320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olemas

    We are delighted to announce that we've reached agreement with AS Roma for the transfer of Erik Lamela.

    The 21-year-old attacking midfielder came through the ranks at River Plate and made 40 appearances before joining Roma in 2011 making a total of 67 appearances in all competitions for Roma, scoring 21 goals.

    Erik also has three full caps for Argentina. #THFC


    Kommentaar


      Peale Erikseni veel keegi Spursi liikumas?

      Kommentaar


        Algselt postitas NoWay Vaata postitust
        Peale Erikseni veel keegi Spursi liikumas?
        Eks oleneb nüüd kes lahkumas, Adekas on selline piiripealne veel.

        Kommentaar


          Lamela tegi trenni juba täna.

          Kommentaar


            Kas NLD-le saab mõlemad uued mehed üles anda?

            Kommentaar


              Spurs on suvega väärt ostud teinud, ning minule kui Premier League fännile on see ainult positiivne. On huvitav näha mida 3 uut spagetti PL-is tegema hakkavad..Giaccherini juba alustas väravaga.

              Muidugi suurim komöödia oleks, kui G.Bale diil katki jääks. Kas see on üldse võimalik?

              Kommentaar


                Algselt postitas moya Vaata postitust
                Kas NLD-le saab mõlemad uued mehed üles anda?
                Kui täna kella 17.00-ks ülesse anti siis saavad pühapäeval mängida. Olen suht kindel et anti.

                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Muidugi suurim komöödia oleks, kui G.Bale diil katki jääks. Kas see on üldse võimalik?
                Ikka on võimalik. Viimased uudised olid et Bale sai Realiga lepingutingimustes kokkuleppele (10M aastas), aga Levy venitab .

                Kommentaar


                  Juttude järgi peaks eriksen ka täna tehtud saama ja coentrao homme. Baldini ja Levy pidavat coentraod liiga kalliks, ja kui hinnaks on läbi käinud 20m, siis pean nõustuma, aga AVB olevat suur fänn.

                  Kommentaar


                    Ja ka Eriksen ametlik

                    We are delighted to announce that we have reached agreement with Ajax for the transfer of Christian Eriksen

                    Kommentaar


                      Kurat kus on sats kokku ajatud Loodetavasti lõpetate arsenalist eespool.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        15 august 2013- "He will only leave Ajax to join a team that are automatically qualified for the Champions League and fighting for the title every season."
                        30 august 2013- joins Spurs
                        mis need spursi asjapulgad talle kokku rääkisid
                        Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                        Kommentaar


                          Imelik, et midagi sellist ta agent üldse julges väita. Eriksen ise väitis ju alati, et tahab mänguaega ja sellel suvel kuhugi liikuda. Ütles ka ju City'le seetõttu mingi aeg tagasi ära. Tottenham suhteliselt ideaalne valik sellesmõttes, et ei ole küll CL'i, aga see-eest Eriksen'ile tuttav formatsioon ja üsnagi tühi koht teda ees ootamas. Teist sellist lukumuukijat hetkel meeskonnas pole.

                          Natuke veel siiski minna. Vasakkaitse nõrkust ma usun, et küll pühapäeval Walcott tõestab kõigile. Sinna oleks hädasti kedagi vaja.
                          Ründaja koha pealt, siis Adebayor on kõrgepalgaline ja kuigi tema palga+saadava £5 miljoni eest kedagi teist hetkel sellise summa eest ei saaks, siis Adebayor pole ka selline ründaja, kes kunagi vahetusest sekkudes kohe asju tegema oleks hakanud, nagu nt. Defoe. Seega raske öelda, mida ja kuidas täpselt teha tuleks.

                          Muidugi võimsalt on pandud küll see aken, 2-3 kuu pärast ootaks ikka juba väga ilusat mängupilti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                            Imelik, et midagi sellist ta agent üldse julges väita. Eriksen ise väitis ju alati, et tahab mänguaega ja sellel suvel kuhugi liikuda. Ütles ka ju City'le seetõttu mingi aeg tagasi ära. Tottenham suhteliselt ideaalne valik sellesmõttes, et ei ole küll CL'i, aga see-eest Eriksen'ile tuttav formatsioon ja üsnagi tühi koht teda ees ootamas. Teist sellist lukumuukijat hetkel meeskonnas pole.

