320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Samas, 5-aastane leping tundub pikavõitu; paremat varianti kui argentiinlane ei paistnud küll.
    Elu on lühike, pidu on pikk.

    Kommentaar


      Ei tea kelle ta endaga kaasa võiks tuua? Shaw vaevalt, kuna ta on Tottenhami jaoks ebamõistlikult kallis, aga Clyne, Lallana, Chambers, Lovren on täitsa võimalikud.
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Algselt postitas Redman Vaata postitust
        Ei tea kelle ta endaga kaasa võiks tuua? Shaw vaevalt, kuna ta on Tottenhami jaoks ebamõistlikult kallis, aga Clyne, Lallana, Chambers, Lovren on täitsa võimalikud.
        Lallana vaevalt, sest Spursil on nr 10 koht kaetud. Lovren ja Clyne tuleksid ehk ainult siis kõne alla, kui Dawson ja Naughton pikalt saadetakse (loodame seda), Chambersit ja Clyne'i mõlemat kindlasti mitte, kuna mängivad sama kohta.
        Elu on lühike, pidu on pikk.

        Kommentaar


          Viie-aastane leping on tõesti hämmastav, kas tõesti lõpuks ollakse valmis peatreenerile aega andma? Levy on neid peatreenereid ikka võimsalt vahetanud, see arv on alates 2001. aastast üle 10 kindlasti. Ei saa ka ühelegi neist sellist väga eduka märki külge panna, Redknapp oli selline ainuke enam-vähem sinna kanti.

          Pochettino näitas Southamptoni peatreenerina küll vägagi kaunist jalgpalli ja no koostöö noortega oli lihtsalt fantastiline. Statistika poolest oli Southamptoni possession City ja Chelseaga täiesti võrreldav. Rääkimata sellest, et Pochettino kaasmaalane Lamela-poiss saab ehk ka nüüd ennast käima tõmmatud.

          Spekuleeritakse, et ostudeks saab Pochettino ca. Ŗ50 milli. Väga tõenäolisteks lahkujateks on Dawson ja Naughton. Muidugi nüüd kui QPR ka tagasi Premmis on, siis ilmselt Redknapp võtaks ka Lennoni avasüli oma kaitsva tiiva alla.

          Muidugi parim huumor on see, et Levy järjekindlalt kutsub kõiki peatreenereid manageri asemel head coachideks.

          Igatahes,

          Kommentaar


            Algselt postitas Fouree Vaata postitust
            Viie-aastane leping on tõesti hämmastav, kas tõesti lõpuks ollakse valmis peatreenerile aega andma? Levy on neid peatreenereid ikka võimsalt vahetanud, see arv on alates 2001. aastast üle 10 kindlasti. Ei saa ka ühelegi neist sellist väga eduka märki külge panna, Redknapp oli selline ainuke enam-vähem sinna kanti.

            Pochettino näitas Southamptoni peatreenerina küll vägagi kaunist jalgpalli ja no koostöö noortega oli lihtsalt fantastiline. Statistika poolest oli Southamptoni possession City ja Chelseaga täiesti võrreldav. Rääkimata sellest, et Pochettino kaasmaalane Lamela-poiss saab ehk ka nüüd ennast käima tõmmatud.

            Spekuleeritakse, et ostudeks saab Pochettino ca. Ŗ50 milli. Väga tõenäolisteks lahkujateks on Dawson ja Naughton. Muidugi nüüd kui QPR ka tagasi Premmis on, siis ilmselt Redknapp võtaks ka Lennoni avasüli oma kaitsva tiiva alla.

            Muidugi parim huumor on see, et Levy järjekindlalt kutsub kõiki peatreenereid manageri asemel head coachideks.

            Igatahes,

            Kui aus olla, siis ei kujuta väga ette, keda peale keskkaitse 3.valiku ja teise kinda veel tuua, kui lisaks nimetatutele keegi sääri ei tee.
            Elu on lühike, pidu on pikk.

            Kommentaar


              Spurs fan and Britain’s most dangerous prisoner Charles Bronson, 61, ‘smears himself in butter before taking on TWELVE officers after Arsenal win the FA Cup’



              Homie.

              Kommentaar


                Pochettino soovib Lallana ja Rodriguezi Spursi tuua. Lallana puhul ma kahtlen, kuna hinnasilt on mehel ikka päris krõbe. Rodriguez seevastu võib täitsa võimalik olla.

                Kommentaar


                  Osaliselt Tottenhami fännina mulle see peatreeneri valik küll väga palju kindlust ei omanda. Üldjoontes sellised pikad lepingud on juba eos surnud sündinud üritus, teiseks on Tottenhamile eelkõige vaja siiski treenerit, kes teaks kuidas võita ning saavutada mängijate austus, kolmandaks mulle lihtsalt ei meeldi väiksemate klubide tühjaks tegemine.
                  De Boer oleks igatahes parem variant olnud vähemalt minu arvates.
                  Eks ole näha, kas ta peab aasta vastu või mitte.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Osaliselt Tottenhami fännina mulle see peatreeneri valik küll väga palju kindlust ei omanda. Üldjoontes sellised pikad lepingud on juba eos surnud sündinud üritus, teiseks on Tottenhamile eelkõige vaja siiski treenerit, kes teaks kuidas võita ning saavutada mängijate austus, kolmandaks mulle lihtsalt ei meeldi väiksemate klubide tühjaks tegemine.
                    De Boer oleks igatahes parem variant olnud vähemalt minu arvates.

                    Eks ole näha, kas ta peab aasta vastu või mitte.
                    tähemärgid
                    -

                    e: et siis Mourinho, Ancelotti või Guardiola?
                    You need people who score goals, that's how you win games.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas författare Vaata postitust
                      tähemärgid
                      -

                      e: et siis Mourinho, Ancelotti või Guardiola?
                      ei tasu kõrgustesse tõusta, De Boer, Mancini, Benitez oleks kõik paremad variandid olnud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        ei tasu kõrgustesse tõusta, De Boer, Mancini, Benitez oleks kõik paremad variandid olnud.

                        Vaevalt, et kaks viimast kuigi võimalikud olid, arvestades, et mõlema hoolealused on CL-is. De Boer olla ka öelnud, et soovib Ajaxis jätkata vist?
                        Elu on lühike, pidu on pikk.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                          Vaevalt, et kaks viimast kuigi võimalikud olid, arvestades, et mõlema hoolealused on CL-is. De Boer olla ka öelnud, et soovib Ajaxis jätkata vist?
                          De Boer ütles, et vajadusel võib vabalt jätkata ka Ajaxis, kui uusi väljakutseid ei tule.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            ei tasu kõrgustesse tõusta, De Boer, Mancini, Benitez oleks kõik paremad variandid olnud.
                            Sa ütled et ei tasu kõrgustesse tõusta ja siis tood välja sellised peatreenerid
                            Minu arust Pochettino oli suht ainuke variant spursile.
                            Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                            Kommentaar


                              Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
                              Sa ütled et ei tasu kõrgustesse tõusta ja siis tood välja sellised peatreenerid
                              Minu arust Pochettino oli suht ainuke variant spursile.
                              Moyes kurat küll. Mitu korda juba teda siin mainitud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Moyes kurat küll. Mitu korda juba teda siin mainitud.
                                ahjaa, vabandust et ära unustasin. Võid mulle ühe kõrvakiilu anda.
                                Moyes ja Pochettino siis ainukesed reaalsed valikud kellel ka premmi kogemusi on.
                                Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                                Kommentaar

                                Working...
                                X