320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    depay kohta olen lugenud, et pigem ei toimu ja huvi pole eriti suur, aga musacchio on küll tulemas. Kabouli minekust pole midagi eelnevalt kuulnud ja natuke loodan, et ta saab konditsiooni ja jätkaks spursis. Dawson loodetavasti on asap nõus lahkuma.

    Kommentaar


      Nõustun sellega, et pigem hoiaksin Kabouli veel. Eks see võib olla natukene sentimentaalne approach, sest eelmisel hooajal ta millegagi silma ei paistnud, aga siiski.

      Depayga on nii ja naa, mingi huvi nagu oleks, aga samas ta mängis eurosarja eelringis PSV eest. Samuti liiguvad kuuldused, et PSV tahab talle uut ja kopsakamat lepingut pakkuda. Mina isiklikult ära ei ütleks, kuigi peensusteni tema tugevuste/nõrkustega kursis pole. Tundub iga kell potentsiaalikam kui Chadli.

      Aga kaitseliini osas on väga palju räägitud USA eest säranud DeAndre Yedlini soetamisest. Hinnaks orienteeruvalt 2,75 miljonit naela. Kui paar korda juba platsile saab, siis teenib tema särkide rahaga selle summa tagasi nagu naksti + Walkerile on vaja mingit varuvarianti, Naughton ei vea välja.

      Kommentaar


        Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
        musacchio on küll tulemas. Kabouli minekust pole midagi eelnevalt kuulnud ja natuke loodan, et ta saab konditsiooni ja jätkaks spursis

        eriti pole Kabouli võimalikku lahkumist afišeeritud,
        aga tuleb välja, et need tehingud on omavahel seotud,
        üks tuleb, sest teine läheb:

        New reports indicate that White Hart Lane chiefs are in talks with Lazio over the sale of Younes Kaboul.
        The deal, worth around £6m, will help pave the way for Musacchio to join


        tottenhamhotspur.blogspot.com:

        Dawson, Kaboul, Chiriches, which two leave?


        see on mingisugune daily star
        jah, see ongi allikas, mida caughtoffside, soccerneti portaal jt tsiteerivad
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
          eriti pole Kabouli võimalikku lahkumist afišeeritud,
          aga tuleb välja, et need tehingud on omavahel seotud,
          üks tuleb, sest teine läheb:

          New reports indicate that White Hart Lane chiefs are in talks with Lazio over the sale of Younes Kaboul.
          The deal, worth around £6m, will help pave the way for Musacchio to join
          1) Sul on link katki

          2) see on mingisugune daily star. äärmiselt suvaline tabloidikas

          3) Selles poleks küll loogikat, kui Daws jääks ja Kaboul läheks. Ei ole vaja seda fännide piinamist enam ju!

          4) ELis vastaseks AEL Limassol (!)

          Kommentaar


            30min pärast mäng schalkega.

            Lloris; Naughton, Dier, Kaboul, Rose; Bentaleb, Holtby, Eriksen, Lamela, Lennon; Adebayor

            pink - Friedel, Fredericks, Fryers, Davies, Veljkovic, Sandro, Carroll, Ceballos, Townsend, Kane, Soldado

            Kommentaar


              Kommentaar


                Seattle 3-3 Spurs
                Toronto 2-3 Spurs
                Chicago 0-2 Spurs
                Celtic 1-6 Spurs
                Spurs 2-1 Schalke

                Pre seasoniga võib vast rahule jääda. Kordagi tappa ei saadud. Pochettino võitis esimese mängu kodus ja Lamela tundub olevat korralikult sisse elanud.

                Kommentaar


                  Täna oli jah siis viimane preseason... vastaseks Schalke.

                  Vaatasin teist poolaega ja seal oli nii plusse kui miinuseid. Suurimateks plussideks olid kindlasti Dier-Kaboul keskkaitse (kes hoidsid taga 0, Schalke lõi värava alles siis kui Kaboul vahetati Fryersi vastu), Holtby aktiivne töö ja läbisöötude otsimine ründes.

                  Miinuspoolele jäid kogu liiga halvimate realiseerijate hulka kuulnud Townsend ja Soldado. Viimane lõi küll värava, aga see juhtus pigem kogemata. Kui normaalne võimalus avanes siis tegi oma klassikalist. Tüüp ei suudaks skoorida vist isegi bordellis skoorida... Ja Townsend taaskord tõestas täielikku jalgpalliajau puudumist. Keskelt läks mängu lõpus lööma kui vähemalt 2 venda olid temast paremas positsioonis. Võtke see 10miljonit ja saatke Harry juurde.

                  Kommentaar


                    verthongenil mingi vigastus?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                      verthongenil mingi vigastus?
                      MMil mänginud olid kõik eemal (peale Lloris' aga väravahtidega füüsilises mõttes teadagi teine keiss).
                      Ei olnud Paulinhot, Chadlit, Vertsi, Dembelet.

                      Aa, no noor Bentaleb oli ka olemas, aga siiski enamus ei teinud kaasa.

                      Kommentaar


                        Klubi võiks omale uueks nimeks ASDA võtta. TESCO oleks ehk liiga hea kvaliteediga juba.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas malagar Vaata postitust
                          Klubi võiks omale uueks nimeks ASDA võtta. TESCO oleks ehk liiga hea kvaliteediga juba.

                          http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...cut-squad.html
                          Tottenham ja tema üleminekusaagad. Selles suhtes kõige naeruväärsem klubi by far.

                          Kommentaar


                            Suht kohutav, et mehi on lihtsalt nimede järgi kokku ostetud, teadmata kas neid üldse vaja on.. Enamus meestest noored ja potentsiaalikad ka veel.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Tottenham ja tema üleminekusaagad. Selles suhtes kõige naeruväärsem klubi by far.
                              No ma ootaks kerget ellaboreerimist sellel teemal tbf.

                              Jah, eelmine suvi läks konkreetselt pekki sellega, et mitmed mehed ei vedanud välja. Nõus. Aga nagu pikemas perspektiivis "kõige naeruväärsem klubi by far" on nüüd statement mis nõuaks selgitust.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                No ma ootaks kerget ellaboreerimist sellel teemal tbf.

                                Jah, eelmine suvi läks konkreetselt pekki sellega, et mitmed mehed ei vedanud välja. Nõus. Aga nagu pikemas perspektiivis "kõige naeruväärsem klubi by far" on nüüd statement mis nõuaks selgitust.
                                Ma võin eksida, kuna ma ei jälgi EPL-i ja Spursi igapäevaselt. Aga kas ma eksin, et viimase kümne aasta jooksul on see umbes 8. suvi, kus meeskonda tuleb-läheb 10+ mängijat? Ma ei oska hetkel (ja ka ei viitsi) mingit linki visata, aga nende aastate jooksul, mis ma EPL-i olen jälginud, selline pidev mängijate ja treenerite suures koguses solgutamine silma on jäänud.
                                Ehk ma olen ise käinud Tottenhami mängul White Hart Lane'l ja tegu on muus osas sümpaatse tiimiga, aga see igasuvine hullumaja on kuidagi tavapäraseks saanud. Ja see on naeruväärne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X