320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    iga kord, kui ma seda loen, ajab miskipärast naerma, aga noh eks ta fännidele peabki sellist raiuma.

    arusaamatu hala, üldiselt. praegu jääb mulje, nagu Real oleks saanud Bale'i, siis Arsenal oleks saanud Özili ja Spurs oleks saanud valusalt tillist. halloo, te ostsite omale pool algkoosseisu selle raha eest. kusjuures kuradi hästi ostsite, võinuks ka raisata arusaamatu sõnniku peale, meenutagem torres -> andy carroll.

    sada faking miljonit gareth faking bale'i eest osata välja pressida. sada miljonit. saate te üldse ise ka aru, milline saavutus see on? tont tahtis ise ära minna ja juut võttis sellest absoluutse maksimumi pluss veel natuke peale. kui ma oleks fänn, ma läheks paneks altari whl ette püsti juhtkonnale, mitte ei nutaks foorumites, kuidas hispaania inkvisitsioon tuli ootamatult.
    Jumala kümnesse öeldud. Paremini ei saagi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
      raha ei olnud see transfer window mingi probleem spursi jaoks ja oleks kõik väga vonks olnud, kui bale poleks läinud ja näiteks lamela oleks ostmata jäetud või isegi siis oleks ok, kui ka lamela oleks tulnud. Rahadega jäädi tegelikult plussi. eelmiste hooaegade säästud, mis võisid ka staadioni alla minna, jäid kasutamata ja lewise 50+ milkut jäi ka kasutamata nüüd.
      Jah aga 1 hooaja säranud pärdik müüdud ja 6 uut poissi asemel - õi oli neid rohkem iseg) pole ju paha. Bale peab ennast veel kõvasti tõestama, et oma hinda väärt olla. Puhtstatistiliselt ei olnud tema eelmise aasta hooaeg oluliselt parem kui Lamela oma Roomas ( 6 väravat vist lõi rohkem). Statistika muidugi kõike ei näit aga kurat ei saa veel võrrelda mingi Ronaldoga, kes peksab 40+ väravat hooaja peale ja ilmselt ei saa saa kunagi saama. Kust siin see Ronaldost kallim hind välja imeti jääb mulle siiani arusaamatuks.

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        See ongi patnerlus, et teile Bale'i eest £35m üle turuhinna maksti.
        Ei. See oli seotud tingimustega. Klubil polnud vajadust müüa, leping oli pikk ja turuhinna (kui Sa ütled et 85-35 ehk siis 50 miljonit) langemist ka ette polnud näha. Miks peaks siis üldse turuhinnaga müüma? Ükski normaalne klubi ei teeks seda.

        Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
        No vaadates, kuidas kulutused ja tulud üsnagi tasakaalus olid, siis kas ei saaks lugeda Bale'i diili viibimist kahe meeskonna vaheliseks koostööks, et turuhinnad Spursi jaoks lakke ei tõuseks. Tundub nagu tehti 100 milli eest kulutusi juba eos teadmisega, et papp voolab nii või naa tagasi taskusse. Teie uhked uued nimed on suuresti Reali teene
        Jajah, sellepärast ju Bale ise augustis kõvasti survet tegema hakkaski, et kõik juba paigas oli, eksju ?
        Ja kui kaks meest lõpust oleks vähem ostetud, oleks kulutused 41 miljonit väiksemad olnud. Seejuures 24 miljonit saadi ka mängijate müügist. Ehk seega olnuks net spending 44 miljonit ehk vaid 10 milkut rohkem kui scumil...

        Algselt postitas malagar Vaata postitust
        Jumala kümnesse öeldud. Paremini ei saagi.
        Jap, hästi küll. Aga paraku täiesti teemast mööda. Üks räägib siin kriitikast juhtkonna pihta, samas kui antud aktsioon on suunatud selle "partnerlusleppe" vastu. FFS, olen kindel, et enamik Spursi fännidest ongi rahul Bale eest saadud summaga ja samuti meeskonna täiendustega. Aga see ei olnud praegu teema.

        Kommentaar


          See partnerluslepe on üldse mõttetu jahumine. Ma pole kindel kas seda üldse reaalselt eksisteeribki. Pigem sai see Modrici tehingu ilustamiseks öeldud.

          Kommentaar


            Haha, kõik laovad mingeid üksikuid tarkuseteri, teemasse ei suuda keegi oma argumente laduda.

            Lisaks mind huvitab, kelle eest me oleks pidanud rohkem maksma kui Bale oleks akna esimesel päeval maha müüdud? Lamela ostu ajaks oli selge, et Bale on lahkumas, ometi saime mehe Romast väga hea hinnaga. Polnud ju ühtegi paanikaostu vaja teha, mille eest oleks vaja olnud üle maksta.

            Ehk siis siiamaani on teiste klubide toetajad seisukohal, et partnerlus Real'iga on väga hea, sest me oleme väike klubi ja Bale'i eest maksti üle. Need on küll muidugi sitaks head ja täpsed põhjused, et partnerlusega jätkata. Mõelge ka natuke nüüd.

