320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
    avb'l ongi kaks varianti: kas alustada kuuse ladvast ja öelda, et poogen, proovime ise alati ühe rohkem taguda või hakkatakse alt, jala poolt kinni siduma, lootes, et üks või vajadusel kaks ikka ära taotakse. me kõik teame, milline valik langetatud on ja mina - ning ilmselgelt mõni teine kamraad siin - (jalgpallifännist kõrvalseisjana) leian, et pikemas perspektiivis on antud variant ka jätkusuutlikum, stiilis edasi saab ainult paremaks minna.
    kaagutan seeläbi kaasa ka eile õhtul bbc'sse tweetind härrasega, kes ütles midagi sarnast, et (nagu kolmasgrupp juba välja tõi) spurs on liigaliidritest 3punkti maas, aga fännis rantivad, et mäng on igav, treener sitt ja mängijad flopid. mitte, et ei oleks igav vaadata, aga avb on ilmselt aastatega aru saand, et premmis peabki vahel silmad punnis tulemusi välja pigistama ning paratamatult pole tegemist kõige kaunima vaatepildidga. lisage liisa eelräägitud jutt ja tegelt pole viga miskit.
    a...mis kaugelt paugutamisse puutub, siis - mitte, et ma kvantiteeti kvaliteedi üle hindaks, ja lisaks sellele tulistan ka puusalt - mitu olulist väravat gäret eelmine aasta kastist väljas (vs sees) lõi?
    Isiklikult ma pole väitnud, et treener oleks sitt ja mängijad flopid (aga ma üldiselt saan aru, et see oli üldisemale kriitikale reageeringuks). Kui oleks nii, siis poleks midagi arutada ju. Vastupidi, potentsiaali on tohhuijaa i bolše. Aga mind muidugi jäi natukene häirima vastassuunaline kriitika, kus AVB inises midagi fännide pihta... Ja tegelikult jutt pole ju ainult puhtalt mängupildis ka. Olgem ausad, liigas Hulli vastu saadud võit... mitte just hiiglaveenev. Evertonide ja muude sellistega enam niimoodi veeretades tulemust ei tee.

    Gärett lõi palju jaa, aga ahvipoissi pole enam. Ei saa päris nii võtta, et tema kaugelt lõi ja ärme me nüüd lähemale kui 16-kasti joon enam lähegi...

    Ja selles mõttes ka nõustun, et kaitse peab kõva olema. Aga praegu on olukord, kus oleks juba võimalik tasakaalukamalt mängida, aga näiteks herr Dembele mõnes olukorras tõmbab hädapiduri peale ja tempo alla, kui võiks (vähemalt mõnel korralgi mängus, eriti kui seis seda nõuab) terakesegi gaasi vajutada... Ja just see minu point ongi, et tuleb siin otsida juba mooduseid, kuidas tüve mööda ülespoole ronida. Mitte istuda kännu otsas ja kõlgutada jalga. Selles mõttes konkreetselt Sinuga nõustun ka. Aga mõni pistis pröökama, et seis on ilus nagu õndsal esimese vabariigi ajal ja kõik kes julgevad midagi öelda, on sulaselged soodad...

    Kommentaar


      Ja Defoe-Ade teemast -

      Ma näeksin küll hea meelega teda ühe aastakese veel Spursis. mitte põhiründajana, aga seda pole ta ju eniveis. He's a lad and kind of legend klubis. Tõuseb selle hooajaga suurimaks Spursi skooritegijaks euroopas ka...

      Ade jällegi - teeb head tööd, raudselt on sellise asja kohta lepingus klauslid, saab vast 100k palgalehelt nüüd vähemaks (sulg sappa), kui mehel selline suhtumine on.

      Kommentaar


        Ade is just being Ade. Huvitav kas Spursi palk oli liiga väike, et pikalt paigale jääda? Selleks, et City käest leping väljamakstud saaks ilmselt tasus ära aga ma usun, et tal olid plaanid juba möödund suvel tegelt jalga lasta.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Rainis,paar korda veel "pröökan"
          pliis,ära vääna mu sõnu nagu noorpoliitik.soodaks ei ole kutsunud kedagi,vist.olen nõus olnud mängu ebaatraktiivsuses.samas, pole nõus vingumisega.

          omalt poolt tõmban "diskussioonile" joone alla, niiviisi jätkates ei jõua see niiehknaa kuhugi.

          ----
          jätkan suvel alustatud algatust "adekas türki!"