                            Natuke veel siiski minna. Vasakkaitse nõrkust ma usun, et küll pühapäeval Walcott tõestab kõigile. Sinna oleks hädasti kedagi vaja.
                            Ründaja koha pealt, siis Adebayor on kõrgepalgaline ja kuigi tema palga+saadava £5 miljoni eest kedagi teist hetkel sellise summa eest ei saaks, siis Adebayor pole ka selline ründaja, kes kunagi vahetusest sekkudes kohe asju tegema oleks hakanud, nagu nt. Defoe. Seega raske öelda, mida ja kuidas täpselt teha tuleks.

                            Muidugi võimsalt on pandud küll see aken, 2-3 kuu pärast ootaks ikka juba väga ilusat mängupilti.
                            Mingi aeg räägiti, et Demba Ba võtta laenule. Kuna Eto nüüd sinises siis tingimused sobiksid. Selles osas muidugi Ade kohalt nõustuks, et palgakulu tõmbaks temast loobumine alla. Aga siis ühe päevaga 3 mängijat. Ja ükski pole Louis Saha... Täitsa uskumatu kohe. Samas ma ei nõusuks sellega, et nii Holtby kui Siggy minema saata. Üks neist kahest (soovitatavalt viimane), aga kui Eriksen peaks vigastada saama, kes siis mängib ? Carroll ikkagi pigem keskpoolikus, Chadli ja Dembele pole sellel positsioonil ka teab kui fenomenaalsed...

                            P.S - kas saab tõele vastata Wikis olev number, et Eriksen toodi ära 11,5 miljoni naela eest ? Sellisel juhul tundub räigelt hea business, isegi kui ei vasta ootustele, siis noor mees ja PSG või keegi selline maksab kasvõi nime eest pärast umbes sama palju tagasi...

                            Kommentaar


                              Siin ongi küsimus, mis on järgmine samm. Sellesmõttes mina ei saadaks ei Sigurdsson'i ega Holtby't kuhugi. Samas ma ei usu, et kolmikust Sigurdsson-Holtby-Lennon kõik ka akna sulgudes meeskonnas on. Townsend vaevalt enam kuhugi laenule oleks nõus minema ja müüma teda ka keegi ei hakka. Mina isiklikult ei oska valida, keda võtta ja keda jätta.

                              Fakt on see, et kõik tegelikult on liiga kõrge kvaliteediga pingil istumiseks ja Sigurdsson-Holtby alles nii noored mehed, et nende parimad päevad alles ees ja Lennon oma parimas eas. Kõik on nii erinevad mängijad, üks on puhas winger, üks püüdleb deep-lying playmakeriks ja Sigurdsson on täielik universaal.

                              Mulle justkui tundub, et hetkel kisub 4-3-3 poole, kus keskkolmiku positsioonidele jäävad üksteisele vahetuseks Eriksen/Holtby, Paulinho/Dembele ja Capoue/Sandro.

                              Aga noh, see on pigem selline 'hea probleem', iga stsenaariumi korral on ikkagi kõik korras.

                              Keegi, kes viimast mängu nägi, võiks natuke kommenteerida, kuidas Townsend'i ja Sigurdsson'i äärtevahetus välja nägi. Ma ainult highlightidest nägin, et üks päris hea cross tuli Sigurdsson'ilt paremalt, mis Defoe poolt ära vormistati. Toimis Sigurdsson ka suuremas pildis paremal äärel paremini või oli see ainuke sähvatus?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                                Mina isiklikult ei oska valida, keda võtta ja keda jätta.
                                Kas sa oled AVB in disguise ja küsid eesti foorumlastelt abi?
                                Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                                Kommentaar

                                Working...
                                X