            Kommentaar


              Steve Jobsi kohta väideti mitmel puhul, et teda iseloomustab reaalsuse paindumise väli (reality distortion field, eksole). Et inimeste väärtused, uskumused ja veendumused muutusid tema läheduses. Sarnane lugu on selle teemaga siin. Nad näivad tõesti mõtlevat ja uskuvat seda, mida nad kirjutavad. Imetabane.

              Kirjutame muidugi alla. Lõpp ebaõiglusele!

              Kommentaar


                Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                Haha, kõik laovad mingeid üksikuid tarkuseteri, teemasse ei suuda keegi oma argumente laduda.

                Lisaks mind huvitab, kelle eest me oleks pidanud rohkem maksma kui Bale oleks akna esimesel päeval maha müüdud? Lamela ostu ajaks oli selge, et Bale on lahkumas, ometi saime mehe Romast väga hea hinnaga. Polnud ju ühtegi paanikaostu vaja teha, mille eest oleks vaja olnud üle maksta.

                Ehk siis siiamaani on teiste klubide toetajad seisukohal, et partnerlus Real'iga on väga hea, sest me oleme väike klubi ja Bale'i eest maksti üle. Need on küll muidugi sitaks head ja täpsed põhjused, et partnerlusega jätkata. Mõelge ka natuke nüüd.
                Ma, teise klubi toetajana ütlesin ju selge sõnaga, et kogu see partnerlus on teil üks kuradi luul ja seda ei ole päriselt olemas. Levi lihtsalt kuulutas seda Reali vaikival nõusolekul, Modrici müüki pehmendada.

                Kommentaar


                  See teema on siin tõusnud üheks mu lemmikuks selles foorumis. Jätkake nii ja aasta lõpus leiab sellele naljale mingeid auhindu ka kindlasti.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Jap, hästi küll. Aga paraku täiesti teemast mööda. Üks räägib siin kriitikast juhtkonna pihta, samas kui antud aktsioon on suunatud selle "partnerlusleppe" vastu. FFS, olen kindel, et enamik Spursi fännidest ongi rahul Bale eest saadud summaga ja samuti meeskonna täiendustega. Aga see ei olnud praegu teema.
                    ma üritasin rohkem sellele vihjata, et milleks soiguda, kuidas Real teid vägistab, kui tegelikult tuldi kogu asjast üle keskmise hästi välja. ja mis mõttes ei ole teema, need asjad on ju väga otseselt seotud. mingeid dramaatilisi online petitsioone koostada on väheke... ma ei teagi. "usume veerpalu" noh.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        AVB vihjas, et Eriksen võib alustada nädalavahetusel ! Samas Lamelaga on keerulisem seis - nii üllatav kui see ka pole, siis mees ei ole jõudnud seni veel meeskonnaga ühtegi trenni kaasa teha ning mis pikas perspektiivis veel hullem - ta ei räägi sõnagi Inglise keelt... so, may take some time. Lisaks Adekas hiljem liitunud ja Gylfil väike probleem. Vladil pole tööloaga veel asjad korras.

                        "Will he [Eriksen] be in the line-up this weekend? There is a big possibility but it’s not a certainty yet,"

                        "[Lamela] is going to suffer problems of adaptation, bearing in mind the fact that he doesn’t speak a word of English. He has to adapt to a completely different culture and mentality.

                        "Also the Premier League is very specific in its intensity. It’s nothing like the Argentinean league or Serie A, so that will require some kind of adaptation, but for somebody so gifted it shouldn’t be a problem. He is a wonderful, gifted footballer.

                        "The fact that he’s yet to train with the team puts him in a very difficult position to start the game, but it’s not impossible."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          AVB vihjas, et Eriksen võib alustada nädalavahetusel ! Samas Lamelaga on keerulisem seis - nii üllatav kui see ka pole, siis mees ei ole jõudnud seni veel meeskonnaga ühtegi trenni kaasa teha ning mis pikas perspektiivis veel hullem - ta ei räägi sõnagi Inglise keelt... so, may take some time. Lisaks Adekas hiljem liitunud ja Gylfil väike probleem. Vladil pole tööloaga veel asjad korras.
                          Hmm, minuteada on küll teistega koos trenni teinud. Olen isegi vist mingeid pilte näinud sellest. Aga palju seda pole olnud.



                          Aga Vladiga oli täna twitteris Q&A voor.

                          @seanphathaway: Do you like vampires?

                          Vlad: "Erm, no, I don't like them."




                          Ja Ledley Kingil ilmus pensionil jalgpallurile kohaselt täna autobiograafia.

                          Kommentaar


                            Promopilt raudselt
                            Aga AVB quote on ka juures.. ah mis siin ikka vahet. Point selles, et pole veel valmis.

                            Kommentaar


                              Selle partnerusleppega seoses, kas Romal on ka mingi salaleping Tottenhamiga et te Lamela pool muidu saite? Noh tore oleks teada, et Eriksen lähitulevikus oma lemmikmeeskonda tuleb.
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Tehti uute tulijate ühispilt. Paulinho ei saanud aru kui paluti käed seljataha panna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X