          Kommentaar


            Selles voorus on näha, kuidas Evertoniga ja veel võõral hakkama saadakse.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              (v) CP 1-0, eelmine hooaeg (QPR) 0-0 - + 2punkti, kokku +2 punkti
              (k) Swansea 1-0, eelmine hooaeg 1-0 - + 0 punkti, kokku + 2 punkti
              (v) Arse 0-1, eelmine hooaeg 2-5 - + 0 punkti, kokku + 2 punkti
              (k) Norwich 1-0, eelmine hooaeg 1-1 - + 2 punkti, kokku + 4 punkti
              (v) Cardiff 1-0, eelmine hooaeg (Wigan) 2-2 - + 2 punkti, kokku + 6 punkti
              (k) Chelski 1-1, eelmine hooaeg 2-4 - + 1 punkt, kokku + 7 punkti
              (k) WH 0-3, eelmine hooaeg 3-1 - -3 punkti, kokku +4 punkti
              (v) AV 1-0, eelmine hooaeg 4-0 - + 0 punkti, kokku + 4 punkti
              (k) Hull 1-0, eelmine hooaeg (Reading) 3-1 - + 0 punkti, kokku + 4 punkti
              (v) Everton ..., eelmine hooaeg 1-2 - + ... punkti, kokku + ... punkti
              (k) Newcastle ..., eelmine hooaeg 2-1 - + ... punkti, kokku + ... punkti
              (v) ManCity ..., eelmine hooaeg 1-2 - + ... punkti, kokku + ... punkti
              (k) Manutd ..., eelmine hooaeg 3-2 - + ... punkti, kokku + ... punkti

              ... Ehk, et pärast 9 vooru + 4 eelmise hooajaga ning kurss 76 punktile.

              Järgmisest 4st mängust tuli eelmine hooaeg 6 punkti, kui nüüd peaks ka tulema, siis oleme pm-lt juba meistrid.
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Paar fakti -

                1) Man City suutis täna lüüa mängust rohkem väravaid kui Spurs kogu senise hooaja jooksul

                2) Championshipis toimus mäng QPR'i ja Derby vahel kus kaks väravat lõi (jumal tänatud, et) endine Spursi mängija Jenas ja ühe hetkel Spursist laenul olev Dawkins. Rohkem keegi selles mängus skoori ei teinudki.

                3) Konkurendid kaotasid punkte ja kui mingi valemiga suudaks Goodissonilt homme 3 p tuua, tõuseks tabelis teisele reale. Viigi korral tõustaks võrdsetele punktidele Pooli ja Chelseaga.

                Aga homne mäng ei tule kindlasti lihtsate killast, ei tohi unustada, et mitmetel meestel on 120 minutit all nädala seest, lisaks kõigele... Räägitud on sellest, et Lukaku on vaja kinni panna, aga Everton on esinenud seni väga südilt ja neis on rohkem kui Romelu .Kaotatud on ainult ju ManCityle, lisaks sellele võidud-viigid. Viimane mäng oli eelmine laupäev, seega peaksid nad olema ka puhanud. Viimati võttis Spurs Goodissonilt võidu 2007 aastal ja viimasel kolmel mängul võõral väljakul Evertoni vastu on tulnud leppida üheväravalise kaotusega. Mul on igastahes veits kahtlane tunne... Aga loodame siiski parimat!

                Kommentaar


                  Homne tõotab juba selles osas täispask tulla, et Rose pole tagasi. Eelmisest hooajast mäletame, kuidas Mirallas Vertongheni vasakul äärel puhtalt üle jooksis ja nüüd asi sellevõrra hullem, et keskele ei saa Dawsonit ja Chirichest Lukaku vastu ka mängima jätta, seega ilmselt Chiriches vasakule, kust siis hakkab korralikult kärisema. Ainuke boonus on see, et Martinez kodus mängib üsna ründavalt, jääb ründes meile rohkem ruumi, kui viimaste mängude jooksul, samas jah, lõppskoor oleneb kaitsest. Mõlemad ühe värava löövad ikka ära. Ma oleks isegi ühe punktiga rahul, Everton võõrsil on kõigile väga vastik vastane.

                  Kommentaar


                    Lloris; Walker, Chiriches, Dawson, Vertonghen; Paulinho, Sandro; Lennon, Holtby, Townsend; Soldado

                    Pink: Friedel, Kaboul, Dembele, Eriksen, Lamela, Sigurdsson, Defoe.

