ? Kõlab nagu väga kõrgelt kukkunu jutt.
                              21 väravat Premmis, kõige rohkem kauglöökidest väravaid Euroopas, enim võiduväravaid PLis, rohkem väravaid kui Ronaldo sama vanuse juures Premmis, potentsiaalne turunduslik väärtus...

                              Kommentaar


                                Aga ainult ÜKS super hooaeg, mitte 2, 3 või 4 nagu Ronaldodel, Falcaodel ja Cavanidel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X