320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas N4pster Vaata postitust
    Sandrost ja tema vuntsist pilti?

    Kommentaar


      Spurs will always let you down.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Päris stiilne oleks, kui täna võidaks ka Pool 5:0 ja Sherwood lastaks lahti.

        Kommentaar




          Story of the season

          Kommentaar


            Nüüd tuleb pöialt Liverpoolile ja Evertonile hoida

            Kommentaar


              Sherwood andis väidetavalt Danny Rose'ile vastu lõugu pärast mängu. Confirm/deny?
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                Sherwood andis väidetavalt Danny Rose'ile vastu lõugu pärast mängu. Confirm/deny?
                Ega keegi praegu kuulujuttudest rohkem ei tea ju. Aga kui see tõele vastab, siis läheb Dannari jutt täppi - et 2 mängu Pooliga ja 2 sackitud ideetut treenerit.

                Kommentaar


                  Linki ka :

                  Eurosport is your go-to source for sport news, on-demand videos, commentary & highlights: all in one place. Enjoy watching your favourite live sports events.


                  Aga samas endiselt muidugi kuulujutu tasemel kogu värk. Ses mõttes oleks äkki ikka kasulik praegu TSile sack anda, et äkki kaotataks kõik ülejäänud mängud (ilma treenerita või Ferdinandi/Freundi all) ja ollakse kusagil 10 koha piirimail, siis ei pea vähemalt ELi tonti kartma !

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Päris stiilne oleks, kui täna võidaks ka Pool 5:0 ja Sherwood lastaks lahti.
                    Close enough.

                    Kommentaar


                      Kellele Sherwood mängu ajal helistas? Uuris avb käest, kuidas mitte 5-0 saada?
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        kurat,ise olin üks nendest kes oli Sherwoodi poolt ning lootsin et ta saab (hästi) hakkama. aga ,ei enam. nüüdseks võib kindlalt öelda, et uut murinjot või isegi redknappi sellest mehest küll ei tule. Kui üldse keegi,siis Juande Ramos. Kehva,Tim,kehva!!
                        Ja ma kujutan ette, pole muidugi ise professionaalne jalgpallur olnud aga, et kui keegi satsist peatreenerilt molli saab, siis on veidi imelik aura riietusruumis. pigem halb-imelik.

                        ma olen viimane mees, kellele meeldib hooaja-kahe jooksul peatreenerit rohkem vahetada kui särgisponsorit(logo), aga minu silmis peaks säkk olema päevakorras.

                        Kommentaar


                          See molli andmise jutt on jama nagu Lennon tviitis.
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            samas oleks ka imelik kui oleks tviitind:"fakk, kaotasin 20naelase bet'i gylfile, sest panin oma panuse rose'i peale."
                            tim võiks pasunasse anda küll ja minema kõndida. rose on ikka päris pask olnd.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Ikka masendav neid Tottenhami mänge vaadata tugevamate vastaste vastu. Puudub igasugune eneseusk ja need kaitsjate prohmakad igas mängus on lihtsalt piinlikud, uskumatu kuidas tiimist, keda vähemalt veel eelmine hooaeg ikkagi kõige poolt kardeti on saanud tiim, kes lihtsalt ei oska mängida enam koos teineteisega.

                              Kommentaar


                                Poleks pidanud 'Arryt säkkima.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X