                    Ehk siis sama koosseis, kes liigas Hulli vastu mängis. Nendest, kes nädala sees 120 minutit lustida said on väljakul Verts, Paulinho ja Walker.

                    Come on You Spurs. Go and make it happen!

                    Kommentaar


                      Total domination so far. Esimese löögi sai Everton teha 27. mänguminutil ja poolaja pallivaldamine on 59-41 Spursi kasuks. Lukaku on olnud rohkem keskkaitsja kui ründaja seni.

                      Aga paraku ei ole endiselt meestel täpset aimu, kuidas rünnakuid lõpetada... Aga ehk tuleb ikka kusagilt midagi ära.

                      Senise mängu põhjal ei oska muud öelda, kui üks suur ja ilus Bale goal celebrationi trademarki kujund härrase Rainieri pihta. Selline loom lihtsalt ! Ma usun, et nende 45 minutiga võitis ta kahekohalise arvu duelle keskväljal. Tõeline koll. Lisaks ülihea tegevus Vertsilt ja keskkaitsepaari Chiriches-Daws poolt. Paulinho on üsna nähtamatu olnud, ilmselt päris-päris väss teine ka, Hulli mängu lõpus oli sellise olemisega, et ei jaksa püstigi seista.

                      COYS, jätkake samas vaimus ja lööge mõni ära !

                      Kommentaar


                        Hea töö AVB. Võtta kusagil 60. minutil välja esimese poolaja MoM ja tuua asemele Dembele, kelle panuseks jäi... aa, korra segas vist vastaste ääreründajat ja Chiriches sai palliga eemale joosta. Megaefektiivne. See vahetus koostöös rampväsinud ja täiesti nähtamatu Paulinho platsilejätmise ja Evertoni asjalike vahetustega andis keskvälja kandikul siniste kätte.

                        Ehk lühidalt - teine poolaeg oli täiesti kohutav mäng ja flop of the match oli minu jaoks selgelt AVB (nb, selle kõigega ei pea ma treenerit idioodiks, küll aga tema mõningaid tänaseid otsuseid idiootseteks). Esimest poolaega niimoodi domineerida ja siis teisel hinge kinni hoida, et ega vastased ära ei löö... ah las ta jääda. Üldiselt vist tasub esialgu mõned mängud vist vahele jätta, alates 45. minutist polnudki enam midagi suurt vaadata.

                        Edit: üks mõte veel - praeguse ründemängu eesmärgiks tundub olema vastaste poolel palli hoidmine. Ehk siis nagu kaitsetöö käepikendus...

                        Kommentaar


                          Eks tundus jah, et AVB üritas teiseks poolajaks rohkem keskenduda rünnakutele, et Evertoni müüri lahti murda, kuid Sandro väljavõtmisega kaotati keskväljal täielikult ülekaal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Ehk lühidalt - teine poolaeg oli täiesti kohutav mäng ja flop of the match oli minu jaoks selgelt AVB (nb, selle kõigega ei pea ma treenerit idioodiks, küll aga tema mõningaid tänaseid otsuseid idiootseteks). Esimest poolaega niimoodi domineerida ja siis teisel hinge kinni hoida, et ega vastased ära ei löö... ah las ta jääda. Üldiselt vist tasub esialgu mõned mängud vist vahele jätta, alates 45. minutist polnudki enam midagi suurt vaadata.
                            Tasapisi hakkab kinnistuma mõte, et AVB-l on pingetaluvusega probleeme. Vahetuste teema, fännide avalik laitmise teema, Llorisi teema viimases mängus (kus ta sai litaka vastu pead ning mälu oli katkendlik, kuid AVB arvates nägi Lloris ok välja, kuigi arstid soovitasid vastupidist).
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Mulle see Llorise asi ei meeldinud kohe üldse. Kui med.tiim ütleb, et vaja vahetada, siis on vaja vahetada ja AVB-l lihtsalt teha küljejoone juures lolli nägu, oli IMHO äärmiselt egoistlik. Ok, säilitasid veel ühe vahetuse, aga mis see vahetus maailmarevolutsiooni tähenduses nii väga ikka on. Prantslasel on ka muidugi päris kõva pea, arvestades et ta selle suure kolli põlve oma peaga ära lõhkus.

                              Lisatud failid
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                See oli tõesti tobe olukord. Tahaks aga kiita evertoni mängus kaitseliini ja vertsi just.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X